DISKUSE: Mimi - Aneb co ve filmu nebylo

Odpovědět   Stránka 3 z 8  [ 356 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 4 58 »
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 25 črc 2014, 22:06
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Vyborne Mimi!
Ale si sa nam rozpisala! :roll: :lol:

Tak toto sa ti podarilo! Tento scenar a dialogy su tisic krat lepsie ako tie filmove.
Konecne sa mi ten film bude zdat zaujimavejsi! Ked si pustim tu scenu, dam si to vo francuztine
a stisim zvuk aby som tomu moc nerozumela a predstavim si tie tvoje dialogy.

Vyhodou mojho veku je ze ked si dam dolu este aj okuliare, vidim este dost, avsak tak sa mi hned vsetci v tom filme zdaju krajsi a hlavne o 20 rokov mladsi! Takze napokon z tej katastrofy tvojou zasluhou bude este uzasny film! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 25 črc 2014, 22:24
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne a Moirro, děkuji za uznání.
Jsem ráda, že se Vám fikce líbila. Bylo to ušité horkou jehlou. Nejdříve mě nic nenapadalo, ale pak najednou, to nějak oživlo.
No mohla bych zkusit třeba další scény. Ale musím počkat na nápad. Já asi budu zkoušet tuhle verzi a tu romantiku taky neopustím. Tak nějak pro porovnání.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 26 črc 2014, 09:28
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, s těmi nápady jsem na tom podobně. Ale určitě na ty dva zase něco vymyslíme.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 26 črc 2014, 10:05
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Myslím, že ti dva něco vymyslí na vás... všechny se stejně pak divíme, jak si tu fikci nakonec stejně napíšou ty postavy samy, že? :twisted: :twisted:

Mimi, pěkná fikce, určitě to má potenciál k dalším pokračováním, hlavně se k ničemu nenuť, nech si to pořádně projít hlavou, stejně jako jsi přemýšlela nad tím plesem v maskách, ono to určitě vyplyne samo! Ty postavy to už mají dávno vymyšlené... :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 26 črc 2014, 12:03
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Myslím, že ti dva něco vymyslí na vás... všechny se stejně pak divíme, jak si tu fikci nakonec stejně napíšou ty postavy samy, že? :twisted: :twisted:

Ty postavy to už mají dávno vymyšlené... :twisted:
Nadherne si vystihla ten sialeny fenomen :twisted: , ktory som tu uz viackrat spominala, a ktory spomina vacsina spisovatelov, dokonca aj tych slavnych..... :roll: :idea:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 26 črc 2014, 12:52
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, děkuji za pochvalu a podporu. No s plesem jsem si fakt vyhrála. Dokonce jsem si jako vzor letohrádku vybrala zámek Kratochvíle a zahrada byla trochu podle Květné zahrady v Kroměříži. Taky jsem se dívala tady na Vaše náměty, jak by mohl vypadat letohrádek podle italských renesančních vzorů. Mám už skoro hotovou jednu část té trochu romantické verze. Začala jsem ji psát, abych se cvičila a udržovala a taky, abych si užila trocu šatů a šperků. Pokouším se tam propojit novou verzi filmu a dojmy z knih. No a Angeliku víc přiblížit té zelenooké víle. Prostě mě občas něco napadne.
Ted si přečtu konečně tu tvou novou fikci. Už se těším.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 26 črc 2014, 18:36
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Protože jsem měla už včera skoro celou hotovou tu zromantizovanou verzi, tak ji přidám do svých fikcí. Začíná se mi to rozrůstat, a proto verzi s Angelikou v kalhotách a narychlo oženěným panem dokonalým, pak budu ukládat do nové fikce.
Tady jsem zkoušela spojit film a motivy z knihy AG. Chtěla jsem si prostě trochu užít šatů, šperků a podobně. Angeliku jsem chtěla přiblížit té zelenooké víle z knih. Doufám, že jsem to moc nepřesladila.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 26 črc 2014, 18:51
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Omylem jsem to uložila do diskuse a na tabletu se mi to nějak nedaří přesunout. Omlouvám se. Tahle fikce není moc šťastná.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 26 črc 2014, 19:45
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Děkuji, tomu kdo fikci vložil tam, kam patří. :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 26 črc 2014, 20:43
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Děkuji, tomu kdo fikci vložil tam, kam patří. :)
neni zaco mimi od toho su tu moderatori ;-) :D


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 01:47
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mimi, moc moc hezké fikce, opravdu se pěkně rozepisuješ :) Je vidět, že i když si myslíš, že nové nápady nepřicházejí, tak evidentně přicházejí. :wink:
Jak už jsem psala, díky Tobě se pro mě nový film stává daleko příjemnější a i pochopitelnější, protože tady se od Tebe dočtu víc podrobností o tom, co je nutilo k tomu jednat tak, jak ve filmu jednali. Tam na to totiž nebyl vůbec žádný prostor, aby divák pochopil, co se na plátně vlastně odehrává a jaké k tomu jsou důvody. Kdežto díky Tobě si mi i ta „kalhotová“ Angelika začíná dost líbit a hlavně mi začíná být daleko bližší, protože i když se bouří, tak má srdce. A to srdce jsi jí dala Ty, a to je na tom to krásný. :D
A i ten poslední díl je krásný, není čeho se bát :wink: Ono totiž "romantiky není nikdy dost" :lol: takže nevadí, když se to občas prostřídá ... je to stejný jako v životě :P


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 07:50
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Fantino, děkuji. Moc hezky jsi to napsala. Právě to, že ve filmu ošidili vývoj vztahu hlavních hrdinů, mi vadilo a asi to byl impuls pro mé psaní. Mě se ta kalhotová Angelika, jak se bouří právě na začátku filmu taky líbila. Ale pak žádný vývoj a začne s manželem žít. Prostě jako když kus filmu vypadnul.
No ta romantika, to je zase takový pokus, jak by film mohl vypadat, kdyby hrdinka byla víc ženštější a jednala s vrozenou svůdností. Nejprve by ho sice odmítala, ale zároveň by jí i přitahoval a začala by mu podléhat.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 09:47
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach Mimi! :D Tak si sa nam rozpisala...
Uz mas tolko verzii az sa v tom uz prestavam vyznat! :roll: :lol:

vsetky su pekne avsak zatial najvydarenejsia sa mi zda fikcia o plese v maskach,

Zo vsetkeho najviac by som sa tesila ak by si nam porozpravala ako to bolo dalej s tym 25 rocnym prehnane
sebavedomym Joffreyom, ktory sa vobec nechysta do Angeliky zalubit. Pretoze to je nieco co sme tu este nemali. :idea:
Rada by som sa dozvedela ako to bude pokracovat.... :roll:

PS: A vskutku, kvoli tebe mi teraz ta "nohavicova" verzia Angeliky ovela sympatickejsia.....


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 09:52
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ja si myslím, že ani 30ročný Joffrey od pani AG sa nechystal do Angeliky zaľúbiť ... stalo sa mu to ani nevedel ako a nestačil sa diviť :P


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 09:54
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, děkuji za pochvalu. Na fikci s bojovnou Angelikou a sebevědomým manželem pokračuji. Mám takovu představu, jak ji chce manžel převychovat v dámu, která bude plnit úlohu paní domu. Ona vzdoruje a on pomalu zjišťuje, že chce, aby mezi nimi bylo více než plnění manželských povinností. Něco už mám napsané a snad mi vyjde večer čas na tvoření pokračování.
Máš pravdu, že ty fikce by mohly být nepřehledné. Proto chci teď tvořit na tohle téma. Myslím, že to skýtá dost potenciálu pro to, jak já říkám jejich dušezpyt. :roll:
Co se plesu týče, tak to je prostě taková moje srdcovka. :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 09:58
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Ja si myslím, že ani 30ročný Joffrey od pani AG sa nechystal do Angeliky zaľúbiť ... stalo sa mu to ani nevedel ako a nestačil sa diviť :P
Ano ved sam v knihach viac krat spomna ze sa anilen nahodo nechystal menit svoj zivotny styl ;-) :mrgreen:

Ale vtedy uz bol "pan dokonaly" a nebol to ten "prehnane sebavedomy" nevybureny Joffrey ktoreho nam povodne stvorila Jeanne a Mimi ho tak nadherne zakomponovala do fikcie.

Ano aj Joffery od pani AG mal ine plany...Ale ci jedno stare porekadlo nevravi
"ked ludsky cervik planuje, bohovia sa zachadzaju od smiechu" :?: :idea:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 10:06
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Katra píše:
Ja si myslím, že ani 30ročný Joffrey od pani AG sa nechystal do Angeliky zaľúbiť ... stalo sa mu to ani nevedel ako a nestačil sa diviť :P
Ano ved sam v knihach viac krat spomna ze sa anilen nahodo nechystal menit svoj zivotny styl ;-) :mrgreen:

Ale vtedy uz bol "pan dokonaly" a nebol to ten "prehnane sebavedomy" nevybureny Joffrey ktoreho nam povodne stvorila Jeanne a Mimi ho tak nadherne zakomponovala do fikcie.

Ale ci jedno stare porekadlo nevravi "ked ludsky cervik planuje, bohovia sa zachadzaju od smiechu" :?: :idea:
O to prehnané sebavedomie ho pripravila Angelika svojím "zatváraním dverí" pred ním ...

Žeby naozaj plánoval, že popri zákonitej manželke bude ešte fungovať Carmencita a spol. ?


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 10:13
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:

Žeby naozaj plánoval, že popri zákonitej manželke bude ešte fungovať Carmencita a spol. ?
Nuz ved to bolo vo Francuzku toho casu bezne. Skor bolo zriedkave ked niekto nemal milenku/milenca. :idea:
Alebo sa niekde spomina ze by manzel Carmencity bol robil Joffreyovi dake vycitky?
Az ked zacala po tom co ju Peyrac ohrdol prilis divocit, dal ju napokon zavriet do klastora. :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 10:17
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Katra píše:

Žeby naozaj plánoval, že popri zákonitej manželke bude ešte fungovať Carmencita a spol. ?
Nuz ved to bolo vo Francuzku toho casu bezne. Skor bolo zriedkave ked niekto nemal milenku/milenca. :idea:
Alebo sa niekde spomina ze by manzel Carmencity bol robil Joffreyovi dake vycitky?
Az ked zacala po tom co ju Peyrac ohrdol prilis divocit, dal ju napokon zavriet do klastora. :wink:
Manžel Carmencity bol asi rád, že je rád :) A výčitky alebo nebodaj vyzvať J. na súboj si asi netrúfal :lol:
A s tým kláštorom tiež dlho váhal ...


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 11:01
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Manželství v té době mezi šlechtou byly podle mě víceméně sňatky z rozumu. Muži se ženili, aby jejich rod pokračoval. Ženy rodily potomstvo. Mimomanželské vztahy se braly jako běžné. Tedy hlavně u mužů. No ženy asi taky nebyly pozadu.
Carmencita byla Španělka a měla moc divokou krev. A manžel byl asi trochu pod pantoflem, ona si dělala, co chtěla. Mimo Joffreye asi chudák nepoznala nikoho, kdo by jí vyhovoval. Ale nemohla počítat s tím, že jí bude k dispozici. Byla vdaná a tak by stejně žádný jiný vztah neměl naději. Ale její hrdost se s tím nemohla vyrovnat a tak se pak Joffreovi mstila.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 12:31
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Carmencita byla Španělka a měla moc divokou krev. A manžel byl asi trochu pod pantoflem, ona si dělala, co chtěla. Mimo Joffreye asi chudák nepoznala nikoho, kdo by jí vyhovoval. Ale nemohla počítat s tím, že jí bude k dispozici. Byla vdaná a tak by stejně žádný jiný vztah neměl naději. Ale její hrdost se s tím nemohla vyrovnat a tak se pak Joffreovi mstila.
ja si pamätam ako jej Joffrey vravi, potom co ju schladil kyblykom studenej vody
"opustila ste nasu skromnu provincnu spolocnost a odisla ste do Pariza" takze ona hladala stale nove dobrodruzstva...... :roll: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 12:35
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Len ktovie či do toho Paríža odišla keď sa dozvedela, že bude svadba alebo ešte predtým :?


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 13:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No jo souhlasím :) krásně jsi se nám rozepsala Mimi, oceňuju jak na tom pravidelně pracuješ, přemýšlíš o pokračování... to je super!

Mám nějaké postřehy které mě napadly u poslední fikce, můžeš se jimi třeba příště inspirovat ;):
všechny by nás hrozně potěšilo, kdybys třeba zakomponovala do fikcí i myšlenkové pochody jednotlivých hrdinů, většinou nám je sděluješ jen do diskuzí, což je myslím škoda, máš to super vymyšlené, tak proč to všechno nenapsat do fikce, v diskuzi se to ztratí, ve fikci si to můžeme všechny podstatně lépe vychutnat. ;)

A ještě mě napadlo, že bys mohla ještě více zpomalit ve sbližování Joffreye a Angeliky :D všechny jsme tu ujeté, takže nám nebude vadit když se ta fikce bude vléct pomalu jak šnek :D Já bych se totiž třeba na Angeličiném místě (zvlášť když má být citlivější a jemnější než ta filmová) strašně vylekala, kdyby do mé komnaty přišel nějaký cizí muž ze kterého mám strach a který mě odpuzuje a začal mi dávat květiny a šperky a myslím, že Joffrey byl dostatečně taktní ho tohle napadlo, nechtěl jí přeci vystrašit, vždyť jí miloval. Takže já bych zpomalila ;) Samozřejmě je to jen můj názor, piš hlavně tak jak to cítíš ty! Tvé fikce jsou milé, ráda je čtu a ten film jednoznačně zlepšují, je vidět že náš zdravý názor, jak by se to bývalo mělo natočit! :twisted: Fandím ti! :)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 14:13
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, děkuji za pochvalu, podporu a také postřehy a podněty. Teď se budu věnovat fikci Angelika v kalhotách a pan dokonalý.
Tuhle romantickou verzi můžu ale klidně časem upravit a přepsat a založit třeba fikci 2. Nechci, aby ve fikcích byl guláš. Myšlenkové pochody postav zkusím více propracovat. V plesové fikci jsem se tomu věnovala myslím dost. Tahle romantika je spíš trochu cvičná fikce. No a taky jsem si chtěla užít víc šatů, šperků a bohatství v paláci v Toulouse. To mi teda ve filmu dost chybělo.
Já jsem chtěla, aby tahle Angelika byla jemnější a křehčí, ale zároveň vnitřně silná. Ona se sice Joffreye bojí, ale zároveň ji prostě něčím už od začátku přitahuje. A on ji vidí jako krásnou ženu, vílu se zelenýma očima,tak se od první chvíle snaží ji získat. Hýčká ji, dvoří se jí. Ona má v sobě tu vrozenou svůdnost a postupně mu podléhá. A je fakt, že čím více to natáhnu, bude to lepší. Prostě to měl být opak té Nořiny Angeliky. Nápad jsem měla už nějaký čas, ale při psaní jsem si uvědomila, že je to dost těžké. Proto jsem moc ráda za všechny připomínky a nápady. Tak jsem si chtěla pohrát se scénami ve filmu. A spěchat se má pomalu.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 14:38
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, tak nějak jsem to chtěla vyjádřit i v té romantické fikci. Na pohled jemnější, v chování i přes svou nezkušenost už projevuje určitou svůdnost. Nejprve je trochu vyjukaná a z toho všeho přepychu se jí tak možná trochu točí hlava, ale snaží se držet. Proto si také prosadila ty šaty, co si přivezla z domova. Jemnější způsoby a chování, ale zároveň vnitřní síla. Tu pak projeví hlavně po Joffreově zatčení. No a pan dokonalý je jí okouzlen a je prostě rozhodnut ji získat a bojovat o její lásku. Ve filmu by bylo více přepychu. Šaty, šperky, bohaté interiéry, zahrady, slavnosti. To, co mi chybělo. Ukázat, že Joffrey je opravdu bohatý, nejen to zmínit. Vytvořit a vylepšit pana dokonalého by v téhle fikci byla pro mě dost velká výzva. Aby nebyl jen sentimentálně zamilovaný, ale choval se jako náš pan dokonalý.To mi přijde těžší než ve verzi s kalhotama, kde je to sebevědomý mladík, kterému Paříž ležela u nohou a ona bouřící se divoška v kalhotách.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 17:41
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Citovat:
Já jsem chtěla, aby tahle Angelika byla jemnější a křehčí, ale zároveň vnitřně silná. Ona se sice Joffreye bojí, ale zároveň ji prostě něčím už od začátku přitahuje. A on ji vidí jako krásnou ženu, vílu se zelenýma očima,tak se od první chvíle snaží ji získat. Hýčká ji, dvoří se jí. Ona má v sobě tu vrozenou svůdnost a postupně mu podléhá.

tak nějak jsem to chtěla vyjádřit i v té romantické fikci. Na pohled jemnější, v chování i přes svou nezkušenost už projevuje určitou svůdnost. Nejprve je trochu vyjukaná a z toho všeho přepychu se jí tak možná trochu točí hlava, ale snaží se držet. Proto si také prosadila ty šaty, co si přivezla z domova. Jemnější způsoby a chování, ale zároveň vnitřní síla. Tu pak projeví hlavně po Joffreově zatčení. No a pan dokonalý je jí okouzlen a je prostě rozhodnut ji získat a bojovat o její lásku.
Mimi, to je přesně to! Ty to vždycky tak nádherně vysvětlíš v diskuzi! Kdybys tohle napsala přímo do fikce tak myslím, že tu každej bude slintat radostí :D :D Protože to máš vymyšlené perfektně. Je mi jasné, že jsi nad plesem hoodně přemýšlela, je to poznat a ta fikce je opravdu dobrá, zábavná, krásná a vtipná!

PS. doufám, že teď nevypadám jako nějaký chytrolín, určitě ti to tady nechci řídit, je to jen můj názor a příjde mi škoda neupozornit tě na tvé silné stránky ;)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 29 črc 2014, 18:06
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, děkuji za podporu a pochopení. Ono se to lépe vyjadřuje v plánu, pak to tvořit, je už složitější. Vždyť ples jsem si psala nejdříve do bloku propiskou a pak to vylepšovala a kombinovala. Tvoje připomínky vítám, jsi v psaní zkušenější a tvoje fikce jsou nádherné. Vítám všechny názory, návrhy a připomínky. Je fakt, že třeba mám určitou představu, ale pak se mi ty postavy trochu vzbouří a jednají jinak. Ale pilovat a vylepšovat je prostě třeba.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 14:44
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak jsem přidala na víkend fikci o manželství kalhotové Angeliky a předčasně oženěného pana dokonalého. Joffrey si tu prvně bouchne do stolu, jak se říká. Vyhraje sice jednu malou bitvu, ale válku rozhodně ne. No vychovat si oddanou a milující manželku není jen tak.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 15:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Haha, no to teda, že se to rozjíždí, mám pocit že místo Angeliky je drsnej hlavně Joffrey a to skoro pořád :D haha. Mimi, je vidět že sis s tím dala dost práci, pěkná fikce! ;) Jsem zvědavá na (drsné?) pokračování. :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 16:04
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne a Dauphine, děkuji za pochvalu. Já jsem chěla popsat pana dokonalého jako toho sebevědomého mladíka, co má za sebou dobývání Paříže a taky už vztah s Ninon. A on byl přesvědčen, že když své ženě nabídne pohodlný život v přepychu, tak ona to přijme a bude respektovat určitá pravidla. Navíc ona se mu líbí, tak on si myslí, že to bude jako u těch ostatních žen. A ona je zase prostě zaťatá a nechce mu v ničem vyjít vstříc. Jeho kouzlo na ní zatím nepůsobí. Co dál, tak nad tím budu muset hloubat. :mrgreen: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 16:18
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jo ahááá! :idea: Nějak jsem se v tom trošinku zamotala a myslela jsem, že ten Joffrey je 30ti letý Joffrey a on je to ještě ten přidrzlý mladík! Už tomu rozumím! Teď to všechno dává perfektní smysl, říkala jsem si, proč je tak drsnej, haha, jo myslím, žes to slušně vyhmátla Mimi.


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 16:21
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pridrzlý mladík ešte nemá trpezlivosť pána dokonalého :D


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 16:48
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já teď píši verzi o předčasně oženěném panu dokonalém.Tu zromantizovanou verzi zatím nechám, třeba bych ji někdy přesunula a třeba i dopsala, ale teď mi zatím stačí sebevědomý mladík. Omlovám se za zmatek. Těch fikcí už je tam dost, proto se budu držet jednoho téma, abych Vás nepletla.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 18:07
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jasný, byla to moje chyba, nějak jsem si to neuvědomila, kažopádně jsem zvedavá jak to bude dál...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 21:03
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No teda MIMI!

narazila kosa na kamen :lol: :lol: :lol:

tvrdohlava Angelika a este tvrdohlavejsi Joffrey :roll: :twisted:

najradsej by som tych dvoch pubertiakov vyzauskovala :shock: :mrgreen:

On sa hraje na hrdinu a ona na urazenu... Ach JAJ! :roll:

Nuz ale...Angelika este nieje zamilovana ci uz je? (ved vravi ze by sa jej dobre spalo v jeho naruci)

a Joffrey uz je? su obidvaja taky neprihladny :roll:

V kazdom pripade nas dobre napinas....dufam ze zacnu postupne dozrievat a tesim sa na pokracovanie :wink:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 21:51
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, já napínám i sama sebe, protože, jak tyhle dva donutím, aby se měli rádi, to nevím ani já sama. :roll:
Angelika ještě není zamilovaná, to s tím spaním v náručí, měla být jen ostrá odpoveď, to si říká pro sebe, že on by to rád slyšel.
Na ní ještě jeho kouzlo neplatí, to jsem asi měla více popsat. Prostě jen vzdoruje a vidí sebevědomého namyšlence. Víc zatím nechce ani vidět ani slyšet.

Joffrey je sebevědomý a má za sebou ty úspěšné pařížské doby. Před svatbou byl přesvědčen, že své ženě zajistí život v přepychu a ona na něho bude milá. Tak nějak si to myslel, jak jsem psala v té tychlé svatbě. Tak se pořád snaží o nějaké něžnosti, prostě se tím baví. Na jiné ženy to zabralo, tak to vyjde časem i u ní. To si on myslí. Ale má za sebou i vztah s Ninon a to muselo na něm nechat vliv a mělo by se to časem projevit.
Chtěla bych pak ve fikci vyjádřit, že po Angelice začne toužit i jako po družce , přítelkyni, nejenom milence. Prostě ženě pro život.
Oba jsou v situaci pro ně neznámé, každý to řeší po svém. Budou se oba a muset naučit toleranci a přitom najít cestu k sobě.
Ale, co pro ty dva vymyslet, aby na sebe jenom nesyčeli jako dva hadi? Ona výzva pro pana dokonalého je i těžká výzva pro mě.
:twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 22:59
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Moirro, já napínám i sama sebe, protože, jak tyhle dva donutím, aby se měli rádi, to nevím ani já sama. :roll:

Ale, co pro ty dva vymyslet, aby na sebe jenom nesyčeli jako dva hadi? Ona výzva pro pana dokonalého je i těžká výzva pro mě.
:twisted:
tym vyrokom celkom hore si ma teraz poriadne rozosmiala :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeden tip. Skus opisat trosku viacej ich pocity alebo myslienky vo fikciach. Co si jeden o druhom myslia...
Vzdy nam to tak pekne opises v komentaroch.... ;-)

A nerob si starosti "co pro ty dva vymyslet" ked sa dotoho zamotali, nech sa pekne stoho aj vymotaju! ci si nase postavy neziju vlastnym zivotom?


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 01 srp 2014, 23:07
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Popsat ty jejich myšlenky mám v budoucnu v ůmyslu, jako jsem to psala ve fikci s plesem. Tady jsem jen chtěla ukázat, že spíše ještě "jenom jednají" a moc nemyslí. Prostě trochu studené vody pro oba. Divoška v kalhotách a pán sebevědomý.


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 02 srp 2014, 17:03
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Divoška v kalhotách a pán sebevědomý.
Ha ha, to je hezký .. další "vstupní heslo" do foroty :mrgreen: To jsi pěkně vystihla :)

Mimi, moc krásná fikce, opravdu jsi se pěkně rozepsala a moc hezky se to čte. A ten jejich počáteční chlad mezi nimi a vzájemné oťukávání, co ten druhý vlastně ještě vydrží, jsou prostě báječné. Je to zase něco jiného. On opravdu podle mě ještě není zamilovaný, byl zvyklý, že mu každá žena padne k nohám a počítal s tím, že tak to bude i s jeho novomanželkou. A solidně se přepočítal, takže to vypadá na velmi zajímavý další vývoj povah obou. Hezky jsi to popsala v diskuzi, že po své ženě nebude toužit jako po milence, ale jako po ženě pro život. Moc pěkně řečeno, k tomu není co dodat :wink: Máš to všechno moc krásně vymyšlené. :P


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 02 srp 2014, 17:31
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Fantino, děkuji za pochvalu a podporu. Jsem ráda, že se Ti fikce líbila. Promyšleno to sice mám, ale nenapadá mě moc dějových situací. Teď je nechám trochu vychladnout a začít myslet. Mají před sebou oba dlouhou cestu. :P


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 13 srp 2014, 22:43
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 7008
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pekne pokracovanie Mimi..obidve sme rovnako presvedcene ze Angelika ma rada kvetiny a zahradu..
a tiez ze ju Joffrey pri tych prechadzkach rad pozoruje...

Nuz som rada ze v tomto pokracovani si Joffrey uz trosku vstupil do seba anemam ho az taku chut
vyzauskovat ako minule! :lol: :twisted:
(to znamena ze si ma vtiahla do deja ked ma tak rozculil) :mrgreen:

Konecne sa zacal zaujimat o to co Angeliku bavi a zaujima, a cim by jej snad urobil radost. :roll:

A konecne som sa dockala toho ze nam dovolis nahliadnut do toho co sa deje v dusiach nasich hrdinov! :P

"Byl rozhodnut nabídnout své ženě pohodlný život v přepychu a zároveň využít příjemných stránek tohoto svazku. Její odmítnutí o svatební noci bral pouze jako projev nekušenosti a obav z neznámého. Byl přesvědčen, že stačí nějaká doba a on ji získá jako získal jiné ženy, proč by tomu mělo být jinak. Její odmítání ho bavilo a posilovalo jeho touhu." :roll: :roll:

Tak toto sa ti podarilo! Potvorak jeden namysleny! Dufam ze mu este Angelika ukaze! grrrrrr! :twisted: :twisted:

uz sa tesim na pokracovanie ;-)

PS: keby toho Joffreya Jeanne v Parizi nebola tak zkazila a rozmaznala, mozno by si snim ty a hlavne Angelika nemala teraz tolko problemov! :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 13 srp 2014, 22:57
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, děkuji za pochvalu a jsem ráda, že se Ti fikce líbila. V Paříži ho rozmazlily ženy, ale zase měl vztah s Ninon a v mých představách na něho měla ten dobrý vliv, že začal toužit po Angelice nejen jako po milence, ale i po družce a přítelkyni.
Ta láska ke květinám a zahradě je podle mě tak trochu lék na stesk po lukách a lesích v rodném Montelupu.
A co se týče problémů, tak ty mám s oběma, protože ten vývoj jejich vztahu bude složitý a já musím nechávat své hrdiny žít a probolet se k poznání, že k sobě patří.


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 14 srp 2014, 00:37
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mimi, tak tahle fikce rozhodně patří mezi ty Tvé nejzdařilejší. Moc krásný :P Krásně se to čte a hlavně prožívá. Už mi dochází, proč byla Angelika tak vzpurná a tentokrát jsi dosáhla toho, že mi jí poprvé v životě bylo líto a soucítila jsem s jejím vnitřním smutkem nad jejím osudem. Krásně jsi ty jejich pocity a myšlenky popsala a rozvinula. A pan vybouřený skorodokonalý má skvěle našlápnuto stát se tím tajemným panem dokonalým, co má všechno pod kontrolou a jeho pozornosti nic neunikne :wink:
mimi píše:
musím nechávat své hrdiny žít a probolet se k poznání, že k sobě patří.
Tak to jsi napsala moc krásně "probolet se k poznání" ... nádherné slovní spojení, které přesně vystihuje, co můžeme ještě dál ve Tvých fikcích očekávat :)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 14 srp 2014, 19:22
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Fantino, děkuji za pochvalu a jsem moc ráda, že se Ti fikce líbila. Chci ukázat Angeliku jako hrdou, vzpurnou a bojovnou, ale zároveň i citlivou. No a panu skoro dokonalému dát možnost stát se tím dokonalým. :D


Jeanne, jsem ráda, že se Ti fikce líbila a děkuji za pochvalu. Mě taky nejdříve svádělo napsat, že ostatní ženy jí hlavně závidí pana dokonalého, ale pak jsem si řekla, že tentokrát oba uberou trochu plyn. Tak vtipně, jak jsi to napsala Ty, jsem to ale vymyšlené neměla. Možná bych to použila, až mezi nimi dojde k nějakému jiskření a Angelika pocítí první záchvěvy citu, proti kterému bude chtít vzdorovat. No taky by si to mohli říkat ve svých myšlenkách před usnutím. :D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 17 srp 2014, 23:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Komentuji se značným zpožděním, ale přece jen... Mimi, opět vydařená fikce, moc pěkně si rozvedla pochody myšlenek jednotlivých hrdinů, myslím, ze je pak mnohem snažší je pochopit. Je krásně poznat Joffreyova mladistvá nezralost :D jsem zvědavá, jestli svůj plán opravdu dodrží, nebo jestli se mu do toho něco připlete a skončí to úplně jinak... :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 17 srp 2014, 23:47
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, děkuji za Tvou pochvalu. Já sama teď zrovna přemýšlím, jak pokračovat s vývojem jejich vztahu. Chtěla bych tam zapojit něco třeba z Joffreovy minulosti, aby pak Angelika žárlila, nebo nějaké ženské intriky, ale postavy mi nějak nechtějí ožít.
Spíše mají nějaký útlum. No, ony asi ne, to patrně já.bb


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 19 srp 2014, 19:32
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 742
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi, krásna fikcia, toto chýbalo vo filme , veľmi pekne si vykreslila ich myšlienky a trochu z duše grófa vôbec nezaškodí,
som zvedavá, ako sa vyvinú príbehy ďalej


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 19 srp 2014, 20:02
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2171
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Errnie, děkuji za pochvalu a podporu. Musím zase začít na tématu pracovat. Teď mám trochu útlum, ale v hlavě se mi začíná už zase něco objevovat. :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 23 srp 2014, 17:36
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mimi, super pokracovanie ... ta myslienka ako Jofffrey ide za arcibiskupom a zdoveruje sa mu zo svojimi manzelskymi problemami ... to by mohlo byt zaujimave ... hlavne co mu arcibiskup poradi a ci pojde dohovarat Angelike :)


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fikce mimi - Aneb, co ve filmu nebylo
Napsal: 23 srp 2014, 17:55
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nádherný a moc vydařený pokračování! Super, Mimi :P Skvěle jsi naťukla, jak moc se ještě pan skorodokonalý musí toho strašně moc o ženách a jejich srdcích naučit :wink: Zatím u něj pořád převládá typické mužské chování, kdy neumí ovládnout své touhy a být dostatečně trpělivý, aby svou nezkušenou, plachou a vzpurnou ženušku nevylekal, přestože to vůbec neměl v plánu.
A nevynechala jsi ani momenty, kdy se musí člověk strašně moc smát, včetně arcibiskupa :D :D

Připomínaly úbor, který nosila v klášteře. "Alespoň mu trochu zkazím chuť k jídlu." Zasmála se v duchu zlomyslně, když kontrolovala svůj vzhled v zrcadle.

Představa, jak ten svatý muž domlouvá jeho ženě, aby poslušně plnila manželské povinnosti v loži čaroděje a ďábla Peyraca ho tak rozesmála, že téměř začal slzet.

Ha ha, tak to mě taky :mrgreen: Doufám, že zkušené pisatelky zase vytvoří fikci na fikci a přiblíží nám, jakými slovy asi tak může arcibiskup radit v oblasti milostných her :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 3 z 8  [ 356 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 4 58 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 7 hostů
cron