Prezývky a mená

Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 58 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Autor Zpráva
anndrra
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 srp 2008, 11:34
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 47
4poziom.slask.pl
Registrován: 15 zář 2007, 19:05
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak moje přezdívka je taky celkem jednoduchá vzhledem k tomu, že se jmenuju Alexandra ,prostě jsem odtrhla konec a vznikla andra,protože na stránce,kde jsem se tenkrát registrovala už jedna byla zdvojila jsem n a r od té doby jsem všude anndrra.Jinak mně asi neznáte.Dlooooho jsem tu nebyla.Naposled,když nové stránky začaly fungovat,pak jsme se přestěhovali-půl roku trvalo o2 než nám zavedli net a pak jsem porodila holčičku a ta mi nějak nedává moc příležitost v klidu si sednout k PC i teď se mi snaží pomoct napsat příspěvek.


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 srp 2009, 00:04
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Moje přezdívka nemá překvapivě nic společného s Angelikou. Jednou, v době kdy jsem začínala kamarádit s internetem, jsem se chtěla někde zaregistrovat, někde zřídit účet apod. jenže má tehdejší představa přezdívky "Nikita" byla už skoro všude obsazená. A tak jsem si vzpomněla na jeden seriál o filmových efektech, už ani nevím jak se jmenoval, kde to jedna holka uměla výborně s počítači a jmenovala se Angie. Já to s nimi taky docela zvládám a tak jsem si ji už nechala, používám ji všude, kde to jde. Pokud už existuje, přídávám ještě SHY, protože jsem ve skrytu plachá (nebo jsem alespoň bývala :-) ). Takže Angie, nebo Angie.shy. To jsem já.
BTW mé skutečné jméno je Petra.


Nahoru
Profil Citovat
zatinka
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 pro 2009, 08:33
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 44
Registrován: 30 lis 2009, 18:42
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Tak moje pžezdívka vznikla podle jména mého oblíbeného koně. Jmenovala se zatie, tak jsem tu přezdívku začala používat. Z počátku ale měli lidé problém uhodnout, zda jsem muž nebo žena, tak jsem to poženštila na "zatinka" (vyslovováno s Y) a už mi to zůstalo, používám to všude. Dokonce mě tak oslovují i někteří přátelé v přímé konverzaci :-)

Jinak moje jméno je Míša. Nemám ráda oslovení Michalo ani Michaelo, používám spíše Míša a nejraději Miška :-)

_________________

Filmová Angelika (angelika.zaweb.cz) * Mayovky (karel-may.majerco.net)


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 pro 2009, 10:37
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
zatinka píše:
Jinak moje jméno je Míša. Nemám ráda oslovení Michalo ani Michaelo, používám spíše Míša a nejraději Miška :-)
Tak to máme společné :lol:. Ale zas lepší Michaelo, než Michalo - nejsem žádná Michala! :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 pro 2009, 13:47
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Alex píše:
zatinka píše:
Jinak moje jméno je Míša. Nemám ráda oslovení Michalo ani Michaelo, používám spíše Míša a nejraději Miška :-)
Tak to máme společné :lol:. Ale zas lepší Michaelo, než Michalo - nejsem žádná Michala! :D
Vzhledem k Alexině averzi, tak určitě nepřipadá v úvahu ani Michele :wink: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 pro 2009, 20:18
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Tania píše:
Alex píše:
zatinka píše:
Jinak moje jméno je Míša. Nemám ráda oslovení Michalo ani Michaelo, používám spíše Míša a nejraději Miška :-)
Tak to máme společné :lol:. Ale zas lepší Michaelo, než Michalo - nejsem žádná Michala! :D
Vzhledem k Alexině averzi, tak určitě nepřipadá v úvahu ani Michele :wink: :lol: :lol:
Hhh :lol: Jak jsi to uhodla? :lol: :lol: Ne, ve mně jméno Michele nevyvolává averzi :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 pro 2009, 11:42
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Alex píše:
Tania píše:
Alex píše:
zatinka píše:
Jinak moje jméno je Míša. Nemám ráda oslovení Michalo ani Michaelo, používám spíše Míša a nejraději Miška :-)
Tak to máme společné :lol:. Ale zas lepší Michaelo, než Michalo - nejsem žádná Michala! :D
Vzhledem k Alexině averzi, tak určitě nepřipadá v úvahu ani Michele :wink: :lol: :lol:
Hhh :lol: Jak jsi to uhodla? :lol: :lol: Ne, ve mně jméno Michele nevyvolává averzi :wink:
:lol: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 lis 2010, 23:54
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Monika je moje krstné meno, Janka som preto, lebo starí rodičia ma takto občas volajú. :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 58 příspěvků ]
Zpět na „Volná diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti