Rozhovor s Hortenzií

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 9 příspěvků ]
Autor Zpráva
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 kvě 2008, 11:27
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
4poziom.slask.pl
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A to jsem si myslela, že jste seriózní deník! Hned z první otázky je vidět, že jste si dali námahu, abyste na prokurátorovu rodinu naházeli špínu.. ale to se vám nepodaří. Rozhovor má být přece o mě, ne? Nijak se s touto částí rodiny nestýkáme, až zjistíte, co se s nimi stalo, přijďte mi ro říct. A jestli chcete znát můj názor, kariéra se dá dělat jedině soustavnou, poctivou a mravenčí prací pro krále, jako dělá můj manžel a já, jakožto jeho manželka před Bohem i lidmi, ho v jeho činnosti soustavně podporuji.
Jestli nebudete volit lépe otázky, nemusel by se tento rozhovor vůbec uskutečnit!


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 kvě 2008, 20:51
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Nevím, a abych pravdu řekla, ani mě to nezajímá.
Co s nima? Byly tak frivolní!
Myslí si, že všechno dostanou zadarmo. A proto, že je někdo považuje za krásné, tak jim má všechno projít?
Podívejte se na mě a mého úctyhodného manžela. Všechno jsme si museli tvrdě vybojovat.
Naše postavení si rozhodně zasloužíme, a vůbec nestojíme o to, aby nám ho někdo ohrozil.
I kdyby to byla naše vlastní rodina!
Ne, ne, ne, každý ať si pěkně sní, co si nadrobil.
A já už se o nich vůbec nechci bavit.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 kvě 2008, 09:48
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Ah, Bože! (křižuje se)
Takováhle otázka už na začátek! Co teprve přijde pak!
Moje "okouzlující" sestry mně a mé rodině dělaly vždycky jenom ostudu. Mému manželovi a mně přidělala Angelika nemálo starostí. (tváří se pohoršeně) Dokonce jsme se museli přestěhovat!
Jsem znechucená z toho, že se na mé sestry vůbec ptáte! Byla bych radši, kdyby do naší rodiny nepatřily.
Doufám, že další otázky budete volit s větším rozmyslem, nebo na ně přestanu odpovídat!


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 kvě 2008, 11:36
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Tak vam pripadaji okouzlujici?!
To o vas a tom vasem pochybnem platku mnohe vypovida. Zrejme budete stejne povrchni jako ony! Predpokladam, ze dalsi otazka se bude tykat toho dabelskeho manzela jedne z nich, mam pravdu?


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 24 kvě 2008, 23:54
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Velice se omlouvám, vážená paní prokurátorová. Nechci Vás vůbec urazit, to v žádném případě. Jen mě, prosím, pochopte. Tak vážená osoba jako Vy! Vždyť to Vás by měli přijímat u dvora! Je opravdu ostuda, že Vás Vaše sestry nezmínily u krále, vždyť jste stejně urozená jako ony! Sdělte, prosím, našim čtenářům, co si o této nehoráznosti myslite?


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 kvě 2008, 12:34
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nemusíte mi pochlebovat, nijak zvlášť o ten svět pochybné morálky a hodnot nestojím. Pokud mé sestry nestojí o to, aby další člen rodiny rozšířil slávu rodu de Sancé, je to jejich věc. Možná se jen bojí o svou pozici..
Bohužel žijeme v době, kdy žena, jakkoli je inteligentní a nadaná, má jen málo možností, jak se vlastním přičiněním zviditelnit a realizovat - a já pochybuji, že se to kdy změní.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 kvě 2008, 14:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1568
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Od mojich márnivých sestier som to ani neočakávala! Ale poviem Vám úprimne, vôbec ma kráľovský dvor nezaujíma! Náš kráľ - Pán Boh mu zachovaj zdravie - sa ani v najmenšom nespráva podľa kresťanských zásad, ktoré sú v mojej rodine na prvom mieste. Dvor je miestom, kde nemravnosť, korupcia a byrokracia len tak prekvitá, a tam by sa mala predstaviť taká bohabojná osoba ako ja? Keby ešte žila nebohá kráľovná-matka, tak by som sa odvážila, ale teraz, čo tam vládne namiesto našej dobrej Márie Terézie jedna milenka za druhou, ma to miesto iba odpudzuje!


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 čer 2008, 12:54
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Omluva se přijímá... Přesto se nedomnívám, že je nutné dále rozebírat tohle ostudné téma! Nikdy jsem netoužila žít u dvora po boku frivolních šlechtičen a šlechticů, kteří si za své neodpustitelné chování své tituly ani nezasluhují! (přesto se tváří trochu závistivě) Já a má rodina jsme vždy žili podle nejkřesťanstějších zásad a proto není dvůr místo, které by mě nějak lákalo. Nestojím o něj.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 srp 2008, 22:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, nezkusíme již vybrat vítěze?


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 9 příspěvků ]
Zpět na „Zábava“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů
cron