Astrologie (nejen) v Angelice

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 50 příspěvků ]
Autor Zpráva
dasha
Předmět příspěvku: Astrologie (nejen) v Angelice
Napsal: 29 úno 2008, 11:04
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
4poziom.slask.pl
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nikita111 píše:
Ludvík XIV byl tuším znamení Panna. Jako já. A stejně jako on miluje Střelkyni, i já miluji Střelce, kterého nemůžu mít.
A co vy ostatní? Věříte astrologii? Co jste za znamení, sedí na vás charakteristika? Máte partnera, co se k vám podle znamení hodí, nebo jste šáhli úplně jinam? :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 úno 2008, 11:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:P to je dobrá téma. Ja som Vodnár, manžel Váhy, takže to sedí, ale žeby sme sa podľa toho hľadali :? Ale asi na tom niečo bude, keďže som po pár hodinách prvého rozhovoru s ním mala pocit, že ho poznám oddávna...

BTW, Joffrey bol aké znamenie? Nespomínam si, žeby nám to Anne prezradila :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 úno 2008, 12:02
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious, já jsem také Váha. A můj manžel - byl,je - Štír. Což podle astrologie moc nejde. Ani jako v čínském horoskopu Opice - Drak. Asi na tom opravdu něco bude. Na mě tedy Váhy sedí téměř stopro, ale vše se musí brát s rezervou, že?
Jinak myslím, že nám Anne ani neprozradila, jaké je Joffrey znamení. Nebo že bychom špatně četli?


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 úno 2008, 13:01
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem teda Panna jak už jsem řekla a co se týče toho Ludvíka, jsme dokonce narozeni ve stejný den. 5. září.

Miluji jednoho Střelce. jsem do něj úplný blázen a mám pocit, že umřu, když ho nebudu mít. Je to jako nemoc.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 úno 2008, 13:13
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nikito, jestli Tě to trochu uklidní, tak k Panně se hodí zemská znamení - kozoroh, být, panna a štír je myslím jediné ohnivé? Nebo mě opravte...

S Jofreyem nám to asi musí pomoci zjistit Jeanne... ale předpokládám, že pokud je Angelika střelec jako Anne, tak je nad slunce jasné, že Peyrak bude stejné znamení jako její manžel, a ten byl... letím se podívat!!!! :P

Takže už je mi to jasné, Vsevolod Sergeïvich Goloubinoff se narodil 23. srpna 1903 - to je den, kdy končí lev, 24. už začíná panna, v tom případě je to tak na hranici, že měl určitě hodně z obou znamení a ještě nevíme, v čem měl ascendent. To mohl být precizní jako panna, ale velkorysý, okouzlující a lev salónů jako astrologický lev...


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 úno 2008, 15:19
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Dasha skvele vyresila zahadu 8) 8) 8)

Muj manzel je taky panna. A ja jsem beran a nesnesu se s nikym :? :D


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 úno 2008, 15:21
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Tak to já jsem typický tvrdohlavý býk s citem pro umění :lol: a z vlastní zkušenosti musím říct, že znamení udělá s lidským charakterem fakt hodně. Docela by mě zajímalo, proč je tomu tak... :)

Jinak můj přítel je kozoroh - oba stojíme pevně nohama na zemi a musím říct, že se k sobě vážně hodíme. A v "odborných publikacích" je vztah kozoroh-býk popisován jako oboustraně výhodný svazek, o což jde oběma partnerům :oops:


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 úno 2008, 17:07
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Uáá, cože??Ludvík miluje střelkyni- bože :oops: :D to jsem poctěna, protože já jí jsem :twisted: :D


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 01 bře 2008, 11:50
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já vím, že se ke Střelci nehodím, al eje to silnější než já. Bojím se, že mi příští týden zlomí srdce a já budu moc nešťastná.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 01 bře 2008, 12:46
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem na tom skoro stejně jak Joffrey a Angelika :). Až na to, že obráceně. Já jsem lev a můj přítel střelec :). Což jsou znamení, která se k sobě prý hodí naprosto ideálně, narodili se pro sebe :). No už 3 roky se přesvědčuju o tom, že je to pravda, tak snad se to nezmění :).


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 bře 2008, 17:57
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem taky střelec, ale asi až moc svobodomilovný, protože partnera zatím nemám.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 bře 2008, 22:39
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
yenn píše:
Dasha skvele vyresila zahadu 8) 8) 8)

Muj manzel je taky panna. A ja jsem beran a nesnesu se s nikym :? :D
Nestraš, já ´mám dceru v beranu - to, abych se začínala bát :shock: Už takhle (10 měsíců si umí říct svůj názor :? )


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 bře 2008, 22:45
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Jinak, já jsem rybička a manžel je rak - takže pohoda a ideál. :lol:
(koukám, že jsem tady docela výjimka :wink: )

Pro Alex:
moje mamka je býk. S citem pro umění - to nevím, protože to nedává znát. Spíš stojí nohama pevně na zemi a je až příliš praktická. Tak se trochu neschodnem, ale je to máma, tak se snažím. Jinak ryba s býkem nejde dohromady- a je to moje máma a táta - takže je to jasné :( :cry: :cry: )
Takže, býk co má rád Angeliku je v podstatě vzácnost, a měly bychom si ho hýčkat :D


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 bře 2008, 23:23
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Alex píše:
Tak to já jsem typický tvrdohlavý býk s citem pro umění :lol: a z vlastní zkušenosti musím říct, že znamení udělá s lidským charakterem fakt hodně. Docela by mě zajímalo, proč je tomu tak... :)

Jinak můj přítel je kozoroh - oba stojíme pevně nohama na zemi a musím říct, že se k sobě vážně hodíme. A v "odborných publikacích" je vztah kozoroh-býk popisován jako oboustraně výhodný svazek, o což jde oběma partnerům :oops:
Kozorohy mám doma dva. Mamku a bráchu a oba jsou dost odlišní... Mamka má prý ascendent ve střelci, což je znát, ale je fakt, že společné mají to stání pevně na zemi, někdy až moc :). A největší záhada je můj táta :). Narodil se na pomezí berana a ryby, takže je bůh ví co :). Nevím čas, tak to asi přesně nezjistíme, ale projevuje se jako typický beran, což je se mnou, se lvem, někdy docela problém... :oops: .


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 08:34
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Tani, tak to hodne stesti, hehe :D

Neee, holcicky jsou hodne, at jsou v jakemkoliv znameni. (takova je predstava matky chlapecka-tyrana) :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 12:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
yenn píše:
Tani, tak to hodne stesti, hehe :D

Neee, holcicky jsou hodne, at jsou v jakemkoliv znameni. (takova je predstava matchy chlapecka-tyrana) :twisted:
Možná napoví, že jí manžel říká :"beranidlo" :?
Takže, na pohlaví bych nehleděla :( . Zvlášť když se narodila 13. v pátek :shock: :?


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 15:00
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moja matka je baran, a to teda JE žena!

PS: mami, fakt Ťa ľúbim, aj keď máš svoje muchy a názory, s ktorými nesúhlasím :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 15:06
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simonamafia píše:
Uáá, cože??Ludvík miluje střelkyni- bože :oops: :D to jsem poctěna, protože já jí jsem :twisted: :D
Poraď mi, jaké věci tě přitahují. Když tě muž nechce, když tě odmítá?


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 16:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nikito, sežeň nějakou knihu od Lindy Goodmanové - já mám Sluneční znamení, to je hodně obecné, i když o mužis třelci se tam dozvíš, ale myslím, že ještě vydala knížku přímo o partnerských vztazích.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 20:12
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ta knížka je pěkná, kupovala jsem ji babičce.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2008, 20:55
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Sluneční znamení jsem četla - ta knížka je fakt moc dobrá a musím říct, že na mě seděla skoro stoprocentně :oops:


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 bře 2008, 08:42
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dasha píše:
Nikito, sežeň nějakou knihu od Lindy Goodmanové - já mám Sluneční znamení, to je hodně obecné, i když o mužis třelci se tam dozvíš, ale myslím, že ještě vydala knížku přímo o partnerských vztazích.
Já je mám, ale tam se akorát dočítám, jak hrozně se Střelec s Pannou nehodí, ale mám jednu výbornou knížku, kde je charakteristika kombinace západního a čínského horoskopu. Já jsem Panna/Kohout a on Střelec/Tygr. A to už tak hrozný nneí. Navíc, když nás někde píšu do numerologických kombinací, vychází nám kompatibility kolem 70% celkove - fyzicky 100%, emotivně asi 95% ale mentálně to pokulhává, jiné názory asi 23%. No, já jsem byla posledních pár týdnů jako šílená, pořád se mi o něm zdálo a zmítala jsem se touhou jako šílená-

Dokonce jsem si v čarodějnickém obchodě koupila olej, který přináší lásku konkrétní osoby.

No, nefunguje to. A už mi pomalu dochází, že z toho nic nebude.

Ale trpím jako pes.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 bře 2008, 09:52
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nikita, len tak zo zvedavosti - to je Tvoja prvá láska, keď to tak prežívaš? Odpovedať nemusíš, ak sa na to necítiš :)


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 bře 2008, 11:34
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious píše:
Nikita, len tak zo zvedavosti - to je Tvoja prvá láska, keď to tak prežívaš? Odpovedať nemusíš, ak sa na to necítiš :)
Není to má první láska, ale je těžké se snmířit s tím, že budu muset žít s nějakým kompromisem, když už jsem poznala svůj ideál.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 bře 2008, 13:49
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No Nikito, pokud bychom měli věřit těm horoskopům, tak to ideál není. Názorová shoda je podle mého do budoucna jedna z nejzásadnějších věcí, bez toho to přeci nejde. Jak pak chceš žít s člověkem, který tě sice strašně přitahuje, strašně ho miluješ (ale oboje přeci časem trošku přejde), ale na ničem se neshodnete? To dle mého názoru není možné.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 bře 2008, 14:40
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Andrej píše:
No Nikito, pokud bychom měli věřit těm horoskopům, tak to ideál není. Názorová shoda je podle mého do budoucna jedna z nejzásadnějších věcí, bez toho to přeci nejde. Jak pak chceš žít s člověkem, který tě sice strašně přitahuje, strašně ho miluješ (ale oboje přeci časem trošku přejde), ale na ničem se neshodnete? To dle mého názoru není možné.
tak tak. Príťažlivosť je síce ohromne dôležitá, ale na spoločný život je to podľa mňa žalostne málo :(


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2008, 11:53
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tím myslíte, že třeba volič ODS nemůže žít s voličkou ČSSD a tak? Já myslím, že mentálně je to na bázi názorů na svět kolem nás celkově. Já jsem ostatně hodně přizpůsobivá a dokážu být liberální i konzervativní zároveň. Dokážu se na věci dívat z dvou pohledů.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2008, 12:07
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ne, takhle to nemyslím. Jde právě o celkové pojetí. Můžeš mít na věci jiný názor, ale tím pádem je často nutný kompromis a pak jsou věci, u kterých se hodí mít názory alespoň podobné... Má námitka byla postavená na tom, že v jednom příspěvku píšeš, že mentálně vám vychází 23%, což je podle mě opravdu málo. To se shodnete minimálně a to vidění světa je také odlišné bych řekla.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2008, 16:39
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Důležité je, abyste se shodli v názorech na svět a na společnou budoucnost 8) - kdo koho/co volí je úplně nepodstatné :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 bře 2008, 20:40
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Alex píše:
Důležité je, abyste se shodli v názorech na svět a na společnou budoucnost 8) - kdo koho/co volí je úplně nepodstatné :wink:
Tak tak. I když možná je lepší se v případě jiných politických názorů diskuzi o politice vyhýbat nebo být alespoň dost opatrná :D .


Nahoru
Profil Citovat
Isabel
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 bře 2008, 12:15
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 97
Registrován: 19 bře 2008, 16:27
Bydliště: Austerlitz
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já bych tomu jestli se panna hodí ke střelci nebo ne nějak velkou pozornost nevěnovala.
Jsem narozena 24.2 - ve znamení ryby, můj přítel byl/je štír, podle astrologie se tyhle znamení k sobě skvěle hodí.
Ale z vlastní zkušenosti? Rozhodně ne! Štír je až moc necitelný na přecitlivělou rybu. :x


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 bře 2008, 12:44
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Záleží na spoustě věcí, ascendent, ve které dekádě je člověk narozený, ale v ideálním případě by to chtělo podrobný partnerský horoskop podle okamžiku narození, a ne ty, co jsou zdarma na internetu.
A stejně má člověk tendenci věřit tomu, čemu věřit chce a není nad vlastní zkušenost 8)


Nahoru
Profil Citovat
peggy.kaja
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 bře 2008, 17:25
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 146
Registrován: 21 říj 2007, 11:39
Bydliště: takové menší městečko u Pardubic...
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Isabel píše:
Já bych tomu jestli se panna hodí ke střelci nebo ne nějak velkou pozornost nevěnovala.
Jsem narozena 24.2 - ve znamení ryby, můj přítel byl/je štír, podle astrologie se tyhle znamení k sobě skvěle hodí.
Ale z vlastní zkušenosti? Rozhodně ne! Štír je až moc necitelný na přecitlivělou rybu. :x
Isabel, tak sem dostala poradnej sok... teda v dobrym.... rok ma 365 dni a my dve sme se narodily ve stejnej...:D


Nahoru
Profil Citovat
Isabel
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 bře 2008, 18:39
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 97
Registrován: 19 bře 2008, 16:27
Bydliště: Austerlitz
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:shock: :shock: :shock:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 dub 2008, 10:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dáška, tak na toto Tvoje znamenie som mohla prísť už skôr než som si to tu prečítala, mám totiž sestru-Pannu a niektoré vaše črty ako trebárs už spomínaný perfekcionizmus sa na vás obe skvelo hodí!


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 dub 2008, 14:58
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Andrej píše:
Alex píše:
Důležité je, abyste se shodli v názorech na svět a na společnou budoucnost 8) - kdo koho/co volí je úplně nepodstatné :wink:
Tak tak. I když možná je lepší se v případě jiných politických názorů diskuzi o politice vyhýbat nebo být alespoň dost opatrná :D .
To jsem také už zjistila. Lidi to docela děsí, když jím říkám, že volím ČSSD a že můj otec je aktivní ve straně.


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 dub 2008, 15:00
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Isabel píše:
Já bych tomu jestli se panna hodí ke střelci nebo ne nějak velkou pozornost nevěnovala.
Jsem narozena 24.2 - ve znamení ryby, můj přítel byl/je štír, podle astrologie se tyhle znamení k sobě skvěle hodí.
Ale z vlastní zkušenosti? Rozhodně ne! Štír je až moc necitelný na přecitlivělou rybu. :x
To já se mám také hodit ke Štíru a zatím se mi z třech líbil jen jeden. Ostatní byli něčím trochu úchylný.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 črc 2008, 22:53
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Napadlo mě, že bych sem mohla vypsat charakteristiku střelce jako Angeliky. (Omlouvám se, dnes ne, protože už je pozdě. Ale časem by mohlo klidně přibýt i astrologické okénko... :) )
Zatím jen nadhodím otázku: Znáte nějakou střelkyni ve svém okolí? A má nějaký rys z Angeliky?
Střelec je moje babička a ta je tak dokonale prdlá, že by na ni snad měli vymyslet 13. znamení zverokruhu, takže pro srovnání s Angelikou je to irelevantní :lol: :P :D


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 črc 2008, 12:03
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
No přeci já jsem střelkyně :lol: :lol: ale, že bych se podobala Angelice??...po velkém výbuchu smíchu stále nevím.. :D
Vzhledově nemluvně http://www.spoluzaci.cz/photoScreen?classmateId=7204130
Povahou jsem taková, že nerada riskuji, jsem ironická, trochu jiná než lidi mého věku(intelektuál), přátelská, mám trochu své přízraky- poněvadž každý "umělec" je trochu blázen, když mám něco ráda-něco mě baví tak si za tím jdu, když se mi něco nelíbí, tak to neskrývám. Jsem hádavá a občas panovačná ale svému okolí věrná....myslím, že nemám povahu jako A.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 črc 2008, 12:10
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simčo, odkazy na spolužáky nefungují, lépe řečeno ti vyskočí přihlašovací formulář.
Mě to nedalo a ještě jsem si včera nastudovala charakteristiku střelce z mé oblíbené knihy Sluneční znamení od Lindy Goodmanové. Ta uvádí jako hlavní rys to, že střelec i střelkyně jsou "roztomile prostořecí". Že vždycky plácnou nějakou impertinenci, aniž by si její účinek uvědomili, ale přesto je musí mít každý rád.
Jistě, že bylo v Angelice pár příkladů, kdy se nechala unést - třeba když řekla Nathanelovi de Rambourg, že bez Florimonda by mu prořízli hrdlo tu noc, jak křičela na krále nebo scéna se Sabine.. ale v několikastránkovém popisu více či méně obecných vlastností se musí poznat každý aspoň v části.
Přesto jsem se pobavila a jestli se k tomu někdy dostanu, uvažuji, že bych připravila srovnání charakteristiky střelce s odpovídajícími příklady z knihy..


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 črc 2008, 15:51
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem taky střelkyně, ale jestli mám s Angelikou něco společného? No nevím nevím??? Zkusím o tom jetě pouvažovat.


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2012, 23:19
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Malé oživení tohoto tématu. Před dvěma lety jsem narazila na jedny hezké stránky o astrologii, pokud je neznáte, tak bych je ráda doporučila. Registrace není nutná a je to zdarma.

Pokud se chcete dozvědět něco o sobě (případně i o tom, co vás čeká a co vám vesmír určil), nechte si vypočítat osobní horoskop: http://osobni-horoskop.najdise.cz/

Upozorním na 2 věci:
1) jedná se o dost rozsáhlý a náročný horoskop, jehož čtení se všemi odkazy zabere opravdu dost času, jeho pochopení ještě dýl. (Já osobně jsem si všechny texty zkopírovala do wordu a vytiskla, abych si to mohla v klidu přečíst. Drobným písmem mi to vyšlo na 20 stran textu.)
2) čas narození je opravdu důležitý. Ascendent se mění zhruba každé 3 hodiny a na charakter člověka má dost velký vliv. Stejně tak rychle se mění domy, které vám dost napoví o vašem životě a to i co se týká jeho průběhu.

Těm, kdo si není jistý ve vztahu nebo si s něčím v tom vztahu neví rady, může třeba pomoct toto: http://partnersky-horoskop.najdise.cz/


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 lis 2012, 11:24
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Souhlasím.
Tenhle horoskop je opravdu kvalitní. Samozřejmě nesmíme zapomenout, že ukazuje možnosti, pravděpodobnosti, ale nikoliv přesnou realitu, protože vy se prostě můžete v některých věcech rozhodnout jinak a jít jinou cestou. Proto v některých věcech sedí a některé vás buď minuly nebo jste to už překonaly. Tak je k tomu třeba přistupovat.

Přesto je to až neuvěřitelné, jak o sobě čtete.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku:
Napsal: 24 lis 2012, 17:12
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No, tak u mě se ty "možnosti" staly "realitou". Takže opravdu, je to až neuvěřitelné.

Jinak pro zajímavost, také jsem si vždy typovala, že Joffrey je ve znamení Lva.


Nahoru
Profil Citovat
Maira
Předmět příspěvku: Re: Astrologie (nejen) v Angelice
Napsal: 29 čer 2017, 16:36
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 183
Registrován: 17 srp 2010, 14:19
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Neviem, kde to dať, tak skúsim tu.

Čítam momentálne z Integrále 5 časť a stále zostávam prekvapená, ako veľmi ma to baví. Už po toľký krát. A tiež ma prekvapuje, že koľko nás je tuna tiež takto "postihnutých" :D Tak ma napadlo, či to nebude tým, že sme žili v jednom z minulých životov (kto v nich verí), práve v období Angeliky. Aj keď niekedy mám fakt dojem, že aj tá Angelika vtedy žila... :prayer:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: Astrologie (nejen) v Angelice
Napsal: 27 bře 2018, 11:03
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Trochu to tady zamíchám :) .

Souhlasím s tím, že to Anne brala ze současného pohledu - tedy Angelika - střelec ... a Joffrey - teď nevím.

Ale kdybychom to měli brát z nastavení planet v době Ludvíka - mohlo to být jinak. Příklad - Karel IV. se narodil 14. května - dneska je to znamení Býka, ale v jeho době to bylo znamení Blížence.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: Astrologie (nejen) v Angelice
Napsal: 27 bře 2018, 15:07
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3225
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
Ale kdybychom to měli brát z nastavení planet v době Ludvíka - mohlo to být jinak. Příklad - Karel IV. se narodil 14. května - dneska je to znamení Býka, ale v jeho době to bylo znamení Blížence.
A já to Jeanne pořád říkala, že se ta znamení posunula! :) Obě děti mám ve znamení Panny, ale Ludvík XIV. byl díky posunu jinde :) .


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Astrologie (nejen) v Angelice
Napsal: 06 dub 2018, 16:27
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
Trochu to tady zamíchám :) .

Souhlasím s tím, že to Anne brala ze současného pohledu - tedy Angelika - střelec ... a Joffrey - teď nevím.

Ale kdybychom to měli brát z nastavení planet v době Ludvíka - mohlo to být jinak. Příklad - Karel IV. se narodil 14. května - dneska je to znamení Býka, ale v jeho době to bylo znamení Blížence.
Tania, ako je možné, že tak úžasný panovník ako bol Karol IV. bol blížencom ?? veď o nich nejdú príjemné horoskopy? :shock: :shock: :twisted: :?: :?:
mám rada takéto rozhovory, nechám sa poučiť aj niečo nové naučiť, isto sa dozviem niečo nové, lebo toto ma naozaj zaujíma :agree: :ach:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: Astrologie (nejen) v Angelice
Napsal: 07 dub 2018, 10:15
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Poslouchala jsem na youtube - Priznaky transformace - znameni Blizencu (je to od Goodmanove, akorat pekne namluvene) a ten Blizenec je fakt sila. Kdyz bych hledala nekoho, kdo dokaze vymamit z jalove kravy tele a jeste mu to odpustite, tak je to Blizenec. A Nemci Karla IV. moc nemusi, podle nich to byl pekny lisak. Rekla bych, ze to pekne sedi. :P

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Astrologie (nejen) v Angelice
Napsal: 07 pro 2020, 21:54
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Astronómovia sa chystajú na veľmi vzácnu udalosť. Jupiter a Saturn budú pripomínať "dvojplanétu". K ich konjunkcii síce dochádza zhruba každých 20 rokov, tentoraz však budú k sebe najbližšie za posledné storočia. Naposledy boli tieto planéty podobne vzdialené v stredoveku, konkrétne 4. marca 1226.!!!!

saturn a Jupiter dohromady neveštia nikdy nič dobrého,aj keď astronómovia túto konšleláciu nazývajú "Vianočná hviezda"
pretože keď su obe planéty blízko tak žiaria ako hviezda.

https://www.imeteo.sk/clanok/velka-vzac ... -a-saturna

Čo vy na to dámy? :roll: :la-polak-fun:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 50 příspěvků ]
Zpět na „Volná diskuse“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti