Letní cestování

Odpovědět   Stránka 1 z 2  [ 88 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 »
Autor Zpráva
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 čer 2008, 21:14
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
4poziom.slask.pl
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Myslím že tu snad ani nepadlo, co plánujete na léto. Já jsem si dneska vyjednala zájezd do Španělska- Tossa de Mar...se moc těším. Byla jsem tam před 2 roky a vzpomínám na to s úsměvem. Dohromady jsem byla ve Španělsku už 3X, ale Tossa je nejlepší- doporučuji. Malebné, historické městečko se starodávnými hradbami, které rozdělují město na staré a nové( v noci krásně osvětlené), samé zátoky a písek, rybářské lodě, romantická atmosféra a pohlední Španělé. Minule jsem tam byla s velkou partou holek a seznámili jsme se tam i s Čechy, kteří tam pracují(půjčují lehátka :oops: )- s nimi to byla větší zábava a každý večer jsme se scházeli na pláži, sedali na písek, poslouchali šumění moře, koukali na tu osvětlenou nádheru, povídali si, a každý v náručí držel svou vlastní láhev sangrii......a ty časy se mi 4.7. zase vrátí...jupííí
http://www.holiday-beds-direct.com/imag ... astle.jpeg
http://nature.wallpaperme.com/3950-2/To ... +Spain.jpg
http://lh6.ggpht.com/_6x_rkDWvfsE/R014K ... 07-110.jpg
http://z.about.com/d/gospain/1/7/X/I/-/ ... _VRoig.jpg
http://www.telegraph.co.uk/property/gra ... sta105.jpg
jo a dám si i výlet do Barcelony(sice jsem tam už byla, ale líbí se mi tam, na každém rohu sedí jakýsi Don juan a brnká serenády na Španělku...ach, Sagrada familia, pomník Kryštofa Kolumba a okouzlující světelná show(spojení hudby a vody, světelných efektů...a možná mě láká ještě středověká večeře na hradě s rytířským představením a ukázkami španělských tanců. Možná ještě španělská noc La Siesta-večerní program s tancem na katalánském statku s flamencem a hostinou.....kruci, nemůžu si vybrat, co z toho


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 čer 2008, 17:11
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simonka, k tomu Ti poviem len toľko: bola som v Španielsku (Andalúzia) na svadobnej ceste a lepšiu dovolenku som jakživ nezažila a už asi ani nezažijem :D :D :D (a že som tam pár kilo pribrala ma vôbec netrápilo :wink: ). My sa chystáme do Chorvátska, prvýkrát berieme aj staršie dieťa, takže to bude taká rodinná dovolenka a objavovanie ďalších svetových prírodných a kultúrno-historických pamiatok si asi nechám na neskôr, až kým budú deti veľké :?


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 čer 2008, 17:39
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Jééé Andalúzie....o ní jsem přemýšlela minulý rok(ale byla bohužel moc drahá :cry: )Doporučuji Provence- tam jsem byla taky před 2 lety. Spíše to byl poznávací zájezd a né lážo-plážo :lol: (namočila jsem se jen 2x). Taky se mi líbilo-až na to, že tam okradli mou kámošku(Aspoň jsem se svezla policejním autem, a policajti tam nejsou jako u nás(vyžlátka) ale obávaní a zdatní muži, kteří vzbuzují hlubokou autoritu.
http://traveldk.com/dkimages/0-provence_master.jpg
http://www.spvd.cz/svet/fr/provence/pro ... nce_01.jpg
http://www.nettravel.cz/data/img/43/3K900035MIT!P3!.jpg
http://azurove-pobrezi.nacesty.net/nice/nice-velky2.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... uForum.jpg
a největší zážitek jsem měla v Monacu, kde jsme strávili celý den. Jen škoda, že jsme neměli více času, polovinu věcí jsme z únavy ani nevnímali.
http://www3.nationalgeographic.com/plac ... monaco.jpg
http://kara.allthingsd.com/files/2007/1 ... to_1_1.jpg
http://www.grandprix-f1-monaco.com/fr-monaco-nig.jpeg
http://spaceweb.oulu.fi/~jussila/person ... 400_06.jpg


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 čer 2008, 00:15
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simon v Tosse jsem byla taky, paráda, a Barcelonu miluju, to je prostě nádherný město! A Monako...tam bych zase chtěla jet, už jsem tam byla hrozně dávno a tam to je kouzelný! No, my se chystáme do mé milované Itálie, jedu s rodiči a s bratrem, což mě velice baví, i přesto, že mi je 21. Nějak jsem překonala to pubertální období, kdy jsem s nima nikam nechtěla a teď si to vážně užívám, protože je opravdu sranda. Jedeme do Caorle, naše první italská destinace z těch mnoha, ve kterých jsme byli, kterou opakujeme, protože tam je to úžasný. Jezdí tam spíš Italové na dovolenou, což se mi líbí, já nerada potkávám moc Čechů a i bez ostatních Evropanů se obejdu :). Pak bych moc ráda zopakovala několikadenní výlet do Berlína, který jsme absolvovali loni s přítelem, doufám, že pojedem zas. Berlín mě úplně dostal, naprosto fascinující místo.


Nahoru
Profil Citovat
Isabel
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 čer 2008, 11:42
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 97
Registrován: 19 bře 2008, 16:27
Bydliště: Austerlitz
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jedu o prázdninách do Itálie – Benátek s mamkou a sestrou, tak se moc těším. Ještě jsem s nimi nikde nebyla, tak to snad dobře dopadne a výlet se vydaří.. :)


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 čer 2008, 16:45
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Isabel píše:
Já jedu o prázdninách do Itálie – Benátek s mamkou a sestrou, tak se moc těším. Ještě jsem s nimi nikde nebyla, tak to snad dobře dopadne a výlet se vydaří.. :)
Benátky to je klasika, tam se ti bude líbit, jen si myslím, že v létě tam bude opravdu nepříjemné vedro no...já tam byla nějak na jaře, což bylo úplně akorát, ani lidí tam moc nebylo.


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 čer 2008, 20:10
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Já nevím, zatím mě ani jednou nenapadlo jet do Itálie.Ale zkusím ji někdy v únoru- to je tam, myslím, karneval, ne???

Andrej, jsem ráda, že je tu další spřízněná duše, která okusila krásu Tossy(stejně si myslím, že kdo tam nebyl, neví jak je Španělsko kouzelné.Já byla s našima jen 2x u moře. V 7 a 10 letech. Ne, že bych nechtěla, ale vždycky jsme zrovna něco renovovali, něco drahého koupily, tak jsme nemohly. Proto většinou jezdím sama, s kámoškami, nebo se školou......i když, ráda bych jela na společnou dovolenou(přemýšleli jsme na 3 dny do Paříže). A ještě nejlepší by to bylo s nějakým přítelem(jen kdyby nějaký byl :roll: :lol: )


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 čer 2008, 21:04
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Madeira v zimě?? To zní zajímavě, díky za tip, hned s tím běžím za přítelem... jeho nároky na dovolenou ale bohužel splňuje jen málo destinací: žádní turisté, , hodně "genia loci", pamětihodností a autentických místních tradic... hmm, asi proto nikam nejezdíme :?


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 čer 2008, 21:58
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Jeanne..ty se máš. Taky bych chtěla takhle cestovat, možná se mi to někdy splní, ale bohužel jsem chudý student :cry: :cry: .Ale chci se řídit heslem:Dokud je člověk mladý, má si užívat......a proto budu sbírat každý padesátník.....aby se mi to někdy splnilo :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 čer 2008, 02:45
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No Simon, Španělsko se mi opravdu líbilo, ale Itálie je pro mě Itálie, tam už jsem byla asi 12krát a chystám se i na půl roku na Erasmus program do toskánské Sienny. Tu zemi, ty lidi a ten jazyk úplně miluju! Ve Francii jsem byla v Cannes, v Nice a Antibes, což bylo opravdu krásné (Středozemní moře je dokonalé), ale Itálie je prostě jedinečná, nějak mi sedla.


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 čer 2008, 11:56
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Andrej v Cannes a v Nice,Grasse, Arles, St. Tropez, jsem byla.....moc pěkný. Ty se máš, jet si na půl roku do takových zemí.


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 čer 2008, 12:44
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já se coby chudý student zatím nikdy nikde za hranice ČR nepodívala, ale letos jsem si konečně vydělala trošku peněz, a tak se sestrou vyrážím na poznávací zájezd do Paříže. Doufám, že se tam neupečeme.


Nahoru
Profil Citovat
Isabel
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 čer 2008, 13:21
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 97
Registrován: 19 bře 2008, 16:27
Bydliště: Austerlitz
Kontaktovat uživatele: SZ
 
n.i.r.a.k píše:
Já se coby chudý student zatím nikdy nikde za hranice ČR nepodívala, ale letos jsem si konečně vydělala trošku peněz, a tak se sestrou vyrážím na poznávací zájezd do Paříže. Doufám, že se tam neupečeme.
Hmm, já jsem na tom stejně, také jedu letos poprvé za hranice ČR. :D
Ale mám v plánu to změnit, najít si nějakou výnosnou brigádu, začít konečně cestovat a každý rok se někam podívat.. :P


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 čer 2008, 18:58
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simonamafia píše:
Andrej v Cannes a v Nice,Grasse, Arles, St. Tropez, jsem byla.....moc pěkný. Ty se máš, jet si na půl roku do takových zemí.
No mohla bych jet i na rok, ale to asi ne, to bych tu přítele tak dlouho nenechala. Plánuju to ale až na magisterské studium, tenhle zimní semestr totiž odjíždí přítel na půl roku do Německa, takže kdybych pak odjela v letnim, tak se neuvidíme téměř. Itálie má u Erasmu výhodu v tom, že tam moc nikdo nejezdí, páč málokdo umí italsky, takže jsou místa. Já teda zatím taky neumím, ale od září začínám kurz a mám rok na to se to jakžtakž naučit, což snad půjde.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 čer 2008, 22:04
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
asi mi uniká nějaký tejný účel ;) když si kladu otázku, proč to s přítelem nezkoordinujete a nejedete spolu, tyhle společné dovolené placené EU jsou přece ideální :wink:
Jenže ono vůbec nejde o placenou dovolenou, sice dostanem stipendium, ale to rozhodně nestačí na pokrytí všech nákladů... S přítelem nejedeme proto, protože každý studujeme jinou fakultu a každá fakulta má jiné partnerské školy, se kterými má uzavřené smlouvy. Navíc každý studujeme jiný obor, takže je to jaksi neslučitelné. A pak, on se léta učí německy, tak chce do Německa, já neumím ani ň a ani se mi to učit nechce, a jeho zase naprosto nezajímá moje Itálie :). Náš společný jazyk je sice angličtina, ale Británie je problém, protože tam chce každý, je narváno a navíc moje angličtina je trošku jinde než jeho, takže by ani nebylo jisté, že oba projdeme přijímacím řízením, i kdyby se náhodou vyskytla univerzita, kde by se učily oba naše obory. A navíc se asi ani jednomu do Británie na Erasmus nechce, takže holt každý jedeme po svých zájmech a zaměřeních, prostě to bez sebe budeme muset vydržet. Já to ale beru tak, že se alespoň někam podívám. On jede do Mohuče, takže až za ním pojedu na návštěvu, tak aspoň zase uvidím něco nového, plánujeme i výlet do Frankfurtu a možná i do Francie, není tak daleko.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 čer 2008, 10:18
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Andrej, Caorle mi už mnohí chválili, veľmi tam chcem ísť, lebo sú tam aj pamiatky aj pláž ideálna pre deti, ale muž je proti :evil: Jeanne, môj cestovateľský sen je prejsť celé Francúzsko, a vlakom sa to zdá ideálne, nemáš link na web, kde by som si to mohla preštudovať dôkladnejšie?


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 čer 2008, 14:50
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious píše:
Andrej, Caorle mi už mnohí chválili, veľmi tam chcem ísť, lebo sú tam aj pamiatky aj pláž ideálna pre deti, ale muž je proti :evil: Jeanne, môj cestovateľský sen je prejsť celé Francúzsko, a vlakom sa to zdá ideálne, nemáš link na web, kde by som si to mohla preštudovať dôkladnejšie?
To je vážně škoda, je krásné. Není daleko, takže se tam dá v klidu dojet a přestože je na severu, tak má úžasné moře, jsou tam pravděpodobně nějaké proudy, protože je opravdu čisté. Pláže tam jsou i pro děti s bohatým animačním programem, který je zadarmo pro každého, kdo na pláži je a město jako takové je krásné a velmi se snaží dělat různé akce. My třeba zažili velký ohňostroj a ochutnávku vín a sýrů z kraje a sousedních krajů.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 čer 2008, 19:40
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Právě jsem se vrátila z Chorvatska (z Crikvenice) a bylo to tam moc fajn, pořád sluníčko (32 stupňů ve stínu :lol:). Plánuju zveřejnit na netu svůj "cestovatelský deník" tak vám sem pak hodím odkaz :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 črc 2008, 08:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
aby som nezabudla: všetkým, ktorí sa ešte len chystajú na dovolenku, prajem krásne počasie, príjemnú spoločnosť a nádherné zážitky!


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 črc 2008, 08:33
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
:D Já mám odjezd zítra v Plzni v 11.00. Bojím, bojím 8) 8)


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 črc 2008, 08:35
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simonamafia píše:
:D Já mám odjezd zítra v Plzni v 11.00. Bojím, bojím 8) 8)
čo, vari len neznášaš cestovanie busom/vlakom/autom? Ja sa radšej budem trgáňať všetkými zmienenými cestovanými prostriedkami, ako letieť lietadlom, z toho mám smrť!


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 črc 2008, 08:38
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Moc nemusím autobusem(asi protože jsem zatím ničím jiným zatím nejela :lol: ) ale jet 21 hodin, v takovém pařáku, nespat, dojet tam v 8 ale být ubytovaná až ve 14.00


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 črc 2008, 08:43
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ale zasa si užívaš tú cestu, spoznávaš aj miesta, po ktorých ideš! A hádam budete mať v buse klimatizáciu a bar a WC, to už je do Španielska štandard, nie? A čo tam po jednej noci, ale tá cestovná horúčka! :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 črc 2008, 14:57
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Minule, když jsem ta jela, taky tam měla být klimatizace. No měla, né že by nebyla ale rozbitá a někdo si táhnul syrečky....fuj. Nevím, cestu jsem si nikdy neužívala


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 črc 2008, 15:09
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Jak jsem slíbila - tady je odkaz na můj cestovatelský deník z Chorvatska :wink: :

http://www.alexik.bloguje.cz/tema-11-mu ... o-2008.php

A komu se to nechce číst (což se nedivím, protože jsou to samé teenagerské plky :oops: ), může si prohlédnout fotky ve článcích nadepsaných Obrazová příloha 8) .


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 črc 2008, 11:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Alex píše:
Jak jsem slíbila - tady je odkaz na můj cestovatelský deník z Chorvatska :wink: :

http://www.alexik.bloguje.cz/tema-11-mu ... o-2008.php

A komu se to nechce číst (což se nedivím, protože jsou to samé teenagerské plky :oops: ), může si prohlédnout fotky ve článcích nadepsaných Obrazová příloha 8) .
ja som prešla len fotky, pekné. Ale márne som dúfala, že KONEČNE uvidím, ako Alex vyzerá v skutočnosti...


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 črc 2008, 11:07
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Promiň, ale na tenhle blog to dát nemůžu :oops: . Ale najdu nějakou pěknou, zveřejním ji na tom druhém a dám ti vědět :wink:

Jinak děkuju za pochvalu 8)


Nahoru
Profil Citovat
Isabel
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 črc 2008, 12:19
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 97
Registrován: 19 bře 2008, 16:27
Bydliště: Austerlitz
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Také jsem byla zvědavá, jak Alex vypadá, z té fotky při západu slunce fakt nic nejde poznat.. :)
Jinak opravdu pěkné fotečky. :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 črc 2008, 13:02
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Díky Isabel.

Takže, kdo se chcete podívat jak vypadám, můžete tady :wink: :

Tak tohle jsem já na školním výletě v Zoo z Praze - http://alex-film.blog.cz/galerie/ja/30781231
A tady ještě na tanečních (zřejmě jsem tam právě něco horlivě probírala :oops: ) - http://alex-film.blog.cz/galerie/ja/30780154


Nahoru
Profil Citovat
Isabel
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 črc 2008, 16:37
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 97
Registrován: 19 bře 2008, 16:27
Bydliště: Austerlitz
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Alex píše:
Tak tohle jsem já na školním výletě v Zoo z Praze - http://alex-film.blog.cz/galerie/ja/30781231
A tady ještě na tanečních (zřejmě jsem tam právě něco horlivě probírala :oops: ) - http://alex-film.blog.cz/galerie/ja/30780154
Na té druhé fotce ti to moc sluší, je vidět, že sis taneční užívala :wink: :)


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 črc 2008, 17:09
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Dík... no jasně, že užívala, ale to sem nepatří, že :oops:


Nahoru
Profil Citovat
peggy.kaja
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 črc 2008, 22:43
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 146
Registrován: 21 říj 2007, 11:39
Bydliště: takové menší městečko u Pardubic...
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Tak... cestovani... no... za ctvrt hodinky odjizdime do prahy na letise... a pak smer Safaga - Egypt.... budu na vas myslet, samo ze v prirucnim zavazadle vedle shakespeara v originale vlacim i Angeliku a jeji lasku... :D
tak se tu mejte... K.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 črc 2008, 13:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Alex píše:
Díky Isabel.

Takže, kdo se chcete podívat jak vypadám, můžete tady :wink: :

Tak tohle jsem já na školním výletě v Zoo z Praze - http://alex-film.blog.cz/galerie/ja/30781231
A tady ještě na tanečních (zřejmě jsem tam právě něco horlivě probírala :oops: ) - http://alex-film.blog.cz/galerie/ja/30780154
jééj, Alex sa trochu podobá na moju sesternicu :D


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 črc 2008, 13:16
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Precious píše:
jééj, Alex sa trochu podobá na moju sesternicu :D
Mám to brát jako lichotku? :shock: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Mary
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 črc 2008, 19:51
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 14
Registrován: 15 zář 2007, 21:57
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak my (cela rodinka) 17.7. letime uz tretim rokom do Bulharska tentokrat Primorsko. Ak napisala Peggy_Kaja takisto v prirucnej batozine bude aj Angelika.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 črc 2008, 19:54
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Mary píše:
Tak my (cela rodinka) 17.7. letime uz tretim rokom do Bulharska tentokrat Primorsko. Ak napisala Peggy_Kaja takisto v prirucnej batozine bude aj Angelika.
V Primorsku jsem byla jako malá - tam to bylo úžasný :wink: ! To bylo vlastně poprvé, co jsem viděla moře. Hned bych tam zase jela...


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 črc 2008, 18:09
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Tak jsem se lidi vrátila, bylo to skvělé...nafotila jsem přes 700 fotek, byla v Barceloně, na lodi. A zjistila jsem, že jsem ještě asi atraktivní...teda pro Španěly. Všude za mnou pískali, zdravili, nestačila jsem utíkat....nejhorší bylo, že se mnou byla i mamka(vypadá velice mladě, na mou kamarádku), ta jen kroutila hlavou a smála se tomu. Koupila jsem si plno věcí, a co bylo nejlepší-jela jsem 4-hvězdičkovým autobusem, a místo do hotelu Mare nostrum(2-hvězdičkový) nás šoupli do Oasis Tossa(4-hvězdičkový)....takže jsme ušetřili pár tisíc. Zažili jsme orchestr na promenádě na náměstí, spálení kůže-takže vypadám, jako bych měla lupenku(celá se loupu) a ochotný dlouhovlasí tarzan(pan sličný)mě učil flamenco (teda spíš se snažil.... :lol: :lol: )


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 črc 2008, 18:16
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Hned bych tam jela! :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 črc 2008, 18:40
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
ja si to asi ještě někdy zopakuji...Tossa je mi osudná


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 črc 2008, 21:52
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak holky, mějte se tu hezky, já za chvíli odjíždím na 2 týdny do Itálie. Doufám, že tam bude tepleji než je teď tady, ale asi to vypadá, že jo :) .


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 črc 2008, 14:56
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Krásně si to užij! :wink:


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 črc 2008, 18:58
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
nemela jsem zatim cas precist celou diskuzi, musim to brzo dohnat.

Cestovatelskych snu mam vice, samozrejme na prvnim miste Francie a Pariz. Dokonce jsme meli naplanovanou cestu do Parize jako svatebni, ale nakonec to dopadlo jinak. Moje predstava je nejaky prodlouzeny vikend s cestovkou a pruvodcem, vsechno si hezky projit a prezit to organizovani (coz primo nenavidim) a podruhe jet na vlastni pest, na delsi dobu, hezky si vsechno projit v klidu a poradne si to uzit.

Po precteni A. jsem posedla francouzskou Kanadou, to je takovy sen na mnohem delsi dobu, ale verim ze jednou to vyjde!

A treti, asi nejmene splnitelny sen je pro me raj na zemi - Maledivy. Jen odpocivat, netlacit se na plazi s ostatnimi lidmi, uzivat klidu....


Nahoru
Profil Citovat
Annie
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 črc 2008, 23:29
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 281
Registrován: 14 úno 2008, 21:08
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
ja jedu v březnu do Neapole na pět dní a letenka mě stála tam a zpět 240kč i s poplatky :D Pravda není to právě cestovatelská špička ale dá se :)


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 črc 2008, 09:50
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Annie píše:
ja jedu v březnu do Neapole na pět dní a letenka mě stála tam a zpět 240kč i s poplatky :D Pravda není to právě cestovatelská špička ale dá se :)
prosííím? :shock: keby som sa nebála lietať, hneď idem... :oops:


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 črc 2008, 10:45
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
yenn, to máš hezké 3 sny. Já osobně nemám moc ráda sluníčko(spalování a citlivé oči), takže chci spíše jinam(a vždy skončím u toho sluníčka :roll: )

můj největší sen je SKOTSKO -Tam bych klidně bydlela v dřevěné chýši, hlavně, že bych byla ve SKOTSKU(v zemi padlých hrdinů)..ach :oops: Jak jsem byla v Tosse a jeli jsme na noční návštěvu do Barcelony, tak náš autobus řídil Skot(byla jsem tak unesená, úplně to z něho vyzařovalo..)------a s tím Skotskem bych chtěla navštívit i Irsko, Wales
je to můj největší cíl, čtu samé romány, kde mocně vládnou skotští zemani a kilty, mám pověšenou na chodbě mapu Edinburghu (ale bohužel ta návštěva země stojí kolem 20.000 a já chudý student...
Druhý sen: To je Francie a Rusko- nevím, kterou zemi víc


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 24 črc 2008, 10:35
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
asi by sme mali túto diksusiu premenovať na Naše cestovateľské sny :D

Simona, keď si chudobná študentka, treba nájsť nejakého sponzora... sympatického... podľa možnosti ... mladého ... slobodného ... :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 črc 2008, 11:44
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Precious píše:
Simona, keď si chudobná študentka, treba nájsť nejakého sponzora... sympatického... podľa možnosti ... mladého ... slobodného ... :wink:
ale no tak Precious, ;) nebyla by spíš ve stylu silné hrdinky vhodnější rada, že je třeba zůročovat své znalosti, schopnosti a dovednosti a prací, která ji bude těšit si na vysoké nároky přivydělávat? Dokonce bych řekla, že je třeba využít poslední zbývající čas, kdy chudobnou študentku ještě neotrhávají všechny ty vysoké daně pro již oficiální nestudenty. :)
všetko beriem, Jeanne, ale na vysokej nás učili používať MNM. Vieš, čo to znamená? Metóda najmenšieho odporu :P


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 črc 2008, 16:05
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem se právě vrátila z tábora ve Starých Hamrech (Beskydech) - a jsem úplně K.O., ale musím se dát brzo dohromady, protože zítra v noci odjíždím na poznávačku do Paříže (už se nemůžu dočkat).


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 črc 2008, 20:37
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
n.i.r.a.k píše:
Já jsem se právě vrátila z tábora ve Starých Hamrech (Beskydech) - a jsem úplně K.O., ale musím se dát brzo dohromady, protože zítra v noci odjíždím na poznávačku do Paříže (už se nemůžu dočkat).
ticho závidím. Uži si to!


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 črc 2008, 18:51
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Paříž?To se tady někdo má. Dneska jsem se vrátila z Moravy. Týden jsem tam dýchala hutní vzduch, setkala s celou rodinou...jsem šťastná, že jsem tam byla, ale i šťastná, že jsem už zpátky doma(dýchat v Havířově vzduch ještě déle, tak bych skončila asi špatně.

Jo a s tím hledáním sponzora, to by tady na hranicích s Německem nebyl zase takový problém :lol: . Ale nejsem ten typ co vyhledává, ale nechává nacházet :lol: :lol: ...jen mě ale zatím žádný takový nenalezl a asi ani nenalezne. A proto jak řekl Lenin: Učit se, učit se a učit se. A pak dřít, dřít a dřít :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 2  [ 88 příspěvků ]
Zpět na „Volná diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 4 hosti