Ankety na webu - jak a proč hlasujeme

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 20 příspěvků ]
Autor Zpráva
dasha
Předmět příspěvku: Ankety na webu - jak a proč hlasujeme
Napsal: 05 úno 2008, 17:43
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
4poziom.slask.pl
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Macollet, Villedavray či Savary?

Jeanne, myslím, že by anketa zasloužila podrobněji rozebrat, protože já vůbec nevím, komu dát hlas. Všechno jsou to zajímavé a svérázné osobnosti!
Ráda si přečtu i jiné názory na naše vtipálky... :P


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 18:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To já mám zase Savaryho ráda, to jeho zajetí pro mumii, grac´ézní rozhovor s králem ohledně "výměny manželek" a celá středomořská odyssea... kromě jeho smrti, ta teda moc legrace nevzbuzuje :(


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 18:48
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Villedavray a jeho "usmejte se Angeliko, zivot je krasny" proste miluju, casto si nej to vzpomenu a dokaze me to nakopnout :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 09:25
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Vzhledem k tomu, že se netajím odporem k Villedavrayovu: Život je krásný, a vždycky když to řekne mám chuť ho praštit :lol: , asi nikoho nepřekvapí, že u mě jednoznačně vede Savary a jeho honba za mumií :wink:. Ale Macollet vykukující z rakve taky není špatný :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 12:04
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A co náš vtipálek od dvora Peguilin de Lauzun? Toho můžu já. Jak provádí dvorní dámy ke svému základnímu kameni z paláce? Ha, pěkně je vypek. A v dílech z Ameriky vítězí Villedavray. Jeho "život je krásný" je sice místy už otřepané, ale já bych chtěla mít po boku takového přítele, který by mě infikoval svým optimismes.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 12:12
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Dana píše:
A co náš vtipálek od dvora Peguilin de Lauzun? Toho můžu já. Jak provádí dvorní dámy ke svému základnímu kameni z paláce? Ha, pěkně je vypek. A v dílech z Ameriky vítězí Villedavray. Jeho "život je krásný" je sice místy už otřepané, ale já bych chtěla mít po boku takového přítele, který by mě infikoval svým optimismes.
Peguillin je úplně ze všech nejlepší :wink: Divila jsem se, že se na něj zapomnělo :oops:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 úno 2008, 21:24
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak jsem se nakonec rozhodla pro Macolleta, protože neměl chudák ani jeden hlas a protože mi vždycky připomínal mého strejdu.. takový prťavec, ale vitální na svůj věk (i s těmi ženami to odpovídá :wink: ), sice na první pohled zjev, ale když ho člověk líp pozná, tak sympaťák. Prostě svéráz.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 úno 2008, 17:37
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Já hlasuji také pro Macolleta :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 úno 2008, 16:38
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mne sa veľmi páči Etienne de Villedavray. A to ani nemusí byť "vtipálek". Bol skvelý, ako Angelike pomáhal proti Ambroisine, myslím, že v tej časti zohral dôležitejšiu úlohu ako samotný de Peyrac.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 úno 2008, 18:33
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Pravda. Musím uznat, že i když Villedavraye nemám ráda 8) , tam se opravdu ukázal jeho ryzí charakter a zasloužil by si možná i "trochu toho obdivu" :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 srp 2008, 16:42
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
(Snad je to k tématu :oops: ): Také vás tak zaráží výsledek ankety "Koho ze ztracených postav nejvíce postrádáte?" :shock:... Mě tedy dost.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 srp 2008, 17:49
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No kdo to tam naklikal? To snad leda někdo, kdo kníhy nečetl nebo někdo, kdo doopravdy nemá rád Angeliku :D.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 srp 2008, 22:59
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No Simon!!! Z kolika počítačů jsi hlasovala? :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Ankety na webu - jak a proč hlasujeme
Napsal: 10 kvě 2011, 10:30
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Napadlo mě, jak by to s jejich mediálním obrazem vypadalo dneska?

Byl by Joffrey známou osobností (teď to beru v Čechách, ale proč by ne i ve světě)?

Byl by v politice?

A nebo bysme o něm vůbec nic nevěděli, jako například o Petru Kellnerovi (majiteli PPF)?
Na toto téma mě právě přivedl článek o P. Kellnerovi v Reflexu (schopný, tvrdý obchodník, ale s loajálními zaměstnanci, kteří o něm absolutně nic neřeknou, a nikdo pořádně neví, jak dneska vypadá - fakt mi Joffeye dost připomíná).

Myslím spíš, že by v politice nebyl. Má jiné starosti a zájmy a politika by ho od toho odváděla.

U Angeliky je to asi jasnější, ta by se medializaci asi vůbec nevyhnula. Jestli by byla v politice? U ní mi to i připadá možné (její účast byla často při různých jednáních přímo vyžadována).

Myslím, že by to byla úžasná první dáma.
Mohl by Joffrey být prezident?

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 kvě 2011, 11:12
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
AHoj Táni, na tohle téma jsme tu měli nedávno anketu:

Podle 96 (100%) čtenářů Angeliky, kteří na otázku odpovídali v průběhu října 2010 - ledna 2011, by se naše hrdinka nejlépe uplatnila v kombinaci více profesí (např. podnikatelka, modelka, manželka politika atd.). Čtvrtina čtenářů (24%) předpokládá, že by současná Angelika byla úspěšná podnikatelka v oblasti módy, kosmetiky, gastronomie či cestovního ruchu a podle 13% čtenářů by Angelika existovala jako mediálně známá osobnost - modelka, moderátorka, zpěvačka, věnující se aktivně charitě. Pouze 3% četnářů si myslí, že by mohla být jen manželkou politika nebo političkou a stejné množství čtenářů předpokládá, že by mohla pracovat jako léčitelka nebo lékařka. V podobě ozdoby po boku známého sportovce či podnikatele ji spatřují pouze 2% čtenářů.

Když nad tím přemýšlím, ta podoba Joffrey - Kellner není vůbec špatný příměr :twisted: Je to takový uvěřitelný archetyp inteligentního a charizmatického muže, který nevydrží v nečinnosti.
S Angelikou je to v tomhle směru horší, mám pocit, že jí naše drahá AG zidealizovala až příliš - žena s velkým "Ž", absolutní ztělesnění ženského ideálu a "bílé bohyně" (viz můj článek "Angelika jako archetyp), ovšem zároveň i praktická, dobrá obchodnice, diplomatka a někdy až přehnaně racionální.. to jsou vlastnosti, které se spolu moc často nepotkávají.
Proto zřejmě nemáme v Castingu jednoznačnou favoritku, která by mohla Angeliku ztvárnit.
Kdybychom ji našli, mohla by asi dělat cokoli.
(Třeba jako "česká Mena Suvari", politička a doktorka teologie, Kateřina Klasnová...?) :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 kvě 2011, 15:30
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Úplně jsem na to zapoměla :roll: , ale tak mě "pohltil" ten Kellner, že už to šlo tak nějak samo :? .

Také pořád nad tou Angelikou přemýšlím, fakt netuším, kdo by jí mohl hrát.
A snad si ani nepřeju, aby to někdo natočil - myslím, že to není reálné ...

Jestli chceš, tak to můžeš odmazat, ať to tu nemáme dvakrát.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 kvě 2011, 21:37
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
Jestli chceš, tak to můžeš odmazat, ať to tu nemáme dvakrát.
Mazat škoda, téma je zajímavé, třeba časem inspiruje nějaké nové přispěvatelky :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Elis
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 lis 2012, 10:19
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 120
Registrován: 16 bře 2008, 19:07
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nevím, kam napsat zajímavosti o současné anketě, tak píšu sem; prosím, jestli Vás napadne lepší umístění, zkuste můj příspěvek přesunout do příhodnější diskuze.
Zajímalo by mě, podle čeho si vybíráte sympatickou upomínku z Angeličiny truhličky. Já si vybrala Savaryho mumie, asi proto, že Savary Angeliku chránil, a navíc měl zájem o vědu podobně jako Joffrey.
Naopak nejsem překvapená, že zatím vítězí náhrdelník Plessisů, jednak jsme ženy parádnice, a navíc tuším, že mnohým je Philip du Plessis prostě sympatický. Já ho na milost vzala až letos, když jsem listovala Cestou do Verssailes a uvědomila jsem si, že Angelika láskou měnila hrubého a tvrdého Filipa v milujícího muže. Do té doby mi byl Filip dost nesympatický... Jak to máte Vy?


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 13 říj 2014, 21:33
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Drahe priatelky, 8) 8)

dovolujem si vas upozornit ze na hlavnej stranke sa objavila nova anketa
tykajuca sa jazvologie

pre tie ktore to nevedia, anketa sa nachadza v lavom dolnom rohu:
http://www.angelique.cz/cz_angelique_hlavni.php

Pri vzniku ankety doslo k viacerym sabotaznym aktom, urcite separatisticke kruhy
sa dozadovali uplneho odstranenia jazvy z Peyracovho lica :evil: :evil: :evil:
(zrejme velmi precenili dnesnu plasticku chirurgiu, alebo tuzili napisat fikciu "Hrabe de Peyrac v roku 3784"
kde by si bol v skumavke vypestoval nove lico a potom by si ho dal transplantovat. :roll: :roll:

Vyskytol sa dokonca jazvologicky virus, ktory predsedkyni a sefke Angelikologickej univerzity
znemoznil hlasovanie, tym ze ju uz na zaciatku z neho vyradil.

Varovanie separatistickym kruhom, snaziacim sa o uplne odstranenie jazvy z lica pana dokonaleho:

Pokial ide o jazvy Joffreya de Peyrac, de Morens, d'Irristru, grofa Toulouskeho,
nepozna jazvologicka katedra ziadne zarty. :!: :evil: :evil:

Vsetci saboteri, ktori sa tajne snazia namiesto pana dokonaleho vnutit nam ako idol nezjazveneho Kena, kym nasho milacika uz zrejme znovu planuju nechat zmiznut v Bastile budu skor ci neskor dolapeni, a za trest budu sluzit nasej univerzite ako vyskumne objekty na sablologicky-jazvologicke experimenty.
Prajem im uz dopredu vela stastia z dnesnou plastickou chirurgiiou pri odstranovani nasledkov. :twisted: :twisted:

Z pozdravom jazvologii zdar

Hlavna Jazvologicka a ochrankyna jaziev pana dokonaleho
Moirra


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
Napsal: 14 říj 2014, 12:51
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
nedalo mi nespytat sa:

Mile damy tie ktore ste v ankete hlasovali za nasledovne:

Jizvu z dětství by měl dávno chirurgicky upravenou, aby nevzbuzoval pozornost mezi ostatními dětmi.

Znamena to ze by sa Joffrey nebol narodil v schudobnelej rodine ale v rodine bohatej,
ktora si mohla dovolit zaplatit chirurgicky zakrok, vsakze??? :twisted: :twisted:

Mozno by aj ten Joffrey zo 17 storocia nemal tie jazvy az take napadne, keby jeho matka bola mala
k dispoziicii viacej financnych prostriedkov....

teda vas vysnivany Joffrey sa nebude musiet popasovat ani z chudobou, ani z nepeknym vzhladom..proste bude to hezoun Kenn, z vyrysovanymi svalmi, (neodvazujem si predpokladat ze by sa odvazil krivat) bohaty, krasny, vzdelany a drzy.....proste dokonala cervena kniznica... :mrgreen:

co sa mna tyka, tu knihu si urcite nekupim 8) 8) :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 20 příspěvků ]
Zpět na „Zábava“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů