Co (mimo Angeliky) sledujete?

Odpovědět   Stránka 3 z 3  [ 145 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3
Autor Zpráva
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 lis 2008, 11:59
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
4poziom.slask.pl
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Nedávno dávali pohádku Zlatovláska, a to mi připomnělo jak krásné jsou naše pohádky, tahle se mi vždycky líbila, ale zapomněla jsem na ní..........opravdu krásna, a nejen ona, ale i ta hudba- To by mohl být hit i teď........jako bych viděla Joffreye...ach
http://www.youtube.com/watch?v=R9UqAn4m3-A


Nahoru
Profil Citovat
AjA
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 lis 2008, 12:49
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 46
Registrován: 21 dub 2008, 22:44
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Hihi, a já jakobych viděla Angeliku :-)


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2008, 01:22
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Tak jsem viděla Quantum of Solace a musím říct, že se mi to docela líbilo 8). Není to nic světového, ale nějak mě to do sebe vtáhlo, takže jsem si to celé užila... Ale musí se přiznat, že tohle prostě není bondovka, ale normální průměrný akčňák (se zmatenými akčními scénami :lol:).
Dost mě vzalo to pitvání se v psychologii postav - děj je oproti tomu úplně na pozadí :? Ale myslím, že vybrali dobré herce - Amalric je moc dobrý záporák (škoda jen, že neměl víc prostoru :cry:)... No jak říkám - užila jsem si to... asi jsem na tohle zrovna měla náladu (a zas tak špatné to není :))


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2008, 19:08
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Ahoj holky,

tak jsem se dostala asi po dveste letech do kina, videla jsem film Mamma mia! a byla jsem nadsena! Naprosto uzasny relax, skvela hudba (ja uz jsem pametnik a Abbu fakt muzu :lol: ) a dokonala Meryl Streep

jo a hrala tam nase Dasha, vsimly jste si? Dasiiiiiii, proc jsi nic nerekla????
jednu z kamaradek Sophie...zkusim najit foto.

http://www.imdb.com/media/rm3374225152/nm2684288

http://www.moviereporter.net/photos/000 ... 1216065449

Dasho, cekam od tebe nejake zazitky z nataceni a tak 8)


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2008, 19:40
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Mě se asi za poslední dobu nejvíce líbil Billy Elliot
http://www.csfd.cz/film/2231-billy-elliot/
příběh, který byl hlavně o jeho dětství, člověk už ani nečekal, že ho tam ukážou dospělého, a na konci najednou Bummm, takový krásný chlap se z něho vyklubal, pak do toho ta hudba a člověku naskočila husí kůže. http://www.youtube.com/watch?v=_Uyg24hOiog
a když ho otec nachytal jak tancuje http://www.youtube.com/watch?v=oVYXV6Ex ... re=related


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2008, 19:44
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak teď jsi mi to nandala za Andrej :lol: :lol:
Jen s tím rozdílem, že ta slečna z té reklamy Oriflame byla sice pěkně udělaná od vizážistů, ale vsadím se, že ve skutečnosti je Andrej určitě hezčí :D

Tak že bych se jim nabídla jako dublerka? 8)


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2008, 22:34
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Simonamafia píše:
Mě se asi za poslední dobu nejvíce líbil Billy Elliot
Já ho poprvé viděla asi před půl rokem a taky se mi moc líbil - ten film má duši :)


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2008, 23:54
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nj, od vizážistů člověk vypadá úplně jinak, to je pravda...a co od vizážistů, hlavně od počítačových mágů, to je pak k nepoznání :D . Dashi dublérku neber, vážně je to docela dřina a otrava a finančně žádná sláva, radši hned roli :D .


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 lis 2008, 10:00
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mamma mia sa mi tiež páčila - takým tým trhnutým spôsobom :D Priznávam, že keď spustili Dancing Queen aj s tým pochodom a mólom, dojalo ma to k slzám - viete, tá ženská vzbura, čo za tým bola (ako tá starenka zničená prácou, čo odhodí otep raždia a spieva "úú jéé"). Aj keď Brosnan radšej spievať nemal. :roll:

Myslím, že si Andrej necháme radšej prirodzenú, ako tú krásku na fotke. To je nejaká príbuzná Verešovej?
Dashi, super si sa odviazala :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 lis 2008, 14:01
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Přesně řečeno


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 lis 2008, 20:23
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Já myslím, že podoba tam je....

Jednou jsem chtěla jít na film do kina: Láska za časů cholery, nakonec jsem nešla a hrozně mě to mrzelo...než se k nám do zapadákova dostane nějaký historický film, tak je snad dřív jeho druhý díl.. :) , ta jsem se na ten film dívala včera, no, tak myslím, že jsem zase tak velkou chybu neudělala, když jsem na něj nešla. hudba- pěkný, herci- pěkný...ale ten děj? no hrůza, nic strhujícího, nic, co se člověku vloží do paměti a zůstane tam. Čekala jsem od toho opravdu hodně víc. No jo nic už nebude dokonalé jako film Angelika, kde hudba- dokonalá, děj- dokonalý, sice odlišný než v knize, ale dokonalý, herci- nejlepší, prostě krásný. Naproti tomu "láska za časů cholery"= propadák :D


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 lis 2008, 21:30
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simonamafia píše:
Já myslím, že podoba tam je....

Jednou jsem chtěla jít na film do kina: Láska za časů cholery, nakonec jsem nešla a hrozně mě to mrzelo...než se k nám do zapadákova dostane nějaký historický film, tak je snad dřív jeho druhý díl.. :) , ta jsem se na ten film dívala včera, no, tak myslím, že jsem zase tak velkou chybu neudělala, když jsem na něj nešla. hudba- pěkný, herci- pěkný...ale ten děj? no hrůza, nic strhujícího, nic, co se člověku vloží do paměti a zůstane tam. Čekala jsem od toho opravdu hodně víc. No jo nic už nebude dokonalé jako film Angelika, kde hudba- dokonalá, děj- dokonalý, sice odlišný než v knize, ale dokonalý, herci- nejlepší, prostě krásný. Naproti tomu "láska za časů cholery"= propadák :D
Já film neviděla, ale slyšela jsem, že nic moc, ale hlavně jsem četla knížku a upřímně řečeno myslím, že zfilmovat Marqueze je nemožné, takže je asi logické, že děj ti připadal o ničem.


Nahoru
Profil Citovat
Isabel
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 pro 2008, 13:57
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 97
Registrován: 19 bře 2008, 16:27
Bydliště: Austerlitz
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Naposledy mě nejvíce dostal Twilight, příští týden jdu na to do kina znovu, tak se už těším a doufám, že z toho budu mít stále dobré dojmy. :)


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 pro 2008, 12:19
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Právě jsem si přinesla z Tesca Mandolínu kapitána Corelliho a nejradši bych si jí šla hned pustit. Máme moc rádi původní román, jak zaznělo na srazu, tak doufám, že mě film nezklame. Kromě Penelope Cruz a Nicolase Cage tam hraje Christian Bale, náš kandidát na Dezgreze, tak si ho konečně prohlédnu :D


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 pro 2008, 15:15
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
dasha píše:
Právě jsem si přinesla z Tesca Mandolínu kapitána Corelliho a nejradši bych si jí šla hned pustit. Máme moc rádi původní román, jak zaznělo na srazu, tak doufám, že mě film nezklame. Kromě Penelope Cruz a Nicolase Cage tam hraje Christian Bale, náš kandidát na Dezgreze, tak si ho konečně prohlédnu :D
Na prohlédnutí Balea doporučuju Temného rytíře, Batman začíná a Equilibrium - nevím, jestli je Mandolína ten nejlepší film pro tenhle účel :lol: (ale jo, není tam špatnej)

Tak jsem byla dvakrát v kině:
na Vicky Cristina Barcelona - to bylo moc pěkný (i když jsem čekala něco trošku jiného), ale vidím to tak, že si Oscara za vedlejší roli letos odnese Penélope Cruz :wink:
a na Tropické bouři (na to by určitě neměl chodit někdo, koho pobuřuje South Park, jelikož tohle bylo ještě horší) - ale královsky jsem se bavila... určitě doporučuju všem, kdo chtějí vidět až do extrému dovedenou parodii na Hollywood a hollywoodské herce... :lol: Čím víc toho o Hollywoodu víte (a čím víc jste toho viděli), tím více si to užijete.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 pro 2008, 11:57
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tropická bouře mě taky neskutečně bavila. A Tom Cruise tam...no tohle bych od něj nečekala :D .


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 pro 2008, 16:13
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Andrej píše:
Tropická bouře mě taky neskutečně bavila. A Tom Cruise tam...no tohle bych od něj nečekala :D .
To jo - kdyby letos tak neexceloval Ledger, možná bych to viděla i na Oscara pro Cruise (a to ho fakt nemám ráda :lol:), ale bohužel/bohudík proti Heathovi nemá šanci :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 led 2009, 22:08
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dnes jsem koukla na Vicky, Cristinu, Barcelonu a musím říct, že to je příjemný film. A jak se mi Penelope moc nelíbí, tak tady je opravdu krásná. Strašně jí sluší španělština a vůbec ten španělský temperament :D . A musím říct, že teď se těším hned na několik filmů. Podivuhodný případ Benjamina Buttona s Cate Blanchett a Bradem Pittem, to mě nadchnul už trailer, Revolutinary Road s mými oblíbenci Kate Winslet a Leem (ne, nemám je ráda jen kvůli Titanicu :) ) a docela mě zaujal i Changeling s Angelinou Jolie. No konečně je zas na co koukat a jít do kina.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 led 2009, 07:20
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Andrej píše:
Těším se hned na několik filmů. Podivuhodný případ Benjamina Buttona s Cate Blanchett a Bradem Pittem, to mě nadchnul už trailer, Revolutinary Road s mými oblíbenci Kate Winslet a Leem (ne, nemám je ráda jen kvůli Titanicu :) ) a docela mě zaujal i Changeling s Angelinou Jolie. No konečně je zas na co koukat a jít do kina.
Tak na tyhle se taky těším...
Jinak letos se ještě těším na Po přečtení spalte, Austrálii (ale ta je v kinech už minulého roku), Valkýru (trailer se mi moc líbil, a to nemám ráda Cruise), X-Men Origins: Wolverine, Andělé a démoni (taky moc pěkný trailer), a pak Terminator Salvation (Christian Bale jako John Conor - no nebrat to, že? :lol: ) a mnoho mnoho dalších, ale ty přijdou do kin nejdřív na konci léta...
A doufám, že konečně bude v kinech Imaginarium dr. Parnasse - (definitivně) poslední film, ve kterém se objeví Heath Ledger :cry:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 led 2009, 10:33
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Přiznám se, že někdy trochu závidím vám bezdětným, co zvládnete jít do kina častěji než 1x do roka :cry:
Na druhou stranu jsem ráda, že vás mám, protože pak aspoň vím, na co jít, abych tu jedinou příležitost nepromrhala na nějakou blbost :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 led 2009, 13:48
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
dasha píše:
Přiznám se, že někdy trochu závidím vám bezdětným, co zvládnete jít do kina častěji než 1x do roka :cry:
Na druhou stranu jsem ráda, že vás mám, protože pak aspoň vím, na co jít, abych tu jedinou příležitost nepromrhala na nějakou blbost :lol:
Ono většina filmů, na které jdu, by klidně stačila na DVD (jen to vždycky z nějakého důvodu toužím vidět, co nějdřív :lol: - většinou kvůli mužskému obsazení :oops: a jsem v zásadě proti stahování kinoripů). Ale pak jsou filmy (jako třeba Temný rytíř), které v televizi vůbec nevyniknou... a vyplatí se je vidět v kině i vícekrát (já například byla na TDK čtyřikrát, protože Heathovy "drobné emoce" i velká gesta je třeba si vychutnávat na plátně :lol: :lol:).


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 led 2009, 23:18
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já si také vybírám filmy, na které podle mého má cenu jít do kina a pak jsou ty, které stačí doma. Do kina chci určitě jít na Benjamina Buttona, očekávám od něho dost emocí a to si myslím, že si člověk také lépe vychutná v kině, ale třeba Changeling asi postačí na počítači...no Austrálii bych taky chtěla vidět, na tu zrovna chci jít do kina, Luhrmann je v kině vždycky lepší.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 led 2009, 15:09
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Alex, môžeš hodiť odkaz na trailer na Angels and Demons? Našla som len taký nemastný-neslaný.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 led 2009, 15:41
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Precious píše:
Alex, môžeš hodiť odkaz na trailer na Angels and Demons? Našla som len taký nemastný-neslaný.
Koukala jsem na youtube a nemůžu najít ten, co jsem viděla v kině...
Byl podobný, jako tady tenhle, ale bylo tam víc věcí (tady to, co chtějí sdělit propukne až ke konci... :lol:):
http://www.youtube.com/watch?v=28xbCvfOcQI


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 led 2009, 23:39
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak holky dnes jsem viděla jeden z nejsilnějších filmů, co jsem asi vůbec viděla. Dlouho mě něco tak nedostalo. Revolutionary Road nebo taky Nouzový východ. Úžasné, mrazivé, děsivé, šíleně depresivní, brečela jsem půlku filmu, ale ne dojetím, ale bezmocí, celou dobu jsem se bála a vykřikovala u monitoru :D . Je to podle mého film hodně ze života, ještě né úplně z mého, ale občas ten průběh pozoruju kolem, o to hůř. Ale je to prostě neuvěřitelnej film. Leonardo Di Caprio a především Kate Winslet holt ne nadarmo patří k mým top hercům (Kate je vůbec mou nejoblíbenější herečkou).


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Angels and Demons
Napsal: 14 kvě 2009, 22:54
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Práve som sa vrátila z premiéry tohto filmu a musím povedať, že som veľmi spokojná, ako tento Brownom román spracovali. Už si veľmi nepamätám na film Da Vinciho kód, ale viem, že Tom Hanks ako Robert Langdon mi pripadal strašne suchý a nezáživný a liezlo mi na nervy, že stále hrala hudba, nebolo hádam okamihu bez hudobného podmazu. Anjeli a démoni sú na rozdiel od Kódu dynamický film a úžasná hudba Hansa Zimmera znie v tých pravých okamihoch. Samozrejme, je tam pár vecí, ktoré sú úplne odlišné od knihy (napríklad chýba Langdonov zoskok z helikoptéry), ale film nikdy nie je to isté čo kniha, nikdy nemôže ísť do takej hĺbky. Som spokojná aj s Hanksom, už to nebol suchopárny vedec, ale Langdon ako má byť. Aj keď viac sa mi páčil Ewan McGregor ako Camerlengo. :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku: Re: Angels and Demons
Napsal: 15 kvě 2009, 07:36
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Precious píše:
Práve som sa vrátila z premiéry...
No tak to se moc těším :wink:. Mně se docela líbila i Šifra, i když se to s knížkou samozřejmě srovnávat nedá...

Jinak za dobu, co jsem do téhle rubriky nepřispívala mě nadchlo strašně moc filmů, ale zmínila bych jen pár těch letošních a loňských, co jsem viděla:
Naposled jsem v kině byla na Watchmen. Pro mě obrovský zážitek po vizuální stránce s opravdu skvělou myšlenkou :). Ovšem zdaleka nesplnil moje očekávání a bylo tam příliš mnoho věcí, které mi vadily (nepotřebuju vidět detailní záběr na to, jak někomu pilou řežou ruce :lol:). Ale Rorschach :oops:, nu zase jednou úžasná postava...
Konečně jsem taky viděla oscarového Milionáře z chatrče. Je to pěkná pohádka, ale... Obzvlášť ten Oscar za nejlepší film mi není tak úplně jasný, když to srovnám s daleko zajímavějším a lepším Benjaminem Buttonem :? . Ale originality je tam opravdu dost :wink:.
Doporučila bych vám Odpor - film o bratřích Bielských z období druhé světové války, ten se mi moc líbil :).
Taky jsem viděla Vévodkyni. Přišlo mi to jako příšerně odtažitý film - vůbec jsem se do toho "srdceryvného" příběhu nedokázala vžít :?.
A konečně dříve tady dost probírané Stmívání. Není to žádný zázrak, ale taky ne taková katastrofa, jakou bych očekávala :lol:. Viděla jsem ho už několikrát a některým částem jsem i docela přišla na chuť. První zhlédnutí mě dotáhlo ke knížce, takže jsem objevila zajímavou sérii, která určitě stojí za přečtení (ač má pochopitelně do dokonalosti daleko :lol:) už jen kvůli tomu, že její poslední díl je opravdu skvělá knížka, což bych si byla nikdy nepomyslela, že řeknu :wink:. A když už jsem byla seznámena s knižní předlohou, přišel m film jaksi ubohý... V knížkách nejlepší pasáže souvisí s rodinou Cullenových (teda aspoň pro mě :oops:) a ta ve filmu dostala tak málo prostoru! :? Nu, nedokážu si představit druhý díl, který se teprve natáčí, kde se Cullenovi objeví sotva v pár scénách a celé to bude stát na tom "krásném" Pattisonovi a hlavně na Lautnerovi, který mi taky není zrovna moc sympatický... No uvidíme... :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 16 kvě 2009, 00:01
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
S Milionářem z chatrče souhlasím. Hezký film, zajímavě natočený, zvláště první půlka je vážně dobrá, ale Oscar? Nevím nevím. Benjamin Button mě bohužel taky tak nenadchnul, taky hezký film, ale nic víc. Pak jsem viděla Předčítače, za kterého dostala Kate Winslet Oscara a taky trošku zklamání. Určitě je to moc dobrý film nad kterým jsem se zamyslela, což vždy oceňuju, ale nic převratného. A Oscara měla Kate dostat jednoznačně za Nouzový východ, nechápu, proč ten Předčítat. Nouzový východ pro mě zatím zůstává nejsilnějším filmovým zážitkem za hodně dlouhou dobu, to je prostě (ne)uvěřitelný film. Odpor mám už asi 3 měsíce na počítači a ještě jsem se k němu nedostala, ale slyším jen chválu, tak se těším :) .


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 16 čer 2009, 22:07
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Tak už jsem konečně :wink: také Anděly a démony viděla.
Je teda fakt, že je to napínavé od začátku do konce. Horší to bylo s postavami - když jsem si nějakou oblíbila (teď tedy myslím toho šéfa Vatikánské policie (ne toho od Švýcarské gardy!) - tak mi ho brutálně zavraždili. A když se mi líbil camerlengo (že byl sladký :oops: ), tak se z něj vyklubal (tedy, moment, jestli to náhodou někdo ještě neviděl, tak to nebudu prozrazovat 8) ...
Tomovi to v černém opravdu slušelo :D
Film se mi líbil, sice nevím, jestli bych na něj šla ještě jednou... Možná tak kvůli interiérům a detailům :D


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 lis 2009, 19:54
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pokud alespoň trošku uznáváte Michaela Jacksona, tak naprosto doporučuju This Is It, které teď běží v kině. Byl jsem úplně v šoku a vyřízená z toho, co jsem tam viděla. Naprosto komplexní hudební génius, kterého je prostě neuvěřitelná škoda. Vážně úžasný zážitek.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 lis 2009, 10:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Minulý týden vyšlo v trafice Ďábel nosí Pradu, koupila jsem si to hlavně kvůli Maryl Streep a vážně to stálo za to :lol: Sice se tvůrci nevyhnuli úplně všem klasickým klišé, ale byly tam i překvapivé momenty a celek hodnotím jako velmi povedený "holčičí film", na který se se mnou díval i manžel (až do konce!!).


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 lis 2009, 11:16
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dasha píše:
Minulý týden vyšlo v trafice Ďábel nosí Pradu, koupila jsem si to hlavně kvůli Maryl Streep a vážně to stálo za to :lol: Sice se tvůrci nevyhnuli úplně všem klasickým klišé, ale byly tam i překvapivé momenty a celek hodnotím jako velmi povedený "holčičí film", na který se se mnou díval i manžel (až do konce!!).

verila by si, že to bol práve môj manžel, ktorý - keď sme raz mali voľý večer - navrhol, aby sme si pozreli tento film? :D
BTW, videla si už Mammu miu?? My to teraz pozeráme každý deň, môj malý je z toho úplne paf. Rozprávky ho vôbec nebavia, zato scénu Money, money, money si pozrie aj 5x za sebou :roll:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 lis 2009, 13:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious píše:
verila by si, že to bol práve môj manžel, ktorý - keď sme raz mali voľý večer - navrhol, aby sme si pozreli tento film? :D
BTW, videla si už Mammu miu?? My to teraz pozeráme každý deň, môj malý je z toho úplne paf. Rozprávky ho vôbec nebavia, zato scénu Money, money, money si pozrie aj 5x za sebou :roll:
To musí být pohled k popukání :wink: Zvlášť, jestli u toho taky zpívá!! Mamma Mia jsem neviděla, ani nevím, zda tu jde sehnat (levně nebo legálně), ale slyšela jsem o něm jednu dobu ze všech stran, takže bych to určitě taky ráda viděla..


Nahoru
Profil Citovat
Iweesz87
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 lis 2009, 19:25
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 61
Registrován: 07 kvě 2008, 18:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj, mamma mia! je fakt moc pěkný film, a hezky nazpívaný a dá se sehnat na:
http://www.dvdexpress.cz/?search=mamma+ ... arch&dvd=1 Musíš so to zadat do vyhledávače.
http://www.filmopolis.cz/?search=mamma+ ... arch&dvd=1 Musíš so to zadat do vyhledávače.
http://www.musicmedia.cz/index.php?sect ... mma+mia!&=


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 lis 2009, 11:04
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dasha píše:
Precious píše:
verila by si, že to bol práve môj manžel, ktorý - keď sme raz mali voľý večer - navrhol, aby sme si pozreli tento film? :D
BTW, videla si už Mammu miu?? My to teraz pozeráme každý deň, môj malý je z toho úplne paf. Rozprávky ho vôbec nebavia, zato scénu Money, money, money si pozrie aj 5x za sebou :roll:
To musí být pohled k popukání :wink: Zvlášť, jestli u toho taky zpívá!! Mamma Mia jsem neviděla, ani nevím, zda tu jde sehnat (levně nebo legálně), ale slyšela jsem o něm jednu dobu ze všech stran, takže bych to určitě taky ráda viděla..
že či spieva! A ako! "Mamma mia, vygagaja". :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2009, 18:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Precious píše:
dasha píše:
Precious píše:
verila by si, že to bol práve môj manžel, ktorý - keď sme raz mali voľý večer - navrhol, aby sme si pozreli tento film? :D
BTW, videla si už Mammu miu?? My to teraz pozeráme každý deň, môj malý je z toho úplne paf. Rozprávky ho vôbec nebavia, zato scénu Money, money, money si pozrie aj 5x za sebou :roll:
To musí být pohled k popukání :wink: Zvlášť, jestli u toho taky zpívá!! Mamma Mia jsem neviděla, ani nevím, zda tu jde sehnat (levně nebo legálně), ale slyšela jsem o něm jednu dobu ze všech stran, takže bych to určitě taky ráda viděla..
že či spieva! A ako! "Mamma mia, vygagaja". :D
Rozený lingvista :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2009, 19:30
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Teď posledních pár dní sleduji slovenskou televizi JOJ, na satelitu. Hlavně odpoledne (u práce apod.), když se vysílají kriminálky apod. , a to kvůli slovenštině, abych si jí osvěžila.

Co mě na TV JOJ zaujalo je: skvělá a hravá grafika, která působí opravdu lehce, vzdušně a opravdu moderně. Upoutávky na reklamy a hlavně ty reklamy, které se nedají s těmi nudnými v Čechách srovnat.
Reklamy v ČR nesleduji (čas využívám jinak), ale ty slovenské si fakt vychutnám. Super je ta se Santa Clausy (možná to mají být Mikulášové, ale vypadají jako Santové) - je to od nějaké telefonní společnosti (i když, asi to moc nefunguje, když ani nevím, jaké telefonní společnosti se to týká :? ).
Holky ze Slovenska budou určitě vědět o čem mluvím :D .

V tomhle jsou Slováci fakt napřed. U nás mi TV připadají, jako by vysílaly jenom pro samé důchodce :(
Pomóóóc - já nejsem důchodce :cry: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Iweesz87
Předmět příspěvku:
Napsal: 16 lis 2009, 11:21
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 61
Registrován: 07 kvě 2008, 18:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj, já nevím proč, ale nějak poslední dobou koukám na telenovelu na youtube na Má tlustá Valentýna, (Mi gorda Bella) nějak mě to chytlo, ikdyž na youtube je to kompletní jen v ruštině, i tak se dá spoustě věcem rozumět.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 črc 2010, 18:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Letní ahoj všem, v úterý dopoledne běžel na ČT1 krásný dokument s názvem Babí léto na řece svatého Vavřince. Angelika mi ožila před očima!
Ukazovali plavbu po řece od Montrealu přes Quebec, Taddousac až k mysu Gaspé. Viděla jsem velryby v zátoce Saquenay, letecké pohledy na nádherně zbarvené lesy Apalačského pohoří. Správce národního parku vysvětloval fenomén barev kanadského podzimu. Ukazovali tamního krále zvířat - losa a pozůstatky sušáren tresek... měla husí kůži z té nádhery a byla úplně dojatá, protože přesně tak jsem si to podle popisu v knize představovala. Jen jsem netušila, že Sv. Vavřinec má za Quebekem 18 km na šířku a téměř nelze na druhý břeh dohlédnout.. :wink:
Shodli jsme se s manželem, že se tam někdy chceme vydat na dovolenou! :P


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 črc 2010, 23:08
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jééé, to je parádní, to mi uniklo. Já jednou viděla fotky z Quebecu a od té doby je to jednoznačně také místo, které bych moc ráda navštívila. Vypadá to nádherně.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 črc 2012, 17:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Annie píše:
Taky to chci vidět, už jen proto, že tyhle dvě písničky jsem zpívala. A jsou pekelně těžký :evil:
Hledajíce inspiraci, na jaký film bych se mohla koukat (nemůžu se nabažit naší nové placaté TV :wink: ), jsem narazila na zajímavý příspěvek od Annie: Jaktože nevíme o tvé pěvecké kariéře?!?


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 črc 2012, 17:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Fakirka píše:
Ahoj lidi,znáte někdo seriál ALIAS?
S čtyřletým zpožděním můžu odepsat uživatelce, která už jsem zřejmě dávno přestala chodit, že na Aliasu naprosto úchylně ujíždím (go, Sydney, go!!) a sehnat někoho, kdo by ho znal, je ještě obtížnější, než sehnat čtenářky Angeliky :cry:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 črc 2012, 15:21
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jo, seriály...já ujíždím naštěstí na těch, co všichni :). Především Dexter, Greys Anatomy a teď Californication, když si potřebuju odpočinout. Nicméně teď dávali na Prima Cool zas Akta X a ty já prostě odmala můžu :). A kontrast Davida Duchovnyho v roli vážného Foxe Muldera a zhýralého Hanka Moodyho v Californication dává těm seriálům další rozměr :D .


Nahoru
Profil Citovat
Annie
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 črc 2012, 23:20
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 281
Registrován: 14 úno 2008, 21:08
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Tady je ta moje "pěvecká kariéra" :D

http://www.youtube.com/watch?v=BJ_p17UwTEc


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 črc 2012, 12:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Annie píše:
Tady je ta moje "pěvecká kariéra" :D

http://www.youtube.com/watch?v=BJ_p17UwTEc
Tak to je velice hezké překvapení :shock: :lol:

Můžeš si směle založit právnickou kancelář typu "Cage nad Fish", abys uplatnila všechny své talenty!!!


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 3 z 3  [ 145 příspěvků ]
Zpět na „Volná diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti
cron