Série Angelika na DVD

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 37 příspěvků ]
Autor Zpráva
Angie
Předmět příspěvku: Série Angelika na DVD
Napsal: 27 říj 2007, 07:09
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
4poziom.slask.pl
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Vím, že to tady asi nebude mít moc velký ohlas, protože jsme se všechny shodly na tom, že filmy jsou spíše stínem a tíhou nad dílem Anne Golon, ale přesto cítím, že to tady tak nějak patří.

Filmy jsou nyní k dostání na DVD u Popronu (www.popron.cz), v původním francouzském i českém znění, s českými titulkami. Cena sady je 999,--.


Nahoru
Profil Citovat
pajamat
Předmět příspěvku: Série Angelika na DVD
Napsal: 07 lis 2007, 10:06
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 lis 2007, 10:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 lis 2007, 11:37
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
No, mě by měly přijít dneska, tady je jedna recenze z jiného webu:

Jinak stručný report: Celé balení vypadá přesně jako na těch fotkách v záhlaví, je to prostě nádherný box. Jazyky jsou dva, starý český dabing a francouzský originál + české titulky. Slovenština se nekoná, ale zřejmě i většina Slováků je zvyklá na češtinu, takže asi ani nikdo moc protestovat nebude. Obraz je výtečný, kdo viděl humus na Primě, může se tomu vysmát, kdo uctíval kopie z Novy, má stále nad čím slintat. Hlavně to nemá ani lehký ořez a člověk konečně vidí uplně všechno. Menu je stylové, pouze pár otrávení na začátek každého disku (reklamy, trailery...), ale vše se dá přeskočit. Bonusy jsou, pravda, sice strohé, kolem tří minut dlouhé vždy dva minidokumentky z roku 2006 o určitých tématech, které vysvětlují, z jakých reálií Angeličin příběh čerpár, ale je to hodně užitečné. Zajímavé také proto, že je to anglicky s českými titulky, tak si člověk prohlédne nejen dobové materiály, ale i ten anglický zvuk. Bohužel ale galerii musím označit za největší mínus a výsměch, takové mikro obrázky jsou naprosto k ničemu. Je jich sice hodně, ale prd je vidět :(
Jistě, šlo by celou kolekci nabušit mnohem více, šlo by přihodit mraky textových a audiovizuálních materiálů, ale se situací, která kolem toho panovala, myslím, že můžeme stejně všichni jásat. V tak dokonalé podobě filmy k vidění ještě nebyly.


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 lis 2007, 16:07
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Juj, to je zajímavá zpráva. Jsem z těch, kdo si Angeliku nahrál z televize se všemi reklamami. Popron mi také chodí a už jsem na tu nabídku koukala...


Nahoru
Profil Citovat
pajamat
Předmět příspěvku: Kolekce 5DVD
Napsal: 08 lis 2007, 12:01
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 lis 2007, 10:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Tak včera mi kolekce přišla, na kousek jsem se kouknul a je to fakt bomba, tak úžasnej obraz jsem už dlouho neviděl, je vidět, že se na tom vyřádili... A taky to poprvé slyším v originále a to mě taky nadchlo, sice Švormová to není, na tu jsme zvyklí, ale i tak je to ve francouzštině super, tenhle jazyk já miluju...
Ta recenze na kolekci naprosto nelže a celý to doporučuji všem milovníkům a milovnicím filmový Angeliky :)


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 lis 2007, 17:47
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Vím sice jistě, že tohle si určitě nekoupím, ale vidět to ve francouštině, to bych možná chtěla i JÁ. :twisted: Ale to bych se asi musela hodně, hodně přemáhat :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 lis 2007, 17:11
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Tak mi přišly DVDčka teprve dneska, kvalita je opravdu výborná, na tak starý film a už kvůli té francouzštiny to za to určitě stálo. I když hlas Libušky Švormové mám prostě k filmové Angelice vžitý. Přesto bych měla jednu výhradu, francouzsky sice rozumím jen pár slov, takže to nemůžu posoudit, ale vadí mi, že CZ titulky jsou napsány jinak, než je starý CZ dabing. Vy kdo umíte francouzsky, mohli byste mi říct, který z překladů je správnější. Přece jenom ten dabing už znám zpaměti a ty nové věty se mě prostě nelíbí.


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 lis 2007, 17:33
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Nemůžu si pomoci, ale ty titulky jsou strašné. Znější děsně kostrbatě. To tam měli dát raději francouzské, což nechápu, proč neudělali.


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 lis 2007, 21:50
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
No nazdar: Bešťár Be


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 lis 2007, 21:58
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Jsou fakt strašné, už začínám přemýšlet, jak to udělat, aby mi to přehrálo moje, které si hodlám vyrobit. Nejraději bych i francouzské, ale ty se mi asi nepodaří sehnat, co? Nevíte náhodou někdo o nich?


Nahoru
Profil Citovat
dana.k.scully
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 pro 2007, 17:43
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 22
Registrován: 04 lis 2007, 10:33
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Angie píše:
Jsou fakt strašné, už začínám přemýšlet, jak to udělat, aby mi to přehrálo moje, které si hodlám vyrobit. Nejraději bych i francouzské, ale ty se mi asi nepodaří sehnat, co? Nevíte náhodou někdo o nich?
Na internetu se dají stáhnout různé konvertory, pomocí kterých se dá formát dvd převést do formátu avi. Pak existují věci jako "subtitle workshop", ve kterém se dají vytvářet a upravovat titulky. Bohužel nevím, jak se dají soubory titulků z dvd převést do nějakého rozumného formátu, se kterým se dápracovat, takže bys asi musela vytvořit úplně nové svoje (nebo to zkonzultovat s nějakým odborníkem přes programy a filmy). Na přehrávání avíček s vlastními upravenými titulky používám MV2 player (dá se opět stáhnout). Celý upravený film by se měl dát opět převést do DVD formátu, ovšem za cenu snížení kvality obrazu proti originálu...Otázka taky je, jestli nejsou originály proti kopírování a podobným kejklům nějak zakódované. Zkus se zeptat nějakého PC maniaka, třeba to jde i snáz, i když mne nenapadá jak :roll: Prostě zdlouhavá a piplavá práce :(

_________________

Nothing is over, unless you let it go from your heart...


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 pro 2007, 17:50
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
dana.k.scully píše:
Angie píše:
Jsou fakt strašné, už začínám přemýšlet, jak to udělat, aby mi to přehrálo moje, které si hodlám vyrobit. Nejraději bych i francouzské, ale ty se mi asi nepodaří sehnat, co? Nevíte náhodou někdo o nich?
Na internetu se dají stáhnout různé konvertory, pomocí kterých se dá formát dvd převést do formátu avi. Pak existují věci jako "subtitle workshop", ve kterém se dají vytvářet a upravovat titulky. Bohužel nevím, jak se dají soubory titulků z dvd převést do nějakého rozumného formátu, se kterým se dápracovat, takže bys asi musela vytvořit úplně nové svoje (nebo to zkonzultovat s nějakým odborníkem přes programy a filmy). Na přehrávání avíček s vlastními upravenými titulky používám MV2 player (dá se opět stáhnout). Celý upravený film by se měl dát opět převést do DVD formátu, ovšem za cenu snížení kvality obrazu proti originálu...Otázka taky je, jestli nejsou originály proti kopírování a podobným kejklům nějak zakódované. Zkus se zeptat nějakého PC maniaka, třeba to jde i snáz, i když mne nenapadá jak :roll: Prostě zdlouhavá a piplavá práce :(
Já tak trochu jsem PC maniak, s titulama mám své zkušenosti, subtitle workshop používám. Už jsem zjistila, že převést se to dá do txt formátu pomocí OCR, ale zatím jsem to zkusila jen jednou a neúspěšně. Momentálně se mi do toho moc nechce, ale ty české titulky mě fakt štvou.


Nahoru
Profil Citovat
dana.k.scully
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 pro 2007, 17:54
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 22
Registrován: 04 lis 2007, 10:33
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak to je prima, to ani žádné rady nepotřebuješ:-) Já si takhle taky opravuju titulky, kdysi u Pána prstenů mě chyby ve stylu "we failed them % přeloženo jako "slyšeli jsme" vytáčely doběla :evil: U originálů by se ale takové věci stávat neměly...V čem tam jsou třeba chyby, kromě výslovnosti jmen a míst, v pravopise, větné skladbě a tak?

_________________

Nothing is over, unless you let it go from your heart...


Nahoru
Profil Citovat
Ajulka
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 02:42
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 bře 2008, 18:07
Bydliště: USA
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Narodila jsem se ve stejnem roce,co byl natocen prvni dil Angeliky.....me detstvi pro mne byla Angelika..pak prisla rodina,deti..starosti a radosti ,cas utikal ,ze az nyni jsem mela po temer 8 letech moznost shlednout vsechny dily opet a i po tech letech mi nezbyva nic jineho nez konstatovat,ze Angelika v podani MM je proste uzasna....Byla jsem tak unesena,ze jsem si chtela najit par informacich na internetu a opet jsem byla udivena,jaky ohlas ma nejen filmove zpracovani,ale i knizni tvorba A.+S.Golon po celem svete...Dokonce i v Americe bude Angelika uvedena na DVD na trh 29.dubna 2008 v original U.S version. Pre -order je mozno provest jiz ted. A zajem je skutecne veliky.Myslim,ze neni divu.


Nahoru
Profil Citovat
Annie
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 11:42
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 281
Registrován: 14 úno 2008, 21:08
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Já znám filmy taky nazpaměť ale ja jsem byla tak šílená a trpěliá že jsem si je stáhla po těch 100MB z rapidshare. Bylo to dlouhé ale už je mam vypálené (jako avi) na dvd. Jsou všechny z novy ale bez reklam a se švormovou. Jinak v originále bch si to taky někdy ráda poslechla. Kdyby někdo z vás chtěl, můžu mu je poslat buď poštou nebo i jinak, když mi poví, jak na to..


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 14:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
nech si vraví kto čo chce, ale originál je originál, pochybujem, žeby v telke bola taká kvalita ako na týchto DVD (z Markízy určite nie :twisted: ). A ja už pozerám zásadne v pôvodnom znení s titulkami, niežeby sa mi tá čeština nepáčila, ale tie titulky občas výjdu úplne ináč ako je dabing, tak sa občas smejem, občas porovnávam :D Hlavne Rákocziho prízvuk je bohovský :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 bře 2008, 09:03
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ajulka píše:
Narodila jsem se ve stejnem roce,co byl natocen prvni dil Angeliky.....me detstvi pro mne byla Angelika..pak prisla rodina,deti..starosti a radosti ,cas utikal ,ze az nyni jsem mela po temer 8 letech moznost shlednout vsechny dily opet a i po tech letech mi nezbyva nic jineho nez konstatovat,ze Angelika v podani MM je proste uzasna....Byla jsem tak unesena,ze jsem si chtela najit par informacich na internetu a opet jsem byla udivena,jaky ohlas ma nejen filmove zpracovani,ale i knizni tvorba A.+S.Golon po celem svete...Dokonce i v Americe bude Angelika uvedena na DVD na trh 29.dubna 2008 v original U.S version. Pre -order je mozno provest jiz ted. A zajem je skutecne veliky.Myslim,ze neni divu.
Ajulka, celkom by ma zaujímalo, ako vyzerá reklama na toto DVD (predpokladám, že nejakú musí mať :) ). Vieš dať dáky link, kde by sme si ju mohli vypočuť/pozrieť? Vďaka.


Nahoru
Profil Citovat
Ajulka
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 bře 2008, 03:44
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 bře 2008, 18:07
Bydliště: USA
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Omlouvam se za male zdrzeni,ale nejak jsem se nedostala na pocitac..ja jsem si nasla a posleze objednala DVD na teto adrese ; www.superduperclub.com Maji vyhodnou nabidku z $ 39 na 27..trochu jsem zmatena,nebot uvadeji pouze 3 disky,takze to budu mit i s prekvapenim..jen si musim pockat do konce dubna..ale divala jsem ,ze jiz maji jen na tech strankach pres 36 000 objednavek...tak po 40 letech bude Angelika slavit konecne uspech i v Americe..pro svoje koukani mam nahranou Angelliku s ceskym dabingem.....ja to objednavam hlavne pro sve kamaradky,ackoliv mam film velmi rada,neni snadne sedet temer dve hodiny u jednoho dilu a prekladat.... a ja si stejne myslim,ze to v te anglictine tak nevyzni jako v cestine...


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 bře 2008, 11:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ajulka píše:
Omlouvam se za male zdrzeni,ale nejak jsem se nedostala na pocitac..ja jsem si nasla a posleze objednala DVD na teto adrese ; www.superduperclub.com Maji vyhodnou nabidku z $ 39 na 27..trochu jsem zmatena,nebot uvadeji pouze 3 disky,takze to budu mit i s prekvapenim..jen si musim pockat do konce dubna..ale divala jsem ,ze jiz maji jen na tech strankach pres 36 000 objednavek...tak po 40 letech bude Angelika slavit konecne uspech i v Americe..pro svoje koukani mam nahranou Angelliku s ceskym dabingem.....ja to objednavam hlavne pro sve kamaradky,ackoliv mam film velmi rada,neni snadne sedet temer dve hodiny u jednoho dilu a prekladat.... a ja si stejne myslim,ze to v te anglictine tak nevyzni jako v cestine...

ja som to videla aj na Amazon.com, cenu si nepamätám. Tiež tam majú viacero verzií, asi tá, čo má výjsť koncom apríla, bude s anglickým dabingom, ak sa nemýlim. 36.000 objednávok? Hm, slušné číslo :wink: To sú asi verní čitatelia, no možno aj českí a slovenskí emigranti.


Nahoru
Profil Citovat
Ajulka
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 bře 2008, 20:57
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 bře 2008, 18:07
Bydliště: USA
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ano,videla jsem ,ze to maji i na amazon a tez jsem si precetla,ze ma byt anglicky dabing,bude to asi trochu nezvykle ze zacatku,kdyz znam z cestiny pomalu cele vety nazpamet.Ale hlavne me nekdo rikal,ze DVD nabizeji jiz i dalsi velke company pr. Circuit city a best buy. ted uz jen pockat do konce dubna......


Nahoru
Profil Citovat
Ajulka
Předmět příspěvku:
Napsal: 14 bře 2008, 01:21
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 bře 2008, 18:07
Bydliště: USA
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ja som to videla aj na Amazon.com, cenu si nepamätám. Tiež tam majú viacero verzií, asi tá, čo má výjsť koncom apríla, bude s anglickým dabingom, ak sa nemýlim. 36.000 objednávok? Hm, slušné číslo :wink: To sú asi verní čitatelia, no možno aj českí a slovenskí emigranti.[/quote]

Bylas bys mozna prekvapena,nejen cesti a slov. emigranti,ale zije zde i nesktucne mnozstvi francouzu....Ja si ted dopisuji s divcinou ,ktera se narodila ve ,prisla do Ameriky ,kdyz ji bylo 8 a zije asi 13 let zde a od detstvi miluje Angelique a je nestastna,ze si o tom nema s kym popovidat..


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 14 bře 2008, 11:35
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ajulka píše:
Ja si ted dopisuji s divcinou ,ktera se narodila ve ,prisla do Ameriky ,kdyz ji bylo 8 a zije asi 13 let zde a od detstvi miluje Angelique a je nestastna,ze si o tom nema s kym popovidat..
tak nech tá dievčina občas zablúdi na túto stránku a dačím prispeje. Však niekto to pre anglicky nehovoriacich môže preložiť, no nie, dievčatá? Bolo by zaujímavé mať takú fanúšičku priamo z Francúzska...


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 14 bře 2008, 20:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Precious píše:
Ajulka píše:
Ja si ted dopisuji s divcinou ,ktera se narodila ve ,prisla do Ameriky ,kdyz ji bylo 8 a zije asi 13 let zde a od detstvi miluje Angelique a je nestastna,ze si o tom nema s kym popovidat..
tak nech tá dievčina občas zablúdi na túto stránku a dačím prispeje. Však niekto to pre anglicky nehovoriacich môže preložiť, no nie, dievčatá? Bolo by zaujímavé mať takú fanúšičku priamo z Francúzska...
Souhlasím, bylo by to fajn. Však bysme to zvládly a ještě se pocvičily v angličtině :wink: :D


Nahoru
Profil Citovat
Ajulka
Předmět příspěvku:
Napsal: 14 bře 2008, 23:28
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 bře 2008, 18:07
Bydliště: USA
Kontaktovat uživatele: SZ
 
>>i have the movies on my computer but the quality
> is
> >> really bad so i cant wait to have the DVDs.
> >>
> >> I havent heard much on Michele Mercier but i do
> not
> >> that Michele isnt her real name, it's actually
> her
> >> sister's who passed away and she took it on as an
> >> homage to her. Her real name was Jocelyne.
> >>
> >> I like this site, it's in french though but it
> has
> >> some pics of the movies
> >> http://www.marquisedesanges.net/
> >>
> >> that czech one is hard to figure out where to go.
> I
> >> have been to Europe, mostly France, i have a LOT
> of
> >> family there so i try to go and visit them every
> other
> >> year. Thats how i started watching Angelique. My
> aunt
> >> watches it every summer so i grew up with it. How
> >> about you, have you been to Europe and how did
> you
> >> fall in love with the movies?
.....

...to je jen kousek mejliku,doporucila jsem ji ceske stranky,ale byla tak zmatena ,zrovna tak ja na francouzskych..zkusim ji jeste jednou nabidnout,aby se zkusila juknout,nebot az koncem dubna dostaneme DVD,ktere jsme si obe objednaly,budeme jiste plne zazitku...se nemohu dockat videt angeliku na velke Tv jako v kine....


Nahoru
Profil Citovat
Ajulka
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 bře 2008, 12:33
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 bře 2008, 18:07
Bydliště: USA
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dekuji za radu,informaci prelozim a predam......


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 16 bře 2009, 17:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Teda dámy, jak to,že tu chybí tak zásadní informace, jakože začala vycházet Angelika v trafice za 49Kč?
Dneska jsem koupila Angelika a král (a jednu nabízím, protože mi ji zároveň koupil i manžel :lol: ), ale Markýzu andělů a Báječnou už jsem propásla! Poslední 2 díly ještě vyjdou v průběhu března...


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2009, 07:18
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
dasha píše:
Teda dámy, jak to,že tu chybí tak zásadní informace, jakože začala vycházet Angelika v trafice za 49Kč?
Dneska jsem koupila Angelika a král (a jednu nabízím, protože mi ji zároveň koupil i manžel :lol: ), ale Markýzu andělů a Báječnou už jsem propásla! Poslední 2 díly ještě vyjdou v průběhu března...
Takže jsem prošvihla všechny díly, na které se dá koukat!? :lol: (No dobře, dělám si legraci :P )


Nahoru
Profil Citovat
Nina
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2009, 16:58
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2009, 16:52
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To máte z toho, že vám ty filmy tak nevoní :lol: a že nesledujete klub Angelika na Lapiduchu => http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=angelika. Není to žádný zázrak, ale hodí se ho občas monitorovat.

Spíš mi ale přijde neuvěřitelné, že si myslíte, že nejsou žádné možnosti, jak dokoupit starší příbaly... Tolik let už vycházejí a přesto jsou lidi, co si na ně ještě nezvykly pořádně reflektovat. Takže pěkně popořádku => http://www.aukro.cz/search.php?string=angelika a jestli vám ani tohle nestačí, můžeme se bavit dál ;)


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2009, 17:20
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Nina píše:
To máte z toho, že vám ty filmy tak nevoní :lol: a že nesledujete klub Angelika na Lapiduchu => http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=angelika. Není to žádný zázrak, ale hodí se ho občas monitorovat.
No, já už se s tím nějak vyrovnám :P ... ale možná se na ten klub někdy fakt hodí podívat :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2009, 17:41
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nina píše:
To máte z toho, že vám ty filmy tak nevoní :lol: a že nesledujete klub Angelika na Lapiduchu => http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=angelika. Není to žádný zázrak, ale hodí se ho občas monitorovat.

Spíš mi ale přijde neuvěřitelné, že si myslíte, že nejsou žádné možnosti, jak dokoupit starší příbaly... Tolik let už vycházejí a přesto jsou lidi, co si na ně ještě nezvykly pořádně reflektovat. Takže pěkně popořádku => http://www.aukro.cz/search.php?string=angelika a jestli vám ani tohle nestačí, můžeme se bavit dál ;)
Nino myslím si, že zrovna Aukro mají holky docela projeté :D .


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2009, 18:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Na Lapiduchu jsem byla náhodou tento týden a četla jsem tam ty samé příspěvky jako před rokem.
A myslím, že ten, kdo sehnal VŠECHNY výtisky knih, se nemá problém orientovat na internetových bazarech :wink:
Aukro je fajn, ale bohužel s prohibičními cenami poštovného od nového roku nemá cenu kupovat si drobnosti - i když bych nakrásně vydražila DVD za pade, dám to samé za poštovné... :?


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re:
Napsal: 10 zář 2021, 23:40
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Angie píše: *  09 lis 2007, 21:58
Jsou fakt strašné, už začínám přemýšlet, jak to udělat, aby mi to přehrálo moje, které si hodlám vyrobit. Nejraději bych i francouzské, ale ty se mi asi nepodaří sehnat, co? Nevíte náhodou někdo o nich?
Nuž keby mal niekto záujem. ja som medzičasom našla aspoň prepisy francúzskych titulkov 4 z 5 filmov. Ono totižto keď vyšla nová francúzska kolekcia Blu-ray konečne sa tam zjavili aj francúzske titulky pre nepočujúcich, pretože dovtedy francúzske DVDčka titulky bohužiaľ nemali.

Mám aj anglické a české, ktorých je medzičasom viacero verzií, zrejme preto že sa nikto nedokázal dívať na tie úplne prvé, tak sa fanúšikovai do toho pustili, ale myslím že tie sa dajú stiahnuť hocikde na nete.

Ja mám aj talianske DVDčka (originál) ktoré sa dajú teraz stiahnuť na uložto - praktické pre Angelikoložky čo sa učia Taliančinu alebo sa v nej chcú zdokonaliť. ;) :P


Nahoru
Profil Citovat
Sob
Předmět příspěvku: Re: Série Angelika na DVD
Napsal: 29 srp 2022, 17:57
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 299
Registrován: 15 pro 2020, 21:44
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  28 srp 2022, 17:14
Prvé premietanie v Nemecku: 08.12.1964 🎥

Dlžka filmu: 115 Minút, pred zostrihom a cenzúrou: 🎥 119 Minút :!: :idea:
čiže francúzi pôvodne dodali 119 minút - a podľa toho čo kadekde po nete rozprávajú pamätníci, musela existovať aj dlhšia verzia v kinách - pretože rozprávajú a kadejakých scénach čo vraj na DVD chýbajú.

Hoci nemecké DVD má aj VHS 112 Minút rovnako ako Francúzske a nemecké VHS, a aj české DVDčka, zato už má Francúzske aj Nemecké BLU-RAY 117 minút - čo je iba o dve minuty menej ako nezostrihané KINO-Kopie ktoré dostali Nemci pôvodne.

Na Francúzskych aj Nemeckých sú nejaké bonusy, ktoré som ešte nepozerala.

Takto vyzerá to Francúzske 117 Minutové Blu-ray:

[ img ]

A takto nemecké:

[ img ]

Filmovou adaptaci Angeliky z roku 2013 podobně slavný osud určitě nečeká. :) Myslím, že ani dnes už si na ni nikdo nevzpomene. :D


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: Série Angelika na DVD
Napsal: 29 srp 2022, 21:54
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3225
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Sob, divila by ses, překvapivě se mi o nové Angelice nezávisle na sobě nedávno zmínilo několik lidí. Nedávali to teď zase v televizi?


Nahoru
Profil Citovat
Sob
Předmět příspěvku: Re: Série Angelika na DVD
Napsal: 30 srp 2022, 18:59
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 299
Registrován: 15 pro 2020, 21:44
Kontaktovat uživatele: SZ
 
PenelopaW píše: *  29 srp 2022, 21:54
Sob, divila by ses, překvapivě se mi o nové Angelice nezávisle na sobě nedávno zmínilo několik lidí. Nedávali to teď zase v televizi?
Penelopo, Novou Angeliku vysílala koncem června prima max, ale slávy původních filmů nedosáhne nebo myslíš, že ano ?


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: Série Angelika na DVD
Napsal: 31 srp 2022, 09:05
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3225
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Sob píše: *  30 srp 2022, 18:59
Penelopo, Novou Angeliku vysílala koncem června prima max, ale slávy původních filmů nedosáhne nebo myslíš, že ano ?
Obávám se, že ani náhodou :mrgreen: .


Nahoru
Profil Citovat
Zuzanka62
Předmět příspěvku: Re: Série Angelika na DVD
Napsal: 31 srp 2022, 19:51
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 356
Registrován: 07 říj 2021, 20:37
Kontaktovat uživatele: SZ
 
O starých dílech, vysílaných na ČT2 mne informovalo asi 10 známých. O verzi z roku 2013 nikdo. MM je pro všechny Ta Angelika a to samé RH jako JP.
Kdyby kánon měl někdo natočit, bude to problém. Bernard Borderie byl skvělým režisérem. Jeho mušketýři jsou, stejně jako Angelika těžko prekonatelni.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 37 příspěvků ]
Zpět na „Filmy a muzikály Angelika“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů
cron