DISKUSE: Angelika 21. století - Tania

Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 84 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:41
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Jsem úplně zapomněla, bylo to totiž docela decentní, oproti konkrurenčním příběhům. :) A ve fikci Její Lásky se nepije vůbec. :lol:
Zatial !!! :twisted: :idea:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 21:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tanio, doufám že víš, že zrovna dnes je tvá fikce obzvlášť stylová protože svátek slaví tradáá Tamara, takže všechno nej! :D

Jeanne, už se těším na plejádu natvrdlých alchymistů ve Škole lásky! A až se někdo takový objeví v mé fikci, budete vědět že jsem neudělala zkoušku... :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 21:01
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach, to ma este pokracovanie! No to teda neviem ci si aj ja k tomu
neotvorim flasku sektu! Ha-Ha :twisted: :D :D

Ach HA-HA Nepriestrelna Tamara !
Jenže přes neprůstřelnou Tamaru, která by nikdy nepodlehla jeho kouzlu, kdyby se vůbec o něco pokusil, se stejně nedostane.
"To by mě docela zajímalo," pomyslel si Paleček škodolibě, "kdo by vydržel s touhle fúrií." Historky o Tamaře totiž byly častým a vděčným tématem k hovoru, když stála řeč.

Tania dobre som sa na pokracovani nasmiala! :lol: :lol: :lol:

a toto:
Nela mu s klidem podala sklenici čisté, studené vody. Alexander na ní zíral a přemýšlel, co s ní má dělat.
"To je na pití!" Nela zakoulela očima. "Mohl bys to někdy zkusit."
ha-ha :lol: :lol:

NO A TOTO BY SME POTREBOVALI vsetky:
Joffrey jí v tomhle směru, ale moc nepomohl, když toho s příchodem Angeliky nechal. Angelika by nutně potřebovala nějaké díly jenom o něm, ještě před Angelikou. Na konferenčním stole se jí kupila hromada posmrkaných kapesníčků s krabicemi od pizzy.

ale zrejme najväcsiu mega-radost by s tej knihy mala Dauphine!


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 21:21
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dauphine píše:
Tanio, víš doufám, že zrovna dnes je tvá fikce obzvlášť stylová protože svátek slaví tradáá Tamara, takže všechno nej! :D

:D

Máš pravdu :D , to jsem si vůbec nevšimla :lol: . Asi proto mi to dneska jde tak samo.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 čer 2014, 08:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Ještě jsem si znovu přečetla interakci Nely a Tamary... a myslím, že by se to rovnou mohlo jmenovat J. Černý-Rytíř a jeho osudové ženy. :roll:
Já vím, trochu to sklouzává do jiné roviny. Pokaždé, když mi tam vklouzne Tamara, tak mám černé svědomí. :cry: Ale chystám se už na větší zapojení Angeliky. V hlavě mám představu jejich večeře - a doufám, že tentokrát už to bude hezky na vážno a postraní uchechtnutí si nechám od cesty. Akorát mám problém, nějak nemůžu vymyslet téma hovoru. Teda, oni toho asi moc nenamluví. To by asi bylo to nejlepší, co by mohli udělat.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 04 črc 2014, 22:33
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Veru, veru Tania!
Dufam ze nas pan Cerny-Rytir cely ten mesiac nesedel niekde z flaskou v ruke, a nezapijal svoj zial, inac ho
v dalsom pokracovani namiesto na veceru budes musiet poslat na protialkoholicke! :twisted: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 04 črc 2014, 23:26
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tanio, taky se mi po Černém Rytíři stýská :!: Pořád čekám, že se dozvím, jak ta "večeře" dopadla :wink: A jak píše Moirra, také doufám, že pan dokonalý tentokrát nesáhne po flašce, ale po Angelice :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 05 črc 2014, 08:58
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Nejak to leti a ja nestiham. Rozhodne ma sahnout po Angelice :) . Uz by totiz nemel tak chlastat. Neco malo mam, ale mam problem, protoze nevim, o cem se lidi bavi na prvnim rande (to moje je uz takova prehistorie :? ). Asi cekam na inspiraci :roll: .

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 črc 2014, 18:35
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Našla jsem Alexandra - dneska.
Daniel Ditomasso ze serial Witches of East End.

Přílohy
[ attachment ]
DanielDitomasso.jpg (19.76 KiB) Zobrazeno 10523 x

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 črc 2014, 19:54
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Makala jsem na překladech filmů na web do aj, tak mi to snad projde. Dodávám tedy ještě osvaleného :D

Přílohy
[ attachment ]
Killian_2.png (147.5 KiB) Zobrazeno 11963 x

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 črc 2014, 22:40
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Máte ve fikci pokračování, už je to na spadnutí :lol:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 10 črc 2014, 00:43
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Táni, krásná fikce, udělala jsi mi ohromnou radost :!: :P Vážně už to je opravdu na spadnutí. :D Jen by mě zajímalo, z jakého důvodu mu dala tak rychle na tý večeři "košem" :roll: Doufám, že mu z tý chaty zase neuteče :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 10 črc 2014, 08:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
fantina píše:
Táni, krásná fikce, udělala jsi mi ohromnou radost :!: :P Vážně už to je opravdu na spadnutí. :D Jen by mě zajímalo, z jakého důvodu mu dala tak rychle na tý večeři "košem" :roll: Doufám, že mu z tý chaty zase neuteče :mrgreen:

Mladá, vyděšená (jestli panna, tak to vážně ještě nevím :? ), možná to bylo moc rychlé... Bejt to kdokoliv jiný, tak tu myšlenku ani nepostřehne a o nic nejde a večeře proběhne se vším všudy, jak se očekává.

Ale vedlo mě k tomu to, že Angelika na začátku Joffreye odmítla. Sice kvůli fyzickému vzhledu, který ale v moderní době a s penězi jde hodně vylepšit, tak jsem mu krapánek pošramotila charakter. Ale to ani není pošramocení, jen spíš taková mužská ani neuvědomělá myšlenka muže, který je zvyklý na to, že mu ženy padají k nohám. Nezdá se být ani důležitá, ale v tomhle romantickém okamžiku prvního rande je prostě zcela nevhodná, něco jako studená sprcha :wink: .

A tak se krásně načatý večer zhroutil jako domeček z karet. Uznej, nemohlo to přece být tak jednoduché :D

Akorát, Jeanne, nejsem si úplně jistá, jak tu chatu pojmu, koneckonců mistr na intimní chvilky jsi tady ty :P . Možná bych mohla vložit něco ve smyslu - "a pro další pokračování si přečtěte fikci od Jeanne tuto a tuto. Až si to přečtete, budeme pokračovat." :mrgreen:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 10 črc 2014, 11:23
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

PS: Tenhle je spíš už v dortové dietě, ale v pohodě, odteď si tak živě představuju Černého-Rytíře, jak se zase zoufale opíjí.. :mrgreen:
Mimochodem, v mé představě má pořád výraznou jizvu.
Ano! Ano! :twisted: treba len sprchovy gel v ruke vymenit za flasku! :lol: :lol:

Velmi sa tesim na pokracovanie fikcie,
avsak i ked nieje lahke odolat, nechavam si ho ako bombonik a odmenu na dnesny vecer. :mrgreen:

A v mojej predstave ma tiez samozrejme poriadnu vyraznu jazvu!!!! :roll: :wink:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 10 črc 2014, 19:26
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tanio, další super kousek! Krásně jsem se pobavila :D Hned první odstavec mě rozesmál, dokážeš popisovat pana dokonalého... vlastně Alexandra s úžasným, lehce ironickým humorem který ho, myslím, perfektně vystihuje. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat... :twisted:

Pokud jde o tvůj obrázek Alexandra: přiznám se, že na mě je příliš velkej slaďouš. Ano, je krásný a moc se mi líbí, ale to je podle mě ten problém, je to příliš prvoplánované, Joffrey nebyl na první pohled krasavec, ale chápu, že Alexandr přece nemusí být napsto stejný jako Joffrey, a vlastně s tím nemám problém... :wink:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 11 črc 2014, 10:31
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Napinave pokracovanie Tani :mrgreen:

Zasa som sa vynikajuco pobavila :lol: :lol:
neda sa v sak nespomenut aj prekvapujuca romantika :P :oops:

Si jednoducho majsterka necakanych zvratov. :!:

avsak niekedy si k panovi ciernemu-rytierovi naozaj nemilosrdna, ako napriklad tuto:
"tak jsem mu krapánek pošramotila charakter" :roll: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 03 led 2016, 21:59
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Ono to nějak vyplynulo samo, vůbec jsem to neměla v úmyslu. Četla jsem si ten tvůj e-book a nějak mě to nakoplo zajímavým směrem k řešení otázky, jakým způsobem pojmout tu mojí Korunu. Potřebovala bych z toho už udělat nějaký výstup a přiznám se, že se mi to nechce psát stylem vědecké práce, která jednak nebude přijatá a druhak, těžko budu moci všechno ocitovat. Takže už mě to po roce odkládání přešlo (ten styl, jako vědecké práce). Historický román spíše nevytvořím, protože do studování reálií se mi vážně nechce. Ale možná by to nebylo špatné pojmout to, jako Tamařino pátrání, akorát by z toho vznikl spin-off. Vzhledem k tomu, že podkladů a objevů už mám opravdu požehnaně, tak by bylo na čase to nějakým způsobem sepsat.

Pokračování v Angelice zatím neplánuji, protože se teď snažím udělat nějaké výstupy z rozdělaných činností. Například už po nějakém tom roce pátrání po předcích jsem konečně vytvořila několik rodokmenů, takže nějaký "mezivýstup" už mám. Jenže tady je stále na čem pracovat. Nejenom v pátrání při sestavování rodokmenů, vývodů, či cokoliv, co z toho půjde, ale i tak nějak v příbězích, oblastech, ve kterých žili apod. Sice postupně uveřejňuji věci na svém webu, i pro ostatní vzdálené či blízké příbuzné apod., kteří také netuší, ale půjde to asi pomaleji. Naštěstí se mi podařilo něco získat od příbuzných ze Slovenska. Třeba se tyhle vztahy zintenzivní.

A začala jsem studovat homeopatii, což je taky dost velké téma - i když velmi zajímavé.

Takže jsem byla docela ráda, že se ta otevřená část noci s Angelikou nějak uzavřela, i když jsem sama byla překvapená, že se zavřela zrovna pomocí mobilu :( . Nebyla jsem si jistá, jestli je co zveřejňovat :/ .

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 05 led 2016, 09:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Jani, ty mi teda dáváš :) . Za chvíli si tady budu připadat jako nějaká hvězda se svým fanklubem :D . Raději nechci nic slibovat, nějak se mi to nedaří plnit, ale zkusím tedy tu fikci znovu zahrnout do rozdělaných plánů.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 06 led 2016, 15:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Mám tu tvojí knížku vytištěnou a čtu jí po částech :) . U téhle mojí fikce je to tak, že vůbec nevím jak a kudy se ten příběh bude odvíjet. Ale něco už přibylo a nápad na další drobné pokračování bych už v hlavě taky měla. Tak uvidíme, jestli to půjde nebo ne. Akorát ty žhavé scény asi nedokážu napsat :D , takže tady mám na sobě ještě hodně práce :) .

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 10 led 2016, 19:20
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Táni, neočakávané pokračovanie, vtipne a svižne napísané :ok: ...na konci som bola veľmi rada že zasa nezazvonil mobil :twisted:

Takú sekretárku akou je Tamara by si asi želal každý šéf na svete...ale už by si mala konečne aj ona užiť :zachrana:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 10 led 2016, 20:38
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Tamara už svého Desgreze má :) .

No, ten mobil to byla docela podpásovka :/ . Pokračování už by nemělo být ničím narušené :) . Už se na to těším, ale musím to ještě nějak dobře nacítit a pak už to musí jít samo :D . :trubadur:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 10 led 2016, 21:33
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
Tamara už svého Desgreze má :) .

No, ten mobil to byla docela podpásovka :/ . Pokračování už by nemělo být ničím narušené :) . Už se na to těším, ale musím to ještě nějak dobře nacítit a pak už to musí jít samo :D . :trubadur:
Ajtak by ma zaujímalo ako si to potom užije Tamara s Desgrezom. :twisted: :trubadur: Pýtam sa či pri tom všetkom frmole má vôbec naňho čas. :shock: Desgrezovi by sa zisla nejaka dolezita uloha.... :mrgreen: Ako v kanone.


Nahoru
Profil Citovat
Tereza
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 14 led 2016, 16:10
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 1383
Registrován: 29 črc 2014, 21:17
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Včera večer jsem si Tvé vyprávění o krásné sekretářce a téměř dokonalém panu A. J. Č. - R. dala od začátku, čekám, jak to dopadne nejen s nimi, ale také s Tamarou.

A zaujaly mě dva momenty :

1. "A volná postel by nebyla? Nevím, kdy jsem se naposledy pořádně vyspal."

Nela se chápavě usmála. "Ale jen, když nebudeš chrápat!" varovala ho a šla mu rozestlat do hostinského pokoje.

2."Zazvonil mobil."

"Co? Cože? To si děláš prdel!" zařvala Tamara. "Ty jsi měl u sebe mobil? Co tě to proboha napadlo!"

"Nenapadlo, vždyť víš, že musím být stále na příjmu."

"Nemusíš. Ale to přece ještě nemuselo nic znamenat, ne?"

"Znamenalo. Přenášel jsem Angeliku přes práh do chaty, když zazvonil. Musel jsem to vzít." Alexander se zabořil ještě hlouběji do křesla.

"A?" napovídala Tamara.

"Musel jsem odjet, byl to jeden z těch velkých klientů, které nemůžeš odmítnout."


z čehož jsem prokazatelně usoudila, že téměř dokonalý pan A. J. Č. - R. a)chrápe a b)je schopen v jakékoliv situaci v důsledku zazvonění mobilního telefonu ihned odejít a logicky jsem z toho vyvodila jeden překvapivě osobní závěr pro můj osobní život :agree: :agree: :agree: Děkuji. :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 14 led 2016, 16:13
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tereza píše:

z čehož jsem prokazatelně usoudila, že téměř dokonalý pan A. J. Č. - R. a)chrápe a b)je schopen v jakékoliv situaci v důsledku zazvonění mobilního telefonu ihned odejít a logicky jsem z toho vyvodila jeden překvapivě osobní závěr pro můj osobní život :agree: :agree: :agree: Děkuji. :D
Ha ha ha :slzici: dobrý postreh Tereza..... a čo bol ten záver? že máš doma pána dokonalého 21 storočia? :twisted: :twisted: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 14 led 2016, 16:51
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
No, jo, no. Ti chlapi sedí s mobilem i na záchodě - a co tam tak dlouho dělají, že.... :/ .

Zrovna na potvoru musel volat zrovna ten nej nej klient. To vás tak napadne, ani nevíte jak :( . Když bych měla rozebrat situaci - vidím to na klienta, který leží na smrtelné posteli a hovorově řečeno "mele z posledního". Ovšem, zdali skutečně skonal? Možné to je, ale případná dědictví by asi řešil hlavně Alexanderův právník... - zajímavý námět na další příhodu :D :applaus:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tereza
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 14 led 2016, 17:01
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 1383
Registrován: 29 črc 2014, 21:17
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Tereza píše:

z čehož jsem prokazatelně usoudila, že téměř dokonalý pan A. J. Č. - R. a)chrápe a b)je schopen v jakékoliv situaci v důsledku zazvonění mobilního telefonu ihned odejít a logicky jsem z toho vyvodila jeden překvapivě osobní závěr pro můj osobní život :agree: :agree: :agree: Děkuji. :D
Ha ha ha :slzici: dobrý postreh Tereza..... a čo bol ten záver? že máš doma pána dokonalého 21 storočia? :twisted: :twisted: :lol:
Teď už o tom není pochyb! :agree: :agree:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 08 úno 2016, 19:29
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Táni, romantický happy-end je neskutočne svižne napísaný a veľmi sa ti vydaril. konečne :zachrana: :mrgreen:

Angelika spíš letmo pohlédla na prsten a místo toho zabořila své oči do Alexanderových.
"Ano."
Alexander navlékl Angelice prsten, který jí padl jako ulitý, což přivedlo Angeliku na myšlenku, že tuhle nabídku měl Alexander připravenou dopředu. Znovu se usmála.
"Půjdeš teď za mnou do té vany?"
"Prostě dokonalá," pomyslel si Alexander samolibě.


:applaus: ha-ha :lol:

dúfam že nám niekedy opíšeš aj romanticko-šialený víkend anjela Tamary a Desgreza....
čo keby im tentokrát pre zmenu Angelika a Alexander zaranžovali nejaké to prekvapko? :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 08 úno 2016, 19:57
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tani, také se mi líbil Tvůj happy-end. :love:
Ano, Tamara je poklad. :agree:
Budeš dál pokračovat v příběhu z minulosti, který se zdál Tamaře? :?:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 úno 2016, 09:47
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
dúfam že nám niekedy opíšeš aj romanticko-šialený víkend anjela Tamary a Desgreza....
čo keby im tentokrát pre zmenu Angelika a Alexander zaranžovali nejaké to prekvapko? :twisted:
- to je dobrý nápad! :trubadur:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 úno 2016, 09:53
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
mimi píše:
Tani, také se mi líbil Tvůj happy-end. :love:
Ano, Tamara je poklad. :agree:
Budeš dál pokračovat v příběhu z minulosti, který se zdál Tamaře? :?:

Určitě v příběhu z minulosti pokračovat budu, protože ho budu potřebovat do své knihy o Zlaté Koruně. Už jsem snad konečně vymyslela, jak to všechno propojit dohromady. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli je dobrý nápad kombinovat příběh a fakta (jako "na střídačku", dalo by se říct), ale v současné době vyšla kniha o Voynichově rukopisu, kde to v podstatě autor takto použil (ale ještě jsem jí nepřečetla). Materiálu ke Koruně mám spousty, ale nebyla jsem přesvědčená o celkové koncepci. Do románu ve stylu Šifry mistra Leonarda jsem si moc netroufala, a také by tam nebyla ta fakta, a zase psát to jako strohou odbornou práci nemá smysl, protože to stejně neprojde. Ale vzít to zlehka pro pobavení i poučení, jako alternativní pohled by možná mohlo být to pravé ořechové.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 úno 2016, 09:57
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Tak jsem si ten příběh Alexandra a Angeliky překopírovala do wordu a dalo mi to, pokud si to dobře pamatuju :), 34 listů A4. To už je docela slušný, že? :writer:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 úno 2016, 10:31
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tani, jak se kniha jmenuje a kdo je autor? Já četla jen tu od Arnošta Vašíčka. Dįky


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 úno 2016, 12:29
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
mimi píše:
Tani, jak se kniha jmenuje a kdo je autor? Já četla jen tu od Arnošta Vašíčka. Dįky
STOPA MÍŘÍ DO ČECH - Tajemství Voynichova rukopisu - Karel Dudek

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 09 úno 2016, 20:41
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Táni, právě jsem zhltla tvá pokračování. Užila jsem si je, sice jsem nejdřív chtěla protestovat, že tu srdce, růže a další podobné rekvizity kapou z každé věty, ale nakonec jsem se dokázala přepnout ze svých vyprávění zpátky do tvé série a dojala jsi mě. ;) Moooc chci spin off o Tamaře. :mrgreen: A klidně tam můžeš dál psát tyhle romantický klišé, aspoň to tu bude vyvážené.
To tě tak nějak pohltí ta atmosféra, že jí chceš aspoň trochu popsat. Bývalá básnířka se holt nezapře :) .

Už se taky těším na pokračování, ale zdá se, že se nejlíp píše ve vaně, a to vždycky, když si přečtu někde něco inspirativního. Je to jako příběhy, které se ti dějí - taky si na ně člověk musí počkat :?

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 84 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 15 hostů