Studie Joffreyovej jazvy

Odpovědět   Stránka 1 z 3  [ 132 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 3 »
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 12:40
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Vsetko zacalo tak ze ma Hossein napalil tym ako sa branil nechat si vo filme urobit vacsiu
jazvu (tak ako ju opisala pani AG v knihe)
tak som si vytlacila par jeho obrazkov a zlomyselne mu ju domalovala :twisted: :twisted: :twisted:
(zatial sa uchoval iba jeden)
[ attachment ]
rsz_jizva_4.jpg (31.74 KiB) Zobrazeno 12618 x
PS: Asi som mu mala prikreslit aj tie dlhsie vlniste huste, ako havran cierne vlasy ;-) :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 12:44
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ked som zbadala viziu Peyraca od Justanor, nedalo mi to nepustit sa do experimentov... :roll: :roll:

Avsak kedze krezba je cierno biela a je som nenasla nic ciernejsie ako ciernu fiksku, moc slavne to nedopadlo:
:lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:
[ attachment ]
rsz_jizva_6.jpg (31.17 KiB) Zobrazeno 12617 x
[ attachment ]
rsz_jizva_5.jpg (37.03 KiB) Zobrazeno 12617 x


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 12:56
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Jizva 6 je asi ideál. Prostě pan dokonalý..., ach. 8)
Aj mne sa ta najlepsie pozdava..ale asi by som to mala spravit este raz a "odborne"
nie fixkou ale uhlikom :roll: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 13:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: haha měla jsem stejně silný záchvat smíchu jako na srazu. :lol: Je vidět že tvá vědecká práce je opravdu rozsáhlá :D :D

Jakožto vedoucí našeho Ústavu jen připomínám, že jizva musela panu dokonalému sahat maximálně do půli tváře někam kde končí nos a začínají ústa, aby to šlo zakrýt maskou :D Ovšem o tom jsme vedly důkladnou polemiku včera odpoledne za účasti Fantiny, takže myslím, že toto již máme dostatečně vyjasněné. Berte to tedy jako poznámku pro ostatní nezúčastněné.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 13:04
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
...ano realizaci zařizuje Dasha a její manžel společně s tvými kamarády z posilovny. :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 13:08
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: haha měla jsem stejně silný záchvat smíchu jako na srazu. :lol: Je vidět že tvá vědecká práce je opravdu rozsáhlá :D :D

Jakožto vedoucí našeho Ústavu jen připomínám, že jizva musela panu dokonalému sahat maximálně do půli tváře někam kde končí nos a začínají ústa, aby to šlo zakrýt maskou :D Ovšem o tom jsme vedly důkladnou polemiku včera odpoledne za účasti Fantiny, takže myslím, že toto již máme dostatečně vyjasněné. Berte to tedy jako poznámku pro ostatní nezúčastněné.
Vraj rozsiahla vedecka praca? :shock: Ved to som este len zacala! :roll:

No pokusim sa o doplnujuce studie podla prediskutovaneho navodu.... :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 16:07
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Prva vedecka studia Rescatorovych Jaziev pod maskou! :roll: :twisted: :twisted:

Prosim mile kolegyne uvazte ze je to iba prototyp! (Podla pani AG specialne vyhotovena maska padala
hlboko pod licne kosti) :idea:
[ attachment ]
rsz_1jizva_maska.jpg (48.81 KiB) Zobrazeno 12594 x
PS: Moja sefka a iste panie kolegyne sa ma snazili presvedcit ze Recsatorove jazvy museli koncit pod kutikmi ust! Nesuhlasim z touto teoriou!
Rescator moze mat jazvy ako horeuvedene v priklade cislo 6 (sest) !
Preco? lebo vy pani sefova aj vy pani kolegyne ste na nieco zabudli! Ach jaj, akoze ste citali tie knihy???
:roll: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 17:08
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Och, to je nádhera. Už řádíš s uhlíkem? :shock:
Ano! tentokrat som to nevydrzala ja! :mrgreen: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 18:26
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Och, to je nádhera. Už řádíš s uhlíkem? :shock:

Docházím k závěru, že AG věděla, proč to nedělá tak napínavé, jako ty ve Šťastných a nešťastných toulouských časech..., určitě všechny ty měsíce "před", víceméně jen paralelně žili vedle sebe a on v klidu čekal, až přijde, protože kdyby se s tímto panem dokonalým v jednom kuse dostávala do tolika vzrušujících situací, nemohla by to přece žádná Angelika tak dlouho vydržet!
Ale nasa Angelika je nasa Angelika ta to vydrzala ... vsetky ostatne s nim nemuseli nic mat ale "mohli" ... a nasa Angelika ako "musela" /akoze tie prepytujem manzelske povinnosti/ ... a aj preto tak dlho nie a nie a nie a ani za nic na svete nie :P


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 19:31
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pěkná maska Moirro, přesně tak nějak jsem si jí taky kreslila v programu malování :twisted: . Jinak já si myslím, že Angelika určitě mohla tolik měsíců odolávat, tam přece vůbec nešlo o to, že by se ho bála, dokonce jí velice přitahoval, tam šlo o to, že k němu nešla z principu protože by prohrála sázku, že se bála jeho povahy atd. Moirra to má ve fikcích velice dobře zpracované. Ale jestli ti to udělá klid v dušičce tak si klidně dál prosazuj vlastní teorii, Jeanne. :twisted:

Jinak naše oddělení je právě na stopě zajímavé teorie (to jen aby si tady někteří nemysleli že nevyvíjíme žádnou činnost ;) :twisted: ). Brzy podáme bližší informace k prodiskutování :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 19:47
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Podla pani AG isla ta jazva az nad oko preto mal jedno viecko trochu/napoly privrete ...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 21:11
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nuz zatial iba hadanka:

Rescator moze mat mnou namalovanu jazvu cislo 6, a ajtak tu jazvu nebude vidno.
Odpoved preco je v 6 diely Angelika a jej laska.

Tesne predtym ako sa chystal pred Angelikou zlozit masku urobil Rescator co :?: :?: :?:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 21:17
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já na to už přišla!!! :twisted: jsem zvědavá jestli i ostatní, tak co?? :) Ta teorie se mi moc líbí, ale stejně k ní mám pár výhrad, které můžeme prodiskutovat až hádanku uhádnete.

PS. hrozně se mi líbí jak máš Moirro ty jizvy označené čísly hahahaha :twisted: jizva č. 6 haha :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 21:24
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:

Tesne predtym ako sa chystal pred Angelikou zlozit masku urobil Rescator co :?: :?: :?:
Nechal si ostrihat bradu ??? :roll:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 21:32
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, vidím, že jsi se na Hosseinovi vyřádila. Jen tak dál. :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 21:34
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Chudak Robert ... nie je vam ho ani trochu luto :?: :?: :?:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 21:37
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katro absolutně ne!! :twisted: takovou pěknou jizvu si vůbec nezaslouží.


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 21:46
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ako mozete nelutovat ten smutny kukuc :twisted: :?: :?: :?:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 23:46
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
moirra píše:

Tesne predtym ako sa chystal pred Angelikou zlozit masku urobil Rescator co :?: :?: :?:
Nechal si ostrihat bradu ??? :roll:
Ano Katra! Uhadla si! Rescator mal masku bradu a este nieco co pouzival na zamaskovanie.
Uhadnes aj to tretie? :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 srp 2014, 23:54
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:

PS. hrozně se mi líbí jak máš Moirro ty jizvy označené čísly hahahaha :twisted: jizva č. 6 haha :lol:
Takze ti musi byt jasne ze tych experimentov bolo viacej ako len tie tri tu zverejnene :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 00:27
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Cit.:
".... Poznávala pouze jeho úzkou tvář, ovázanou černým saténovým šátkem, v němž připomínal Španěla, koženou masku, nelidskou vinou vymodelovaného nosu a padající až ke rtům, kudrnatou černou bradku prodlužující podivný obličej, a skrz průzory masky nedefinovatelný, nesnesitelně jiskrný pohled."

PS: A běda Ti, Moirro, že v ostatních knihách najdeš jiný překlad! :twisted: :twisted: To už by mě opravdu asi trefil šlak :mrgreen: :mrgreen:

PS2: Ta maska, kterou jsi vytvořila, je naprosto, ale naprosto dokonalá :!: :!: :P


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 07:47
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Katra píše:
moirra píše:

Tesne predtym ako sa chystal pred Angelikou zlozit masku urobil Rescator co :?: :?: :?:
Nechal si ostrihat bradu ??? :roll:
Ano Katra! Uhadla si! Rescator mal masku bradu a este nieco co pouzival na zamaskovanie.
Uhadnes aj to tretie? :mrgreen:
:lol: Ešte nosil šatku na hlave ? Aby schoval vlasy ? :wink:
/ja som to brala tak že to z praktických dôvodov, tuším to tak A. vysvetľoval v svojej kajute po búrke a pred hm hm hm :oops: /


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 12:19
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:
Cit.:
".... Poznávala pouze jeho úzkou tvář, ovázanou černým saténovým šátkem, v němž připomínal Španěla, koženou masku, nelidskou vinou vymodelovaného nosu a padající až ke rtům, kudrnatou černou bradku prodlužující podivný obličej, a skrz průzory masky nedefinovatelný, nesnesitelně jiskrný pohled."

PS: A běda Ti, Moirro, že v ostatních knihách najdeš jiný překlad! :twisted: :twisted: To už by mě opravdu asi trefil šlak :mrgreen: :mrgreen:
slovenský preklad je podobný, takže s ohľadom na tvoje zdravie :wink: , to tu pridám ...Spoznávala len jeho úzku hlavu ovinutú šatkou z tmavého zamatu, uviaznou po španielsky, koženú masku, neľudskú pre čudne vymodelovaný nos a padajúcu veľmi nízko na pery, čiernu brčkavú bradu, ktorá predlžovala tú obskúrnu tvár, a cez škáry nedefinovateľný, nevydžateľný jagavý pohľad....

v 4. dieli bol popísaný takto:
Oči obávaného piráta na ňu striehli štrbinami masky. Nebola to obyčajná maska, čo sedí pri koreni nosa a llícne kosti vôbec nezvýrazní. Siahala veľmi nízko, až k perám, ako helmica. Tvar nosa bol vymodelovaný s dvoma dierkami na mieste nosných dierok.

čierna bola aj maska z rovnakej kože, ktorá zakrývala celú tvár až k perám, a okolo masky tmavá brada....


takže moirra, tvoj pán dokonalý je úplne dokonalý s jeho maskou a môjho "pána dokonalého" pridám, až ho prerobím, moja jazva s tvojou nemôže konkurovať.... PS tá moja je príliš jemná :mrgreen: :evil:
lebo priznajte dievčatá, čosi mu chýba... alebo nie? predstavovali ste si ho tak, ako som ho nakreslila ? :roll: :?:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 12:26
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
fantina píše:
Cit.: ".... Poznávala pouze jeho úzkou tvář, ovázanou černým saténovým šátkem, v němž připomínal Španěla, koženou masku, nelidskou vinou vymodelovaného nosu a padající až ke rtům, kudrnatou černou bradku prodlužující podivný obličej, a skrz průzory masky nedefinovatelný, nesnesitelně jiskrný pohled."
Ta verze s bradkou nám sem ještě chybí, takže uhlík a dokreslit další verzi. ;)
HA-HA :lol: :lol: hadam si myslis ze toho som este "nenakreslila" ????? :roll: :twisted: :twisted:
[ attachment ]
rsz_brada_2.jpg (52.84 KiB) Zobrazeno 8572 x
No a teraz nam chyba verzia zo satkou! Akej farby bola ta satka???? :roll: :roll: Aha Fantina to napisala: ciernej. A dakujem za pochvalu Fantino! :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 12:30
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:

slovenský preklad je podobný, takže s ohľadom na tvoje zdravie :wink: , to tu pridám ...Spoznávala len jeho úzku hlavu ovinutú šatkou z tmavého zamatu, uviaznou po španielsky, koženú masku, neľudskú pre čudne vymodelovaný nos a padajúcu veľmi nízko na pery, čiernu brčkavú bradu, ktorá predlžovala tú obskúrnu tvár, a cez škáry nedefinovateľný, nevydžateľný jagavý pohľad....

v 4. dieli bol popísaný takto:
Oči obávaného piráta na ňu striehli štrbinami masky. Nebola to obyčajná maska, čo sedí pri koreni nosa a llícne kosti vôbec nezvýrazní. Siahala veľmi nízko, až k perám, ako helmica. Tvar nosa bol vymodelovaný s dvoma dierkami na mieste nosných dierok.

čierna bola aj maska z rovnakej kože, ktorá zakrývala celú tvár až k perám, a okolo masky tmavá brada....


takže moirra, tvoj pán dokonalý je úplne dokonalý s jeho maskou a môjho "pána dokonalého" pridám, až ho prerobím, moja jazva s tvojou nemôže konkurovať.... PS tá moja je príliš jemná :mrgreen: :evil:
lebo priznajte dievčatá, čosi mu chýba... alebo nie? predstavovali ste si ho tak, ako som ho nakreslila ? :roll: :?:
Nuz musi mat ten "nedefinovateľný, nevydžateľný jagavý pohľad" aaach! :oops:

a este si z knih musime vychytat presny opis jeho jazvy, ktora vsak po 15 rokoch vraj uz nebola taka vyrazna

Fantina:musi ti byt jasne ze neodolam pozriet sa do Francuzkej, Nemeckej a Anglickej knihy :roll: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 12:44
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Fantina:musi ti byt jasne ze neodolam pozriet sa do Francuzkej, Nemeckej a Anglickej knihy :roll: :lol: :lol:
No tak to je naprosto jasný :!: To by neodolal nikdo z nás, kdyby měl tu možnost :lol: To já jen, aby tam třeba nebylo, že měl místo šátku baret či tak něco :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A myslím, že takto "zamaskovaný" Rescator je fakt super :!: :twisted: Ty vousy se ti taky moc povedly :lol: A ten šátek si můžeš vybrat - v češtině je ze saténu, ve slovenštině je ze sametu :lol: :lol: Každopádně byl tmavý :P

@errnie: díky za tu slovenskou citaci, zdá se mi, že je lepší než česká a možná bude i přesnější :wink: :)


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 20:17
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Koukám, že vám to Moirra nepověděla celé, o čem včera naše oddělení diskutovalo ;). Věc se má tak: zjistily jsme že nevíme jak přesně ty jeho vousy vypadaly. Já například jsem si jeho bradku představovala opravdu jenom na bradě a nikoliv na celé dolní části tváře, v tom případě by ovšem nebylo možné jizvu zamaskovat, také nevíme jak přesně vypadala jeho jizva, kdyby byla dost široká, tak by byla vidět i skrz vousy, možná i víc, protože na jizvě by vousy nerostly. Vyhledávaly jsme jak je to popsané v českém a slovenském vydání a narazily jsme na překvapivou jazykovou bariéru :D v češtině totiž bradka znamená něco jiného než ve slovenštině brada, čili z naší verze vyplívá, že měl vousy jen na bradě, kdežto z té slovenské že je měl i nad horním rtem, pochopila jsem to dobře Moirro? V českém vydání jsou ještě dvě zmínky kdy se hovoří vyloženě o vousech a nikoliv o bradce čili by s trochou vůle byl možný slovenský výklad. Ještě bychom to teda potřebovaly porovnat s přesnou němčinou popřípadě s angličtinou, mám takový dojem, že jem tam na to narazila, když jsem si u Moirry prohlížela knížky, ale už přesně nevím jak to tam znělo...

Ale opakuju že se mi tahle teorie moc líbí, dává to pak větší smysl, proč si je nechal narůst.

K tomu šátku: řekla bych že je saténový, nedokážu si dost dobře představit sametový šátek, na ten by se chytalo svinstvo a spadaný vlasy... :D A jako odbornice na Rescatorův outfit (dělala jsem si návrhy jeho kostýmů) připomínám, že ve 4. dílu při jeho střetu s Vivonnovou galérou je popisováno že měl také červený šátek a bílý plášť.

Jinak se přidávám k Jeanne, Errnie by nám mohla namalovat pana dokonalého z toho obrázku ze kterého vycházíme. Třeba jako další alternativu, tvá kresba Errnie se mi moc líbila, zejména jak ses poprala s delšími prošedivělými vlasy, nedokázala jsem si nějak představit jak by to mělo vypadat aby to bylo vkusné, možná bych je viděla jen trochu vlnitější. Každopádně jsem zvědavá jak nám ho ještě vylepšíš. ;)


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 20:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Můj pohled na věc, alespoň z doby než jsme Rescatorův vzhled podrobily důkladné analýze :mrgreen: :mrgreen:

PS. Ta bílá ploška pod uchem opravdu není pirátská náušnice ;) :D

Přílohy
[ attachment ]
_joffrey_de_peyrac__by_justanor-d646vjd.jpg (64.93 KiB) Zobrazeno 8562 x


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 20:36
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jj, pěkně jste to nastudovaly, dámy :wink: Dauphine, moc pěkná kresba, i ten flíček, co není náušnice, je fajn :lol:

Tak já ještě přihodím jeden popis z Kandie: "Ironický úsměv jeho rtů, skrytých pod krátkou saracénskou bradkou, ji přitahoval."
Takže to byste taky mohly v cizojazyčných verzích zkontrolovat. No, a pak najděte někdo nějaký obrázek, jak vypadá sestřih vousů u Saracénů, a bude to, ne? :wink: :) :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 21:28
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:
Tak já ještě přihodím jeden popis z Kandie: "Ironický úsměv jeho rtů, skrytých pod krátkou saracénskou bradkou, ji přitahoval."
Takže to byste taky mohly v cizojazyčných verzích zkontrolovat. No, a pak najděte někdo nějaký obrázek, jak vypadá sestřih vousů u Saracénů, a bude to, ne? :wink: :) :)
Ci veris alebo neveris o tom nase oddelenie vcera hodne dlho schodzovalo na FB
a uz som sa aj divala do inych verzii:

Ironický úsměv jeho rtů, skrytých pod krátkou saracénskou bradkou, ji přitahoval.....

Slovensky:
Ironicka krivka ust zakrytych saracenskou briadkou ju fascinovala. Miestami usmev oziaril tie temne usta ako blesk. Jeho tazkopadny a pomaly hlas vzbudzoval v Angelike nevolu, cosi ako strach. Ked ju oslovil, po chrbte jej prebehla triaska. Bola ako omracena.

Preklad z Nemciny:
nakratko pristrihnuta saracenska brada zatienovala kutiky jeho ironicky zakrivenych pier....


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 23:51
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nuz, ja som asi ako ten pan Bota z Jeaninej fikcie...HA-HA :lol: :lol: :lol:

vymyslam nenexistujuce obory ako napriklad BRADOLOGIU

Dauphine kde zmizol zaznam nasej schodze????? :shock: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 19 srp 2014, 23:54
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Errnie, napadá mě jedna kacířská myšlenka. Když už se tolik z nás shodlo na této "delonovské" představě pana dokonalého s jizvou č. 6, co zkusit vyjít z této podoby a přidat mu vrásek za 20 let? :twisted:
dauphine píše:
Jinak se přidávám k Jeanne, Errnie by nám mohla namalovat pana dokonalého z toho obrázku ze kterého vycházíme. Třeba jako další alternativu, tvá kresba Errnie se mi moc líbila, zejména jak ses poprala s delšími prošedivělými vlasy, nedokázala jsem si nějak představit jak by to mělo vypadat aby to bylo vkusné, možná bych je viděla jen trochu vlnitější. Každopádně jsem zvědavá jak nám ho ještě vylepšíš. ;)
o.k. pracujem na tom :wink: ... je lepšie počuť vaše názory a predstavy, tak sa to pokúsim dať dohromady 8)


Nahoru
Profil Citovat
ada1987
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 20 srp 2014, 22:23
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 375
Registrován: 11 srp 2014, 15:18
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele: SZ
 
nadherne kresby! ale 6. je abslutne dokonala! Moirra, máte obrovsky talent!


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 24 srp 2014, 14:35
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ada1987 píše:
nadherne kresby! ale 6. je abslutne dokonala! Moirra, máte obrovsky talent!
Dakujem Ada ale chvala nepatri mne ale JUSTANOR ktora toho uzasneho Peyraca nakreslila.
Ja som iba amatersky, uhlikom prirobila masku. ;-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 24 srp 2014, 17:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Nuz, ja som asi ako ten pan Bota z Jeaninej fikcie...HA-HA :lol: :lol: :lol:

vymyslam nenexistujuce obory ako napriklad BRADOLOGIU

Dauphine kde zmizol zaznam nasej schodze????? :shock: :roll:
Drahe priatelky!

Kedze osvety o Angelike nikdy nieje dost,

pre tych co by sa chceli, vzdelat, poucit aj snad pobavit sem vkladam autenticky, necenzurovany
zaznam z prvych par

BRADOLOGICKYCH schodz oddelenia pre vyskum pana Dokonaleho na FB

Prajem prijemnu zabavu! :mrgreen: :mrgreen:
Schodza o Rescatorovej brade.docx
(19.19 KiB) Staženo 277 x
PS: Mozno sa v tom zazname aj dozviete dovod, preco sa Angelika rozhodla ze Germontaza zapichne vlastnorucne!
:mrgreen: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 27 srp 2014, 12:45
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Tak jsem si konečně přečetla zápis vaší schůze a docházím k závěru, že si s vámi pro jistotu přestanu psát, než tady všechno zveřejníte. :D Hlavně, že jste stejně k ničemu nedošly. :roll:
Jeanne! Celkom urcite tu nezverejnujeme VSETKO, ale to nase mudrovanie o brade, nam prislo take smiesne
ze sme chceli aby sa aj ostatni pobavili, viac ci menej na nas ucet.
Ved hlavne ja som ako ten tvoj profesor Bota, co vymysla neexistujuce odbory,
v mojom pripade je to jazvologia a bradologia. :roll: :twisted:

PS: Viem ze momentalne nemas vela casu, ale uz sa tesim na ta ked aj ty vytiahnes ten tvoj uhlik a
zapojis sa do dokreslovania brad ci masiek ;-) :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 01 zář 2014, 20:11
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dnes si zahrame vyberte si bradu, prosim vyberte si drahe priatelky!
Ktora sa vam pozdava najlepsie??? 8) :lol:

[ img ]

A pre tych co sa radi smeju, zaznam z nasej dalsej bradologickej konferencie:
:twisted: :twisted: :twisted:

(Dozviete sa v nom ako Dauphine kvoli bradam riskuje zivot v uliciach Prahy,
a tentokrat sme sa dokonca aspon na niecom zhodli! :lol: :lol: :lol: )
Bradologicka schodza 2.docx
(19.48 KiB) Staženo 256 x


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 01 zář 2014, 23:18
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak jsem to nevydržela a trošku jsem si začmarykala pár vědeckých studií :mrgreen: ještě to bude chtít trošku doladit...

Přílohy
[ attachment ]
IMG_0501 (338x450).jpg (128.8 KiB) Zobrazeno 8995 x
[ attachment ]
IMG_0487 (338x450).jpg (119.71 KiB) Zobrazeno 8995 x


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 02 zář 2014, 08:20
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tá klobúkologická schôdza sa týkala toho klobúka čo ním zametal podlahu pred Angelikou alebo toho čo nosil ako Rescator ?

:)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 02 zář 2014, 09:02
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Wow, a to už to chvíli vypadalo, že se v bradologii neposouváte. Ještě pak vylepšit i ten výsledek kloboukologické schůze a nemá to chybu. ;)
Klobuk-neklobuk, nebola rec o nejakej satke co ju mal uviazanu okolo hlavy??? :roll: :twisted:

Dauphine: Vydarene studie.
Jeanne: myslim ze bradologiu, jazvologiu a klobukologiu zvladneme. Horsie to bude jedneho dna
z tou zadkologiou. :roll: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 02 zář 2014, 12:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, samozřejmě že se v bradologii posouváme, je to velmi zásadní problém a my mu věnujeme náležitou pozornost :D vždyť čteš zápisy z našich schůzí tak víš :mrgreen: :mrgreen: Klobouk a všechno se ještě vylepší ;)

Moirro, podívej se pořádně, samozřejmě že má šátek!! :) Co se týče zadkologie, tak tam to bude docela složité, nemáme žádný popis v knize jak vypadal zadek pana dokonalého :D já sama se na to necítím kvalifikovaná :D moje kvalifikace jsou spíše v oblasti bradologie, kloboukologie a plášťologie, možná že Jeanne by se toho mohla ujmout, co? Akorát se obávám, že by nebyla realistická ale spíš idealistická :twisted: :twisted: podkud v případě pana dokonalého nebyla realita a ideál to samé :D haha, no a zas narážíme na problém, že nemáme popis zadku v kánonu. :roll: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 02 zář 2014, 18:21
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine, super práca, záhadný od hlavy až po bradu... :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 15 zář 2014, 20:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Aby ste nepovedali ze katedra jazvologie nevyvija ziadnu cinnost
dalsia jazvologicka studia zatial iba vo photoshope, avsak
este na tom popracujem a zazvu ruskemu Kenovi-Joffreyovi zdokonalizujem 8) :)
[ attachment ]
rsz_jazvologicka_studia.jpg (48.72 KiB) Zobrazeno 8855 x
[ attachment ]
rsz_1jofrey_jazva_ken.jpg (42.28 KiB) Zobrazeno 8851 x


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 15 zář 2014, 23:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Haha baví mě, jak jsme se už asi opravdu zbláznily a mermomocí musíme všude chudáčkovi Joffreyovi brutálně rozsekávat obličej, nic nás nezastaví a když objevíme obálku kde je náhodou z pravé strany, prostě hned myslíme na to jak jí jen otočit abychom mu mohly zmasakrovat ksicht. :D Znamená to něco? Nutně potřebujeme nějakého fanouška psychologa nebo radši psychiatra aby nám zrešeršoval naše hlavy. :lol: :lol:

Moirro, myslím, že Joffrey neměl jizvu takhle rudou, to si vymyslel Hossein - jizvu ze které má každou chvíli kapat krev :mrgreen: - ale staré jizvy jsou většinou světle růžové nebo v barvě pokožky. Takže dávám přednost tomu černobílému provedení. A jinak samozřejmě jsi toho Kena slušně vylepšila, ale stejně má takový vyžehlený ksicht, ach jo. :D

Co mě zarazilo (nějak jsem si toho nevšimla) je zajímavá interpretace Rescatorova outfitu, nebo toho co z něj je vidět, já si ho teda představuju trošku jinak, ale vlastně proč ne takhle?! Líbí se mi to, ale stejně je nezbytně nutné abych nakreslila nějaké studie Rescatorského outfitu... :roll: ;)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 15 zář 2014, 23:48
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Moirro, myslím, že Joffrey neměl jizvu takhle rudou, to si vymyslel Hossein - jizvu ze které má každou chvíli kapat krev :mrgreen: - ale staré jizvy jsou většinou světle růžové nebo v barvě pokožky. Takže dávám přednost tomu černobílému provedení. A jinak samozřejmě jsi toho Kena slušně vylepšila, ale stejně má takový vyžehlený ksicht, ach jo. :D
Mate pravdu pani sefova ani mne sa ta farebna nepozdavala, preto som spravila este jednu cierno bielu.
Ale ten Joffrey-KEN na obrazku je naozaj taky vyzehleny ksichtik ze ani keby som mu prirobila este par
dalsich jaziev, diabolsky nikdy vyzerat nebude. :lol:
Avsak co sa mi paci je jeho satka a jeho ironicka vraska
pri tych peknych ustach. Aaach! :roll:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 16 zář 2014, 17:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Tá klobúkologická schôdza sa týkala toho klobúka čo ním zametal podlahu pred Angelikou alebo toho čo nosil ako Rescator ?

:)
Klobukologia sa tyka samozrejme vsetkych Joffreyovych pokryvok hlavy, ktore mal kedy za cely
svoj zivot na hlave 8) :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 zář 2014, 13:02
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Náhodou, mě se Moirry černobílá studie líbí. Je to pro mě dokonalá ilustrace k fikcím Mimi. :mrgreen:
Diky Jeanne :D,
mas pravdu ten Ken to vyzera velmi na toho pana nedokonaleho z fikcie od Mimi! :twisted:

Pridavam dalsie pokracovanie studie, z par vrasok na viac, domodelovanou jazvou, dlhsimi vlasmi
a klobukom.

Pokracovat budem zrejme maskou a briadkou ,-) :mrgreen:
[ attachment ]
klobukologia_satkologia.jpg (45.15 KiB) Zobrazeno 8766 x


Nahoru
Profil Citovat
Elaine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 zář 2014, 18:51
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 99
Registrován: 08 úno 2014, 14:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já myslela, že Rescator má mít kratší vlasy? Ale vypadá to pěkně


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 zář 2014, 19:49
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Náhodou, mě se Moirry černobílá studie líbí. Je to pro mě dokonalá ilustrace k fikcím Mimi.

Mně se tenhle Joffrey taky líbí. Do fikcí mi zapadá. Vypadá mladě a má v sobě něco sebevědomého i trochu drzého.
Prostě vývoj k panu dokonalému. A to jak Angeliku drží v náručí, to vypadá nadějně, ale i tak, že ona si ještě není jistá, zda podlehnout. :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 18 zář 2014, 23:52
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem taky pro, že by Rescator neměl mít takhle vidět vlasy, měl je určitě kratší, navíc tyhle mi připomínají židovské pejzy :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 3  [ 132 příspěvků ]
Zpět na „Zábava“ | Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 3 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Seznam [Bot] a 5 hostů