Nejoblíbenější muž

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 31 příspěvků ]
Autor Zpráva
Andrej
Předmět příspěvku: Nejoblíbenější muž
Napsal: 03 lis 2007, 22:37
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
4poziom.slask.pl
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Vzhledem k tomu, že Angelika během své cesty potkala poměrně velké množství různých mužů, kterým vždy více či méně (spíš více :)) zasáhla do života, zajímalo by mě, ke kterému vy chováte největší sympatie :). A možná proč, aby to bylo zajímavější :D .


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku: Alex
Napsal: 04 lis 2007, 07:54
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Dost dobrá otázka :wink:
Napíšu to sem, až po tom, co se dohádá postava 2 - to je můj nejoblíbenější muž :twisted: . Ale skvělých je tam spousta, to přece všichni víme 8)


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 lis 2007, 10:48
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Takže teď, když byla uhodnuta postava 2, můžu říct, že mojí nejoblíbenější mužskou postavou je policajt Desgrez.
1.) protože je vtipný a nedělá si s ničím problémy 8)
2.) protože nenechá Angeliku nikdy na holičkách, i když dobře ví, že ho nikdy nebude milovat :wink:
3.) protože je prostě fajn :-)

čímž rozhodně nechci říct, že by "ti ostatní" byli horší... :roll:


Nahoru
Profil Citovat
dana.k.scully
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 lis 2007, 17:39
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 22
Registrován: 04 lis 2007, 10:33
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No, když nepočítám hraběte De Peyrac, tak mi byl v knihách moc sympatický Bernard d' Andijos, a později v Americe náčelník Piksaret, i když ani jeden se nedá považovat za nějakého "Angeličina muže", já vím. A Desgres se svou dogou, samozřejmě!

_________________

Nothing is over, unless you let it go from your heart...


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 lis 2007, 18:26
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pro mě je oblíbenou výraznou postavou Molines - šedá eminence v pozadí, která tahá za loutky, "podnikatel" provádějící daňové úniky a stojící za postavami obou Angeličiných manželů. Objevuje se vždy v okamžiku zvratu nebo přelomu.
Teď v rozšířeném vydání je rovněž více zmínek o tom, že Angeličin postoj k němu je zpočátku nevyjasněný... Spořádaný, trochu ponížený obchodník, co ale zraje jako víno a časem supluje Angeličina otce.


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 lis 2007, 18:41
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Říct jedinou mužskou postavu je fakt těžké.
Já se asi přidám k Alex. Po Joffreyovi se mi zdá Degresgrezova povaha pro Angeliku nejzdravější.
Ani žádný z jejich milenců mi nepřišel nijak zvlášť extra. Možná jen Colin Paturel, protože v té době byl to, co potřebovala. Jinak mám ráda Florimondovu povahu bezstarostného mládí a i jako dítě se mi ten rozumbrada líbil.


Nahoru
Profil Citovat
dana.k.scully
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 lis 2007, 19:56
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 22
Registrován: 04 lis 2007, 10:33
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Colin Paturel mi zase tolik k srdci nepřirostl, ani nevím proč...i když chápu, že v situaci, v jaké Angelika byla pro ni byl on jediné východisko a že k sobě našli cestu, protože byli oba silní a měli vůli bojovat. Ale i ona sama se přece v dalších knihách podivuje nad tím, jak se mu mohla odevzdat :)

_________________

Nothing is over, unless you let it go from your heart...


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 lis 2007, 20:09
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak já ještě přidám svého vyvoleného... Jednoznačně Desgrez, často jsem si přála, aby těch roztomilých scén, kdy (někdy poněkud zvláštně :D ) projevil svoji lásku k Angelice bylo víc... Jeho postava mi přijde krásná proto, ze je to někdo, kdo ji neskutečně miluje, ale ví, že s ní být nemůže a tak se ji snaží alespoň chránit, ovšem ne úplně slepě, vždycky najde nějakou rozumnou cestu, to se mi hrozně líbí, není majetnický. No a je to asi zvláštní, ale já měla hroznou slabost pro Filipa. Tu jeho smrt pokaždé obrečím. Sice se dlouho choval, jak se choval, ale i ty až bojové scény s ním, byly popsané takovým způsobem, že tam od začátku byla znát ta přitažlivost mezi ním a Angelikou. Hrozně mě bavilo to, jak pomalu kapituloval.


Nahoru
Profil Citovat
peggy.kaja
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 lis 2007, 16:25
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 146
Registrován: 21 říj 2007, 11:39
Bydliště: takové menší městečko u Pardubic...
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
ja taky zboznuju Desgreze, je to takova postava... nekdy nwm, jestli do nej neni vlozena i takova... negativni stranka veci, ale vzdycky se choval poctive, ikdyz obcas chudacek nevedel, jestli ma chranit angeliku nebo poslouchat krale.... ale hlavne - ma rad velky psi. to je pro me nej plus.
jinak me se vzdycky libil i kuchtik david z hostince v parizi.... takovy slusny, mlady kluk...
i kdyz Rostak je taky osobnost. teda uznavam, ze ja si pod nim vzdycky predsrtavim tomase berouna, ktery ho hraje v muziukalu, ale on se na nej fakt hodi....
ja proste a jednoduse mam rada postavy, ktery nemaji jen uplne kladnou stranku.... :D


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 lis 2007, 21:15
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nicolase já nemůžu vystát. Vyloženě jsem si oddychla, když už od něj byl definitivně pokoj. A docela nesympatický mi byl Rakoczi.... ten románek s Angelikou mi přišel hrozně překotný a nepochopitelný...nějak navíc.


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 lis 2007, 21:22
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jen jeden nejoblíbenější být prostě nemůže.... Desgres je skvělý, toho mám ráda hrozně moc - hlavně, když v la Rochelle nechal Angeliku odcestovat... A pod Colinem si představuji jednoho mého kamaráda a tím se mi strašně zalíbil. A ta scéna na lodi po setkání po letech? No paráda, úplně vidím toho mého kámoše Pepu, jak drží v náruči Angeliku... A je fakt, že Nicolas mi byl spíše protivný. Filip a jeho kapitulace se mi také moc líbila...Ale Joffreye je naprosto jedinečný.


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 lis 2007, 22:09
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Knižní Philipp byl o dost hrubší a brutálnější než ten filmový, ale taky se mi líbilo to jiskření mezi nimi. Nicolase taky jedině filmového. To byl hezký chlap.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 lis 2007, 22:16
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já si naštěstí ten film vůbec nepamatuju. Viděla jsem filmy sotva dvakrát, takže postavy vnímám jen skrz knihu. U Filipa jsem často přemýšlela, jak by se asi choval, kdyby Angeliku našel tehdy na Plessis, když jim bylo těch 16... A úplně mi rve srdce to, že spáchal víceméně sebevraždu. Kdyby ho Anne nechala umřít náhodně, tak mě možná tak nebere, takhle je pro mně takový mučedník lásky :D .


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 lis 2007, 07:08
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Holky vy jste se nějak rozjely! :lol:
Philipa nemám ráda, i když je jeho vztah s Angelikou dost zajímavý. (jejich vztah ve filmu mě vážně dostává! :mrgreen: V některých chvílích jsem měla nutkání brečet smíchy :oops: )
Nicolase také nemusím (to samý s Valentinem). Buranští sedláci mě fakticky neberou (ale zase Nicolas ve flmu je sympaťák :lol: )
Colin je v pohodě chlápek, ale doma bych ho mít nechtěla :-) (tady zase musím říct, že ve filmu mě neoslovil :evil: )
Jak už tady bylo řečeno dost dobrý je i náčelník Piksaret... Molines je takové spojení mezi Starým a Novým světem.
A Villedavray? Toho nemůžu vystát, protože tyhle lidi nesnáším.
_____
No a pak jsou tu ti dva, s kterými se ti ostatní nemohou rovnat. Peyrac je strašně chytrý a vzdělaný... a dalo by se pokračovat až do nekonečna s chvalozpěvy na něj, jenže... občas mám chuť s ním zatřást, aby se probral. Takže podle mě je prostě nejlepší Desgrez, který si na nic nehraje... :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 lis 2007, 12:11
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nicolac de Bardagne? Ten mi přijde jako takový tichý zamilovaný pavouček...
Stejně se mi zdá, že těch sympatických chlapíků je tam více než žen a jsou výraznější a snadno se zapamatují.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 lis 2007, 15:38
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Taky si myslím, že s těma ženskýma hrdinkama se to tak nepovedlo.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 lis 2007, 17:41
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Bardagne není špatnej, ale nemůžu než ho litovat! Chudáček :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 lis 2007, 10:47
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nevím, čím to je, ale asi mě jako jedinou okouzlují v Angelice starci - po Molinesovi mám ještě ráda starého Savaryho, ten se mi líbil i ve filmové podobě, i když tam to byl spíš takový pološílený skřet. Ten knižní byl asi víc vědečtější. I když nevím nevím - třeba při česání koz nebo jak vylezl z podpalubí umazaný od pinia... :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Ten naj
Napsal: 14 lis 2007, 14:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Budem sa opakovat, ale asi Desgrez. Priznavam vsak bez mucenia, ze mi ho takym sympatickym pomohol "urobit" aj Jean Rochefort. On jediny zo vsetkych hercov z filmovej verzie mi prisiel prirodzeny, nenasilny a fakt dobry herec. Ten pohlad, ktory hodi na Angeliku na konci druhej casti, ked Angelika sa bezi nachystat na stretnutie s kralom a on sa za nou pozrie ... Alebo celkovo jeho posledny filmovy vystup v tretej casti ... A keby ste ho este poculi v slovenskom dabingu, ktory bol inac velmi neprirodzeny, ale prave slovensky herec Lubo Roman sa na Desgreza velmi hodil!
A este - aj ked je to cudne - hlasujem za Filipa. Vzdy mi ho prislo luto, aky bol zanedbavany, citovy mrzak a prave ked nasiel stastie, musel umriet. Castokrat som rozmyslala, ako by to bolo, keby ...


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku: Re: Ten naj
Napsal: 14 lis 2007, 17:39
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Precious píše:
Budem sa opakovat, ale asi Desgrez. Priznavam vsak bez mucenia, ze mi ho takym sympatickym pomohol "urobit" aj Jean Rochefort. On jediny zo vsetkych hercov z filmovej verzie mi prisiel prirodzeny, nenasilny a fakt dobry herec. Ten pohlad, ktory hodi na Angeliku na konci druhej casti, ked Angelika sa bezi nachystat na stretnutie s kralom a on sa za nou pozrie ... Alebo celkovo jeho posledny filmovy vystup v tretej casti ... A keby ste ho este poculi v slovenskom dabingu, ktory bol inac velmi neprirodzeny, ale prave slovensky herec Lubo Roman sa na Desgreza velmi hodil!
A este - aj ked je to cudne - hlasujem za Filipa. Vzdy mi ho prislo luto, aky bol zanedbavany, citovy mrzak a prave ked nasiel stastie, musel umriet. Castokrat som rozmyslala, ako by to bolo, keby ...
Tak vidím, že alespoň na mužských postavách se shodnem :wink: . Ač je film pro mě něčím cizím, Jean Rochefort to tam rozhodně pozvedá :twisted: , takže je jeden z mála na koho se ve filmu koukám ráda (když na film ovšem koukám, že :oops: )


Nahoru
Profil Citovat
Athenais
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 lis 2007, 15:56
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 13
Registrován: 15 zář 2007, 18:56
Bydliště: Austerlitz
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Shoduji se na trojici de Peyrac, Desgrez, Ludvík XIV. Filip mi ale nikdy nebyl sympatický, nafoukané blonďáky s andělskou tváří, tak ty opravdu ne.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 lis 2007, 23:58
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já si právě nemyslím, že byl nafoukaný... Spíš se mi to jeho nafoukané chování zdálo jako maska.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Filip
Napsal: 18 lis 2007, 14:07
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Myslím si, že mme Golon naschvál urobila z Filipa krásavca, aby ešte väčšmi vynikol rozdiel medzi oboma Angelikinými manželmi. Je to vlastne zdôraznenie skutočnosti: krása môže a zrejme aj zaujme väčšinu ľudí, ale ak má ísť o dlhodobý vzťah, podstatná je povaha a nie výzor. A Filip bol v podstate chudák. V iných románoch by sa jeho "ľadové srdce" na konci rozpustilo, v Angelike mu táto šanca nebola dopriata.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 lis 2007, 20:24
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já scény s ním ale prostě miluju. Jiskří to tam tak úžasným napětím, až to je k zbláznění :). Dnes jsem přidala k mým oblíbeným postavám i Colina Paturela... Nevím, dřív mě nějak nezaujal, asi ho v 21 vnímám jinak než ve 13 nebo v 16. Je prostě charakter, tou svou nesobeckou láskou k Angelice mi připomíná Desgreze.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 pro 2007, 19:58
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Ani nevíte, jak moc mě těší, že nemám vůbec špatný vkus, když se mi vždycky líbil Desgrez (možná proto trochu "žárlím" na Angeliku a nechci jí ho nechat ... :D ).
Měla na muže opravdu štěstí. No, řekněte: kolik super chlapů jste v životě potkaly vy?
Je vidět, že si to psaní Anne opravdu užívala :wink: .

Vždycky jsem si v životě připadala trochu jako marťan, a tak jsem se k Angelice raději moc nehlásila. Teď vím, že marťan fakt nejsem (díky vám všem :D ).

PS: můj oblíbenec (jako starší - pochopitelně :D ) je také Cantor. Moc se mi líbil ve Francii, trochu naháněl strach.


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 led 2008, 17:53
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Andrej píše:
Nicolase já nemůžu vystát. Vyloženě jsem si oddychla, když už od něj byl definitivně pokoj. A docela nesympatický mi byl Rakoczi.... ten románek s Angelikou mi přišel hrozně překotný a nepochopitelný...nějak navíc.

:P naprosto souhlasím. je nechutnej, slizskej a otravnej.


Nahoru
Profil Citovat
Nikita111
Předmět příspěvku: Re: Filip
Napsal: 27 led 2008, 17:56
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2008, 08:39
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious píše:
Myslím si, že mme Golon naschvál urobila z Filipa krásavca, aby ešte väčšmi vynikol rozdiel medzi oboma Angelikinými manželmi. Je to vlastne zdôraznenie skutočnosti: krása môže a zrejme aj zaujme väčšinu ľudí, ale ak má ísť o dlhodobý vzťah, podstatná je povaha a nie výzor. A Filip bol v podstate chudák. V iných románoch by sa jeho "ľadové srdce" na konci rozpustilo, v Angelike mu táto šanca nebola dopriata.
Ale jeho ledové srdce se nakonec rozpustilo. Aspon já to tak vnímám. Přála bych si aby to tak bylo i v případě muže, do kterého jsem ted zamilovaná a Philippa mi asi podvědomě připomíná, to by vysvětlovalo to moje posednutí Philippem a Angelikou. Líbí se mi jak se někde na vycházce se svou přítelkyní v Tuileriích dívá na Philippa jak na svatý obrázek a je z něj úplně vedle. To je jak já na toho mého kolegu v práci. Ach jo, jsem tak naivní.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 led 2008, 15:53
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nikita, Tvoja vášeň k Filipovi mi trochu pripomína moju prvú lásku Patricka Swayzeho alias Johnnyho v Hriešnom tanci. Zhodou okolností bol na škole chalan, ktorý sa naňho veeeľmi podobal a tak som sa zaľúbila až po uši :oops: Neboj, to prejde. :)


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 led 2008, 16:08
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No já jsem teda nikoho podobného Filipovi nepotkala a přesto mám pro něj velkou slabost. Je to možná vážně proto, že ta jeho postava má výborný vývoj a má několik zajímavých poloh, prostě má náboj, což je na něm to super. Vztah Angeliky a Joffreye jako takový mě bavil v prvním díle, pak v A a její láska a v A v pokušení, protože tam zas bylo o co bojovat a Joffrey se nemoh tvářit, že je nad věcí. Jinak je to víceméně pořád totéž, dokonalý Joffrey.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 úno 2008, 12:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
práve si tak trochu opakujem Angeliku a sprisahanie tieňov a uvedomujem si, že Etienna de Villedavray mám skoro rovnako rada ako Desgreza. Len Desgrez má takú tú erotikú iskru v sebe, kým markíza vnímam skôr ako dobrého priateľa. Ale je skvelý, inteligentný, duchaplný, citový, oddaný rodič a tie jeho scény, keď trucuje alebo má iné detské prejavy ako dupnutie nohou, sú fakt zábavné! 8)


Nahoru
Profil Citovat
Majka371
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 zář 2008, 12:36
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 44
Registrován: 18 srp 2008, 15:03
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ak odhliadnem od svojich jednoznačných favoritov Ľudovíta a Jofreya, pre mňa hrajú prvé husle Molines,Degrez a Colin. Tiež indiáni sa mi ľúbili. Ale predsa tí prví dvaja ... majú v sebe aj niečo z dnešných chlapov. Nemajte mi to za zlé,ale obaja sú dosť (veľmiiiiiiiiiiiii) samoľúbi. Tá pani Golon je ešte aj psychológ! Neuveriteľné. Po prečítaní prvých dvoch kníh nového vydania sa mi Jofrey páči ešte viac. V slovenskom preklade ho vedeli opísať iba ako krivého,zjazveného chlapa, v novom vydaní má už aj charakter,predstavte si! :lol: :lol: Teším sa na ďalšie časti čo sa nového dozviem o kráľovi.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 31 příspěvků ]
Zpět na „Postavy v Angelice“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů
cron