DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra

Odpovědět   Stránka 6 z 9  [ 436 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 14 5 6 7 8 9 »
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 18:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Predpokladam ze ho velmi ranilo z akym odporom sa Angelika nanho divala. :roll:
Ved aj uhadol ze by radsej vyskocila z balkona ako sa mu oddat...vtedy este ocividne
vedel citat jej myslienky.
A na svadbe sa nanho ani len raz nepozrela. Preto s tym vyrukoval a napokon aj s tou stavkou. :evil:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 18:29
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No ano ja si tiez myslim, ze to bol jeho sposob ako sa vyrovnat s jej "odmietnutim" ...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 18:29
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Trada..takze dalsi diel uzrel svetlo sveta... :shock:

medziinym si v nom uzijeme aj nasho oblubenca Arcibiskupa ako spoveda Joffreya. :mrgreen:

Ved coze by to bolo za pokracovanie ak by v nom chybala osoba takej dolezitosti? :shock: (jednym slovom uz sa ho nezbavim, vsade sa mi cpe! :roll: )
Uvidime vsak ako sa nasemu svätemu muzikovi pri tej spovedi bude darit. :mrgreen: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 19:37
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirra, super :D Som z toho celá červená a spotená asi ako arcibiskup pri spovedi Joffreya :D

Len som myslela, že v spoločných nociach v Joffreyovej posteli budú pokračovať ... Ale asi by to boli pre neho veľké muky ... a nebol by sa tak rýchlo uzdravil ... :lol:

Asi J. teraz čaká, že ho A. pozve ďalej do svojej spálne ... ale A. cudnosť a hrdosť óch ... ja sa z tých dvoch asi "pominiem" :)


P.S. A čo rozumieš pod "poslednými povinnosťami manželky" :?: :?: :?:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 19:58
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Moirra, super :D Som z toho celá červená a spotená asi ako arcibiskup pri spovedi Joffreya :D

P.S. A čo rozumieš pod "poslednými povinnosťami manželky" :?: :?: :?:
Dakujem Katra! ♥ :D

Nuz asi budes v skuskach z mojich fikcii "poskole" a znovu si budes musiet precitat
"POSVADOBNEJ NOCI alebo POVINNOSTI MANZELKY" tam snad najdes odpoved na tvoju otazku ;-) :mrgreen:

PS: Tusim ze Jeanne ma priskrti ze "este nic nebolo" ha ha :lol: :lol: :lol:
Ale co ja za to mozem? :shock: Joffrey ma zrejme zasa akesi diabolske plany :roll: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 20:13
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, prostě nádhera. No a to očekávání toho jejich velkého dne, je krásné, prostě jako doba před vánocemi. Nevím jak to říci.
Ty Tvoje postavy opravdu žijí. Uplně si je dovedu živě představit.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 20:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dakujem Mimi ♥ :oops:

Naozaj mam niekedy pocit ze tie moje postavy niekde skutocne ziju..lebo castokrat sa cudujem ze zasa vyvedu
nieco co som ja sama vobec neocakavala..ako napriklad Joffrey ked tak ochotne privolil tej
Arcibiskupovej spovedi... :mrgreen:
Hlavne pan dokonaly si, napriek mojim planom vyvadza v mojich fikciach co sa mu zachce....

A sama veru z napätim cakam co mi povyvadzaju v skole lasky :roll: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 21:23
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

- Nuz tak som sa mu vyspovedal zo svojich „hriesnych“ fantazii ktorymi som sa bavil kym ma moje zranenie priputava na lozko. Jedine za co ma znovu pochvalil, ze som v tych svojich fantaziach aspon nebol neverny.


Tak tady je ovšem potřeba dopsat, co PŘESNĚ mu povyprávěl... možná by to později mohl převyprávět Angelice? :shock:

A teď bude škola lásky den po dni nové varianty? Wow! :shock: :twisted:
Dakujem Jeanne <3 :D

No ked mi Joffrey vyviedol toto s tou spovedou, tak prve co som si pomyslela bolo ze to by mala byt fikcia na fikciu
ktoru napises ty. :twisted: :twisted:

No ci ta skola lasky bude den po dni este neviem. nechavam to na Joffreya, ktory sa mi uz davno osamostatnil, a robi si
jednoducho co chce. :roll: :roll:

PS: Asi mi to neveris, ale je to tak! ja zavriem oci, pozriem si pokracovanie a potom to idem zapisovat.... :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 22:12
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

kazdopadne se tve fikce staly tolik dojemnymi a vtipnymi v jednom, ze uz zadne dalsi nepotrebujeme.
aaahh.. :oops: dakujem Jeanne to je ale krasna pochvala <3 :)

nuz ale je mozne ze neskorsie ked sa Angelika trosku zauci a osmeli, ze bude z Joffreya pomalicky po kuskoch
vytahovat o com vtedy snival ked musel lezat na posteli "ako poleno" :mrgreen: :twisted:

Len aby som sa potom necervenala ked to tu budem zapisovat :oops: :lol:

PS: Dufam ze coskoro dostanem za "odmenu" tvoju fikciu..UPS!!! :oops: ..este mi chyba par riadkov prekladov knih a casovych osi..musim zapracovat ... :roll: :!:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 22:22
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Asi si tvuj posledni dil prectu jeste jednou a pak jednu z tech fantazii pana dokonaleho zkusim prece jen napsat. 8) Ackoli, kdo je tady odbornice na jeho dusi, ha!?
ale to si musis este raz precitat aj ten striptiz po suboji co si Joffrey vyzobral "kvoli rychlejsiemu uzdravovaniu"
ved to ju prvy krat videl holu (i ked a. sfukla sviecky a videl ju iba pri svetle mesiaca) ale istotne to nastartovalo jeho divoke fantazie :mrgreen: :twisted: :twisted:

snad ta to nastartuje a nainspiruje tiez :twisted: :wink:

ano! cakam uz netrpezlivo na recenziu od odbornicky na dusu pana dokonaleho! :roll: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 22:28
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, opět nádhera :) Nedá se nic, než jen souhlasit s tím, co už tu napsali ostatní .... opravdu nevím, na co reagovat dřív, jestli na úžasné sbližování, kdy člověk s nimi sdílí jejich štěstí, na momenty, kdy se člověk láme smíchy nebo na pasáže, kdy se člověku svírá srdce a ženou se mu slzy do očí :wink:

Takže, k tomu humoru - k tomu, co vypsala Jeanne a s čím absolutně souhlasím, protože ještě teď mě bolí panty :D , přihodím ještě tohle:
- Mam azda cas prave teraz roztriedit ich podla cirkevneho indexu? Odvrkla mlada grofka duchaplne. Netreba jeho milost zbytocne provokovat. Diabol nikdy nespi!
- Ach! Aj ten sa vari ohlasil na navstevu? A prisiel sam alebo sa podelil o koc z arcibickupom?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A k tomu bolestnějšímu? Tak tady mě píchlo u srdce v momentě, kdy Angelika našla smlouvu o anulování manželství. Prožívala jsem s ní její pocity o trochu víc, než bych očekávala ... což dokazuje, že prostě píšeš nádherně a vše, co prožívají Tvoji hrdinové, prožívají i čtenáři :wink:
jeanne píše:
kazdopadne se tve fikce staly tolik dojemnymi a vtipnymi v jednom, ze uz zadne dalsi nepotrebujeme.
Souhlasím :wink: Teda ne se vším, další fikce potřebujeme :!: My závisláci bychom bez nich asi už nepřežily :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 22:49
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:
Prožívala jsem s ní její pocity o trochu víc, než bych očekávala ... což dokazuje, že prostě píšeš nádherně a vše, co prožívají Tvoji hrdinové, prožívají i čtenáři :wink:
jeanne píše:
kazdopadne se tve fikce staly tolik dojemnymi a vtipnymi v jednom, ze uz zadne dalsi nepotrebujeme.
Souhlasím :wink: Teda ne se vším, další fikce potřebujeme :!: My závisláci bychom bez nich asi už nepřežily :mrgreen:
Dakujem Fantina ♥ :oops:

spisovatelovo srdiecko sa znovu raz potesilo :)

nuz ja som to s tym Jeaninym vyhlasenim brala tak ze hovori o tom ze nepotrebujeme fikciu na fikciu..i ked ja som bola ineho nazoru... :idea:
no to by este chybalo aby prestali ostatni pisat fikcie! :cry: :cry: to by mne tiez vyschlo pero...nebolo by viacej inspiracie, interakcie a nieco na co sa clovek moze tesit....


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 22:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, děkuji za zlepšení večera další super fikcí, jak už tu bylo řečeno krásné spojení vtipu a romantiky! Budu se opakovat ale co:

Vari len nechcete zo mna spravit uboheho mucenika lasky ako v tu poslednu noc ked ste si kumne lahla bez nocnej kosele! Ved pri pohlade na vasu krasu by hadam ozili aj tie moje sochy hore na terase a zacali sa hybat.
- Och vy! A ktoze ma prosikal aby som po tu koselu neposielala? Zamracila sa jeho zelenooka vila.
- Preco ma vzdy musite posluchat vylucne vtedy ked vas ziadam o nieco vskutku nerozumne ?
Vzdychol.
prostě neodolatelný pan dokonalý s neodolatelným výrazem ve tváři, úplně to vidím... :D achh...

Ba ani len nasmu milemu Arcibiskupovi to neuslo. Dokonca ma za taketo prikladne spravanie po prvy krat v zivote uprimne pochvalil! Joffrey šel do sebe a začíná dělat arcibiskupovi radost, soucítí s jeho pocuchanými nervy :D

Vy ste sa veru vobec nedala zlakat tym comu ine zeny tazko odolavaju. Vase srdce som ziskal, na moje velke pocudovanie az ked som vam celkom otvoril to svoje, a ukazal vam moju dusu celkom odkrytu a zranitelnu. Tak ako pred vami som sa este neodhalil nikdy pred ziadnou zenou.
Ani z jednou som sa este nebavil o mojich vedeckych pokusoch, ci cestovatelskych dobrodruzstvach a uz vobec nie o mojej rodine a mojom detstve.


Problemom nebola vasa zjazvena tvar, ani vasa kratka noha!
Problem ste bol vy a cela vasa precudesna vystredna osobnost.
...
Ja som vam jednoducho nemohla doverovat, vsetko hovorilo proti tomu ze by ste ma uprimne lubili.
aaach... :oops: nádhera, máš krásně promyšlené detaily jejich toulouského vztahu, má to hloubku, achh...

A zahrnout arcibiskupa do fikcí byl geniální napad! Celou dobu jsem se smála :D Rozhodně bych si chtěla poslechnout rozhovor - Joffrey - ďábel (což je ale skoro ta samá osoba :twisted: ) - arcibiskup :D jistě by si ti pánové, měli co povídat (mezi řádky to znamená, nechce někdo napsat fikci? :D)

Jak duchaplný Joffrey vždycky arcibiskupa ubije argumenty a ten jeho výstřednosti prostě musí přijmout, protože nemá co na to odpovědět - ďábelské. :D A jak zajásal když viděl ten oltář :D haha, Joffrey začíná sbírat u arcibiskupa plusové bodíky :D A kázání o zdrženlivosti bych si taky ráda vyposlechla :D docela se to nabízí v souvislosti s nadcházející školou lásky :D (miluju fikce - ještě ani první škola lásky neskončila a hned tu bude druhá a úplně odlišná, geniální :D).

A ak bysom bol snad prehral..aj to bolo mozne..myslim ze vasa lahostajnost by bola byvala schopna ma velmi oslabit... stali by ste sa slobodna a bohata vdova.
a ten Joffreyův cynický humor na hraně :D jako když daroval Angelice pistole: "Tady ji máte," usmál se záhadně. "Teď mě můžete zabít... Zbavíte se protivného manžela." tak dokonalé kecy že člověk neví jestli mu má jednu vrazit nebo ho políbit <3 :lol: :lol: Ach jo ten pan dokonalý...

A otázka na závěr: opravdu si, Moirro, myslíš, že by Joffrey Angeliku za nevěru zabil, jak říkal?!


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 22:54
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, ráda bych to upřesnila: já jsem přece odbornice na trubadúrskou, utrápenou stránku duše pana dokonalého, co se týče jeho přízemních, mužských fantazií, tam si nejsem tak jistá v kramflecích ;) :D

PS. ještě k fikci i mě se líbí to nekonečné očekávání, je to rafinované a jak řekla Mimi, jako čekání na Vánoce ;)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 23:14
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Moirro, děkuji za zlepšení večera další super fikcí, jak už tu bylo řečeno krásné spojení vtipu a romantiky!

A otázka na závěr: opravdu si, Moirro, myslíš, že by Joffrey Angeliku za nevěru zabil, jak říkal?!
Dakujem Dauphine <3 :oops: ked to povie expertka na dusu pana dokonaleho, velmi to potesi

Arcibiskup ani len netusi ze ten cestovny oltar si kupil Joffrey iba kvoli jeho umeleckej hodnote,
Joffrey mu to nepovedal pretoze videl ako sa vytesuje a nechcel ho sklamat.... :twisted:

A to ze Joffrey z nevinnou tvarou Angelike vysvetluje ze arcibiskupa nechcel provokovat ale len potesit :twisted:
by mu zrejme neuverilo ani jeho nevinne ziena :lol: :lol:

Nuz ano fikcia rozhovoru joffrey, diabol a arcibiskup by sa zasa mohla niekomu snivat... :lol: :twisted:

Nuz zda sa mi ze „kázání o zdrženlivosti“ by mohla byt dobra tema na tvoju fikciu na fikciu :wink:

CITAT:
„A otázka na závěr: opravdu si, Moirro, myslíš, že by Joffrey Angeliku za nevěru zabil, jak říkal?!“

Nuz spomenme si ze po tom co Joffrey udrel v Amerike Angeliku sam vravel ze ju to mohlo zabit. A to uz bol takmer o 20 rokov starsi, skusenejsi a „miernejsi“ ako to 30 rocne ucho v Toulouse.

Pokial by ju on stale miloval a podvadzala by ho pred jeho ocami, mozno by v zachvate vasne toho aj schopny bol. Ved bol predsa napriek celej svojej dokonalosti a sebaovladaniu juzan! :?

Ale na jednom sa mozno zhodneme: I ked by to snad napokon neurobil, mu nebrani v tom aby to myslel vazne ked o tom hovori. :shock:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 05 črc 2014, 23:41
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No dobře dobře, Jeanne, beru to, studium Joffreye se vším všudy, jistě byly jeho fantazie velmi rafinované... :twisted: možná o tom popřemýšlím, ale nejsem si jistá, že to zveřejním. Přece jen ti trubadúři mi jdou tak nějak lépe... :D

Moirro, no právě, Joffrey je na arcibiskupa tak rozkošňoučkej, má opravdovou starost o jeho nervy a chce ho potěšit to je tak roztomilé a ďábelské zároveň - ďábel se úzkostlivě stará o světce :D haha, jsem zvědavá čím si to u něj zas zabije :twisted: A po rozhovoru s Joffreyem a ďáblem naráz by měl být arcibiskup ale už opravdu prohlášen za svatého nebo alespoň za mučedníka...

Na to zabití jsem se právě zeptala úmyslně, už dlouho mi ta otázka straší v hlavě a jak je vidno, tak každá na to máme trošku jiný názor. Podle mě to Joffrey myslel vážně šlo to k jeho jižanské povaze, ale kdyby k tomu došlo, neudělal by to. Sám by se tím zesměšnil, byl by hysterická drama queen :D vždyť v té době byla nevěra dost častá a kdyby se takhle měl chovat každý podvedený manžel tak vymře značná část ženského obyvatelstva. Podle mě, kdyby k té nevěře došlo, tak by se na Angeliku už nepodíval, pohrdal by jí a naprosto by jí ignoroval, aby jí ukázal že pro něj nic neznamená a aby jí ranil (čímž by ranil i sebe bůůů :cry: :D) a třeba by se začal ukazovat na veřenosti s nějakou krásnou smyslnou jižankou typu Carmenchita, třeba by jí před Angeličinýma očima líbal a objímal a... no nic, fuj, už o tom nechci přemýšlet! :D :D


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 06 črc 2014, 00:03
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dočítané, nechala som si to na neskorú hodinu ako bonbónik či čerešničku na torte...
dobre, ešte nás kúsoček napínaj... :oops: :P :evil: ... je to plné romantiky a očakávania, nepopieram, že aj to rozvíja fantáziu... :D

Suhlasne sa na manzela usmiala. Intuitivne vytusila ze prvy den slavnosti bude pre nich nieco ako ich druha, nova svadba. - pripravuje pre ňu niečo jedinečné a nezabudnuteľné :wink: a hlavne výnimočné

-Nuz ja si veru vzdy velmi rad vypocujem protichodne nazory na tu istu vec. Mohla by to byt vskutku zaujimava diskusia, ja, diabol a nas vzacny arcibiskup. Uchehtol sa Joffrey. - perfektnéééééééééééééé , niekedy mám pocit, že arcibiskup chodí zámerne k Peyracovi, aby sa s ním stretol a porozprával, lebo je to jeho veľmi dobrý a silný protivník :wink: nájsť niekoho, kto sa nebojí cirkvi a povie svoj názor v tom storočí chce skutočne veľkú dávku inteligencie a aj odvahy

Azda som vam nemusel slubit ze sa urcity cas este nebudem hybat? Nuz jedine ze by ste sa vy rozhodla ze sa budete hybat za nas oboch. Dodal z lstivym mefistovskym usmevom na tvari. Ale obavam sa ze na take veci ste este prilis neskusena. Alebo sa mylim?
OH! Ved on uz musi byt celkom zdravy ked uz zasa jazdi ako namydleny diabol. Hutala. Preco sa teda nesnazi so mnou pomilovat? Vravela si rozcarovane. ejha... takto priviesť mladú ženu k rozpakom, cccccc, moirra.... :lol: :evil:

krásne napísané, s humorom,romantikou, znova si nesklamala, máš úžasný talent spojiť veľa vecí a pokombinovať dohromady, a hlavne si to konečne oni dvaja medzi sebou vyrozprávali, pretože nevyslovené slová len zbytočne ťažia na duši...


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 06 črc 2014, 00:58
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
A ak bysom bol snad prehral..aj to bolo mozne..myslim ze vasa lahostajnost by bola byvala schopna ma velmi oslabit... stali by ste sa slobodna a bohata vdova. a ten Joffreyův cynický humor na hraně :D jako když daroval Angelice pistole: "Tady ji máte," usmál se záhadně. "Teď mě můžete zabít... Zbavíte se protivného manžela." tak dokonalé kecy že člověk neví jestli mu má jednu vrazit nebo ho políbit <3 :lol: :lol: Ach jo ten pan dokonalý...
Jo, a ty tomu svým komentářem vždy nasadíš korunu :mrgreen: :mrgreen: No, mám pocit, že dneska mě smích fakt nepřejde :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 06 črc 2014, 09:27
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
dočítané, nechala som si to na neskorú hodinu ako bonbónik či čerešničku na torte...
dobre, ešte nás kúsoček napínaj... :oops: :P :evil: ... je to plné romantiky a očakávania, nepopieram, že aj to rozvíja fantáziu... :D

Intuitivne vytusila ze prvy den slavnosti bude pre nich nieco ako ich druha, nova svadba.[/i] - pripravuje pre ňu niečo jedinečné a nezabudnuteľné :wink: a hlavne výnimočné

niekedy mám pocit, že arcibiskup chodí zámerne k Peyracovi, aby sa s ním stretol a porozprával, lebo je to jeho veľmi dobrý a silný protivník

ejha... takto priviesť mladú ženu k rozpakom, cccccc, moirra.... :lol: :evil:

krásne napísané, s humorom,romantikou, znova si nesklamala, máš úžasný talent spojiť veľa vecí a pokombinovať dohromady, a hlavne si to konečne oni dvaja medzi sebou vyrozprávali, pretože nevyslovené slová len zbytočne ťažia na duši...
Dakujem Errnie ♥ :D

Samozrejme ze Joffrey ma niejake "vynimocne plany" ved ak sa da nieco robit dvoma sposobmi, on vynajde treti :mrgreen:

To ze Toulousky diabol :twisted: napriek vsetkemu neodola privadzat opakovane svoju nevinnu
mladu zenusku do rozpakov predsa nieje nic nove....robi to uz celkom od zaciatku... od prveho dna
spomenme si len na jeho prvu otazku ktoru jej polozil (z pera pani AG) v ich svadobnu noc! :D :idea: :idea:

Nuz co sa tyka sväteho muzicka nazdavam sa ze napriek vsetkemu sa Joffrey a Arcibiskup maju akymsi zvlastnym sposobom radi,
ale nemozu toho nechat aby neustale jeden druheho "vychovavali" :twisted: :roll:
cim sa nam samozrejme vzdy postaraju o dobru zabavu ;-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 06 črc 2014, 09:52
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:

Takže, k tomu humoru - k tomu, co vypsala Jeanne a s čím absolutně souhlasím, protože ještě teď mě bolí panty :D
jeanne píše:
kazdopadne se tve fikce staly tolik dojemnymi a vtipnymi v jednom,
inak samozrejme ze humoru pribuda cim viacej sa Angelika citi slobodnejsie a uvolnenejsie a Joffrey uz nemusi na nu tak uzkostlivo brat ohlady aby ju nevyplasil, :roll:

presne to som chcela vyjadrit ako sa postupne krok po kroku obaja uvolnuju a oslobodzuju
a napokon sa na povrch prederu ich skutocne osobnosti... :idea:

myslim ze si snimi dvomi este uzijeme :twisted: :twisted: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 07 črc 2014, 18:00
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Jeden šťouravý dotaz k minulému dílu. Co ta teta Agnes? Nebyly ty staré tety jen Jeanne a Pulcherie?

To víte, seznam postav... ;)
ha ha ha :lol: :lol: :lol: Neviem kde som tu Agnes zobrala ale teraz neviem ktoru z tych dvoch si
mam vybrat aby som to prepisala, ale uz je to jasne..zoberem si staru ukrakanu tetku Jeanne! :!: :idea:

PS: Aspon jednu z nich si je tebe lahko zapamätat :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 15 črc 2014, 22:00
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
voilà! prvy den skoly lasky! :roll:

teraz by som mala chut k tomu napisat: Nuz a dalsie pokracovanie vam napise Jeanne.... :mrgreen: :twisted:

nuz ale nieco mam uz napisane aj z pokracovania..vlastne som uz sasa rozdelila jednu cast na dve.... :wink: :idea:

PS: Ak sa cudujete ze to tak dlho trvalo, nuz vybrat spravne texty a poprekladat ich a este aj prebasnit basne nieje ta najjednoduchsia zalezitost. V Slovencine som okrem tej basne na ktorej su dlzne a mäkcene nic nenasla.

PS2: Tu svoju, ako odpoved na Lazunovho Ovidiusa si Joffrey napisal sam ;-) :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 15 črc 2014, 22:25
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
prečítanéééé,
hneď ma v prvej stati napadlo, (ako si Angelika schovala knihu do záhybov sukne), že ju takto pristihol vtedy v hvezdárni.. :D

och moirra, nádherné a koľko práce si si dala s veršami, prekladom...

krásne, :P ....
a ááách, tak toto sa ti podarilo,
som zvedavá, budú odpovedať hostia Školy lásky na dôkaz lásky Isidory, koľko rozdielnych alebo zhodných odpovedí? :roll: :wink: :?: ... mňa už napadli dve možnosti :D :mrgreen: (vlastne tri)

a som zvedavá, ako nám to ešte zamotáš... :mrgreen: :evil: ...
pekný príbeh na letný večer


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 15 črc 2014, 22:34
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
prečítanéééé,
hneď ma v prvej stati napadlo, (ako si Angelika schovala knihu do záhybov sukne), že ju takto pristihol vtedy v hvezdárni.. :D

och moirra, nádherné a koľko práce si si dala s veršami, prekladom...

krásne, :P ....
a ááách, tak toto sa ti podarilo,
som zvedavá, budú odpovedať hostia Školy lásky na dôkaz lásky Isidory, koľko rozdielnych alebo zhodných odpovedí? :roll: :wink: :?: ... mňa už napadli dve možnosti :D :mrgreen:

a som zvedavá, ako nám to ešte zamotáš... :mrgreen: :evil: ...
pekný príbeh na letný večer
Dakujem Errnie :D

som rada ze sa ti to pacilo..nuz Angeliku uz odpoved napadla i ked jej Joffrey vravel ze jej tu hadanku nedal.. :twisted:

PS: ja nic nezamotavam! to mi robia oni! J&A, Arcibiskup (ktory sa mi vsade a do vsetkeho hrabe), Andijos, Lazun a vsetci ostatni..a ja sa tu potom potim ked mi pokazia moje povodne plany :roll: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 15 črc 2014, 22:37
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, zrovna jsem dočetla. Krásný příběh před spaním a na letní večer. Náš přítel D' Andijos má na nás asi nějaký společný vliv , protože já jsem ho také v připravované fikci o plese oblékla do tmavěmodrého sametového obleku. Jeho oblečení mělo ladit s krajkami na šatech jeho dámy.


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 15 črc 2014, 22:44
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
errnie píše:
prečítanéééé,
hneď ma v prvej stati napadlo, (ako si Angelika schovala knihu do záhybov sukne), že ju takto pristihol vtedy v hvezdárni.. :D

och moirra, nádherné a koľko práce si si dala s veršami, prekladom...

krásne, :P ....
a ááách, tak toto sa ti podarilo,
som zvedavá, budú odpovedať hostia Školy lásky na dôkaz lásky Isidory, koľko rozdielnych alebo zhodných odpovedí? :roll: :wink: :?: ... mňa už napadli dve možnosti :D :mrgreen:

a som zvedavá, ako nám to ešte zamotáš... :mrgreen: :evil: ...
pekný príbeh na letný večer
Dakujem Errnie :D

som rada ze sa ti to pacilo..nuz Angeliku uz odpoved napadla i ked jej Joffrey vravel ze jej tu hadanku nedal.. :twisted:

PS: ja nic nezamotavam! to mi robia oni! J&A, Arcibiskup (ktory sa mi vsade a do vsetkeho hrabe), Andijos, Lazun a vsetci ostatni..a ja sa tu potom potim ked mi pokazia moje povodne plany :roll: :roll:

jéj, prepáč, zabudla som :D :D :evil: ... no to je tak keď sú tam títo spomenutí páni, jednoduché to veru nie je :D :D :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 15 črc 2014, 23:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Moirro, zrovna jsem dočetla. Krásný příběh před spaním a na letní večer. Náš přítel D' Andijos má na nás asi nějaký společný vliv , protože já jsem ho také v připravované fikci o plese oblékla do tmavěmodrého sametového obleku. Jeho oblečení mělo ladit s krajkami na šatech jeho dámy.
Dakujem Mimi :D

Nuz nevravela som ti ze oni si ziju vlastnym zivotom? Andijos ma asi momentalne zalubu v modrej farbe. :mrgreen: :mrgreen: Takato telepatia sa nam co piseme fikcie stava castejsie. :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 15 črc 2014, 23:31
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirra, super. Ja asi teraz ani nezaspím :D A keby sa mi to náhodou podarilo tak dúfam, že sa mi bude snívať niečo o našich dvoch hrdinoch :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 15 črc 2014, 23:48
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dakujem Katra ♥ :D

Dufam ze napokon predsa len zaspis a bude sa ti nieco naozaj pekne. :wink:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 11:38
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Achh, já se tady asi jednou uaachjuju, další nádherná fikce jako balzám na duši. :oops: Koukám, že si Joffrey opravdu žije vlastním životem víc než kdy jindy, ten jeho zničující ironický skandální humor achh. :shock: :lol:

Milacik coze to namna chystate ked sa na to tak horlivo pripravujete? :lol:
Prave som sa docitala ze sa mam vystrihat muzov ktori su prilis dokladne upraveni!
Pristupila k nemu celkom blyzko a volnou rukou mu rozcuchala kadere jeho, zrejme matematicky dokonale vypocitaneho, ucesu z bohatych, lesklych, ako uhol ciernych vlasov.

Ja si nerobim iluzie, pane! Pochybjem ze by niekto niekedy bol schopny napisat prirucku platnu na vas! haha Angelika to vystihla :twisted:
Nádherně zakomponovaný Ovidius :oops:
Nedavno totizto zistil ze odtialto ma ovela lepsi vyhlad na domy svojich oveciek, hlavne tej svojej najciernejsej, ako z veze „svojej“ katedraly. hahaha :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Odrecitoval velmi rychlo par zboznych chvalospevov a litanii a potom horiac netrpezlivostou vstal.
Chcel uz konecne zhodnotit vyhlad ktory sa mu stejto vysokanskej veze naskytal.
Joffrey bude muset, pokání nepokání, co nejdříve nechat vyorat brázdy pro vysoké popínavé růže, které by skryly všechny bezbožnosti před cudným arcibiskupovým zrakem. :D

Škola lásky napsána bravůrně, moc se mi líbí jak jsi tam zakomponovala všechny naše poznatky o trubadúrech (koupit si ty knížky se opravdu vyplatilo ;) ) Smekám před tvým vlastně Joffreyovým básnickým uměním. Krása! A ta Joffreyova typická rafinovanost skandálník jeden, už se těším na arcibiskupovu reakci až mu to jeho špehové všechno náležitě vylíčí. :twisted: :twisted:
Lauzun válí :D líbí se mi jak vzpomínají na svá mladistvá léta, haha. Super básnění! A jsem zvědavá jak dopadne soud lásky :) Nádhera těším se na pokračování!


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 12:02
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Omlouvám se za zpoždění, večer jsem tu už nebyla a dnes v práci hekticky... ale tenhle díl je velice roztomilý, po všech těch dramatech :roll:

Jsem zvědavá, co vymyslíš a předpokládám, že bude hodně dílů :mrgreen:

Už mu budu fakt muset přestavět ten letohrádek, aby si taky od nich odpočinul :)

Samozřejmě hezky přebásněno, ale taky doufám, že už tvoji hrdinové nechají toho věčného racionalizování a přemýšlení. Tolik si upřímně nepovádali o čem všem přemýšlejí snad ani za celých 13 knih :shock: :lol: :lol:
Dakujem Jeanne ♥ :D

Nuz ak ostane aj Lazun, tak snad tych dielov bude dost.
Myslim ze z ta stvorica Lazun-Peyrac-Andijos-Cerbalaud, moji styria musketieri, este pripravia Angelike
krusne i vesele chvile na jej prvej skole lasky. :lol: Ale stavim sa ze aj ona im ;-) Uz davno nieje to cervenajuce sa dievcatko. :twisted:

V knihach pani AG si jej hrdinovia veru vzdy spolu zafilozofuju. Problem je ze sa v tych jej knihach nevidia tak casto ako v mojej fikcii, kde opisujem takmer den po dni. Ona vtesnala ich rok zblyzovania a 3 roky milovania do hadam nieco viac ako 10 dni. Jedine v 6 diely raz poriadne ukazala ako su v hlavach zaujati jeden druhym.
A tiez si veru dost toho od 6 dielu uprimne narozpravali.

PS: Uz sa tesim ako si Arcibiskup bude prestavovat letohradok :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 12:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Achh, já se tady asi jednou uaachjuju, další nádherná fikce jako balzám na duši. :oops: Koukám, že si Joffrey opravdu žije vlastním životem víc než kdy jindy, ten jeho zničující ironický skandální humor achh. :shock: :lol:

Ja si nerobim iluzie, pane! Pochybjem ze by niekto niekedy bol schopny napisat prirucku platnu na vas! haha Angelika to vystihla :twisted:
Nádherně zakomponovaný Ovidius :oops:

Joffrey bude muset, pokání nepokání, co nejdříve nechat vyorat brázdy pro vysoké popínavé růže, které by skryly všechny bezbožnosti před cudným arcibiskupovým zrakem. :D

Škola lásky napsána bravůrně, moc se mi líbí jak jsi tam zakomponovala všechny naše poznatky o trubadúrech Smekám před tvým vlastně Joffreyovým básnickým uměním. Krása!

A ta Joffreyova typická rafinovanost skandálník jeden, už se těším na arcibiskupovu reakci až mu to jeho špehové všechno náležitě vylíčí. :twisted: :twisted:

Lauzun válí :D líbí se mi jak vzpomínají na svá mladistvá léta, haha. Super básnění! A jsem zvědavá jak dopadne soud lásky :) Nádhera těším se na pokračování!
Aaah Dakujem Dauphine za taku pochvalu :oops::D
Ked prichadza od odbornicky na dusu pana dokonaleho o to je vzacnejsia

Nuz som si ista ze arcibiskupa a jeho novy vyhlad Joffrey zasa vysriesi po svojom. A istotne sa "zdvorilo" postara aj o tych jeho spehov.

Ked bude Lazun "valet" dalej, tak sa zrejme Angelika podozveda co to z minulosti pana dokonaleho.
Ved uz tou Lazunovou basnickou sa dozvedela dost.

PS: PS: Zaujimave ze nikto z citateliek ani len nespomenul ich prve milovanie :roll: :twisted: :mrgreen:

dokonca ani len Jeanne! :lol: :lol: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 12:38
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Protože čekáme se zatajeným dechem jak to bude pokračovat. Byla to taková romantika, že jsem si kladla otázku zda-li je lepší verze AG nebo ta tvoje a opravdu neumím říct. Nechci jim do toho zasahovat svými komentáři, po tak dlouhé době čekání je to skoro něco posvátného a psát další aaach mě už připadlo nevhodné, moc bych se opakovala :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 12:57
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

- A vy madam, majte sa napozore! Pocul som ze predseda slavnej Skoly lasky sa chysta davat vam sukromne hodiny.
Jsem zvědavá, co vymyslíš a předpokládám, že bude hodně dílů :mrgreen:
Čím viac dielov tým lepšie ... samozrejme, že je Angelika maxi učenlivá žiačka ale aj tak :D :D :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 13:49
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Citovat:
PS: PS: Zaujimave ze nikto z citateliek ani len nespomenul ich prve milovanie
dokonca ani len Jeanne!
Katra píše:
jeanne píše:
- A vy madam, majte sa napozore! Pocul som ze predseda slavnej Skoly lasky sa chysta davat vam sukromne hodiny.
Jsem zvědavá, co vymyslíš a předpokládám, že bude hodně dílů :mrgreen:
Čím viac dielov tým lepšie ... samozrejme, že je Angelika maxi učenlivá žiačka ale aj tak :D :D :D

Proto není třeba říkat nic dalšího. :mrgreen:
Nuz preto som na zaciatku chcela napisat podobne ako Dasha: Ak chcete vediet co robili potom, precitajte si par fikcii od Jeanne, a potom budeme pokracovat ! :twisted: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 13:53
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:

Nuz preto som na zaciatku chcela napisat podobne ako Dasha: Ak chcete vediet co robili potom, precitajte si par fikcii od Jeanne, a potom budeme pokracovat ! :twisted: :mrgreen:
Nieeeeeeeeeeeeee ... ja som zvedavá ako to bude tvoja "hanblivejšia" Angelika prežívať :) :) :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 16:53
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Co to vravel Joffrey Carmencite??? Kto je privelmi zmyselny, nevie skutocne milovat??? :roll: :roll: :twisted:

A ci sa nevravi ze "ticha voda brehy myje" ????? :twisted: :twisted:

Skromna a nevinna ❀.❀.❀.❀. kvetinka ❀.❀.❀.❀. z Poitou napokon dobyla srdce najziadanejsieho muza siroko daleko. :mrgreen: :twisted: :twisted:

A neskorsie v 6 diely Joffrey vravi ze zaucanie toho placheho a zaroven zmyselneho dievcata bola jeho najkrajsia lubostna skusenost.

Carmencity tohto sveta jedujte sa! :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 17:05
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Katra píše:
moirra píše:
Nuz preto som na zaciatku chcela napisat podobne ako Dasha: Ak chcete vediet co robili potom, precitajte si par fikcii od Jeanne, a potom budeme pokracovat ! :twisted: :mrgreen:
Nieeeeeeeeeeeeee ... ja som zvedavá ako to bude tvoja "hanblivejšia" Angelika prežívať :) :) :)
Jeanne je hrozně nudná, já si chci přečíst jinou verzi!
Jeanne je celkom iste vsetko ine ale nie nudna..takze teda kde je dalsie pokracovanie jej fikcie??? :shock: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 18:22
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
V supliku, pokud vim. :oops:
Spodnom alebo vrchnom :) :?:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 16 črc 2014, 18:24
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Co to vravel Joffrey Carmencite??? Kto je privelmi zmyselny, nevie skutocne milovat??? :roll: :roll: :twisted:

A ci sa nevravi ze "ticha voda brehy myje" ????? :twisted: :twisted:

Skromna a nevinna ❀.❀.❀.❀. kvetinka ❀.❀.❀.❀. z Poitou napokon dobyla srdce najziadanejsieho muza siroko daleko. :mrgreen: :twisted: :twisted:

A neskorsie v 6 diely Joffrey vravi ze zaucanie toho placheho a zaroven zmyselneho dievcata bola jeho najkrajsia lubostna skusenost.

Carmencity tohto sveta jedujte sa! :lol: :lol:
Moralne posolstvo od pani AG :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Skola Lasky - Angelikina prva noc lasky
Napsal: 20 črc 2014, 22:01
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
I ked je toto len kusocek fikcie, z dalsej casti fikcie, preco si nedat kusok romantiky
na horuci nedelny vecer??? :D :oops:

Skromna a nevinna ❀.❀.❀.❀. kvetinka ❀.❀.❀.❀. z Poitou napokon dobyla srdce
najziadanejsieho muza siroko daleko a tento sa chveje v jej naruci rovnako ako ona v jeho....

Prijemne citanie.... :wink: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 črc 2014, 10:17
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Koukám, že jsi odvážně sáhla jen po jediné "zápletce" v tvých jinak rozsáhlých epizodách. Super.
Ale poznámka k závěrečnému konstatování, co to dělení se o postel ve starém rozpadlém zámečku? ;)
Ha ha :lol: :lol: "odvazne sahla" asi mi uz bolo Joffreya naozaj luto :twisted:

Jeanne, dakujem za upozornenie :D
Nuz to spanie vedla seba na zamocku zrejme Angelika nezapocitala lebo to nebolo celkom dobrovolne.
A samozrejme ze sa uz teraz tesi na to ako bude castejsie zaspavat v JEHO naruci. :oops:
Takze som k tomu pripisala jednu vetu. :P


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 črc 2014, 11:56
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nádhera, nádhera! :) Aaach... Kdyby mi někdo na začátku řekl, že budeme na jejich společné poprvé čekat skoro půl roku, tak bych teda koukala (a byla nadšená samozřejmě), nádherná opravdová trubadúrská láska v přímem přenosu. Moirro, vyplnit čas Joffreyova dobývání se ti podařilo úžasně, moc se těším co teď ti dva spolu ještě prožijí... :)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 črc 2014, 15:21
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, moc krásná fikce ve stylu knih paní AG. Romantické, jemné, ale i vášnivé. Těším se na další pokračování. :D :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 črc 2014, 17:59
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Nádhera, nádhera! :) Aaach... Kdyby mi někdo na začátku řekl, že budeme na jejich společné poprvé čekat skoro půl roku, tak bych teda koukala (a byla nadšená samozřejmě), nádherná opravdová trubadúrská láska v přímem přenosu. Moirro, vyplnit čas Joffreyova dobývání se ti podařilo úžasně, moc se těším co teď ti dva spolu ještě prožijí... :)
Dakujem Dauphine :oops: :D
nuz este maju pred sebou predsa viac ako tri roky veseleho a (takmer) bezstarostneho zivota..takze istotne bude o com pisat...
hlavne teraz ked sa uz Joffrey nebude musiet ovladat aby svoje ziena nevyplasil a v Angelike sa prebudi plnokrvna zena a tak trochu amazonka..
este si istotne jeden z druhym uziju lebo tak perfektne sa veru este nepoznaju..
uz sa tesim co mi navyvadzaju v buducnosti :mrgreen: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 črc 2014, 18:04
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Moirro, moc krásná fikce ve stylu knih paní AG. Romantické, jemné, ale i vášnivé. Těším se na další pokračování. :D :D
Dakujem Mimi :D :oops:

zamerne som chcela aby to bolo v jemnom trubadurskom style inspirovanom pani AG
som rada ze si si to vsimla


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 črc 2014, 19:24
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Nádhera, nádhera! :) Aaach... Kdyby mi někdo na začátku řekl, že budeme na jejich společné poprvé čekat skoro půl roku, tak bych teda koukala (a byla nadšená samozřejmě), nádherná opravdová trubadúrská láska v přímem přenosu. Moirro, vyplnit čas Joffreyova dobývání se ti podařilo úžasně, moc se těším co teď ti dva spolu ještě prožijí... :)
áno, toto ma napadlo, že sme čítali týždeň po týždni nádherné príbehy o láske a konečne sme sa po takej dobe dočkali :D , ich spoločnej noci,

krásne moirra, jemné, romantické, nežné, plné lásky, zachovala si v príbehu tvoj jemný štýl, veľmi sa mi to páčilo a som zvedavá, čo všetko ešte prežijú :oops: :roll: :roll: spolu v ich "spoločných chvíľach" :oops:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 črc 2014, 20:20
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
dauphine píše:
Nádhera, nádhera! :) Aaach... Kdyby mi někdo na začátku řekl, že budeme na jejich společné poprvé čekat skoro půl roku, tak bych teda koukala (a byla nadšená samozřejmě), nádherná opravdová trubadúrská láska v přímem přenosu. Moirro, vyplnit čas Joffreyova dobývání se ti podařilo úžasně, moc se těším co teď ti dva spolu ještě prožijí... :)
áno, toto ma napadlo, že sme čítali týždeň po týždni nádherné príbehy o láske a konečne sme sa po takej dobe dočkali :D , ich spoločnej noci,

krásne moirra, jemné, romantické, nežné, plné lásky, zachovala si v príbehu tvoj jemný štýl, veľmi sa mi to páčilo a som zvedavá, čo všetko ešte prežijú :oops: :roll: :roll: spolu v ich "spoločných chvíľach" :oops:
Dakujem Errnie :D :oops:
Och! To je neuveritelne ze uz preslo takmer pol roka..nuz v priemere jedno pokracovanie za tyzden...uz je z toho pomaly
cela kniha :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 23 črc 2014, 22:07
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, jako vždy ... krásná a něžná romantika, úžasné čtení, moc se mi to líbilo a nechci se pořád opakovat, ale fakt pěkně píšeš. Právě proto mi vůbec ani nepřišlo, že "už nastal čas sblížení". Přesně, jak psaly dámy, tím, jak jsi ten čas vyplnila jejich zajímavými příběhy, tak to opravdu strašně rychle všechno uteklo.
A popravdě, už opravdu začínám mít problém ve své paměti rozlišovat, co bylo původně v kánonu a co jsi psala Ty. Všechno se mi to propojilo pouze do jediného nádherného příběhu jednoho podivného páru, který svou výjimečností zanechal nesmazatelné stopy na čtenářově duši. :wink: :wink:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 24 črc 2014, 08:43
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:
Moirro, jako vždy ... krásná a něžná romantika, úžasné čtení, moc se mi to líbilo a nechci se pořád opakovat, ale fakt pěkně píšeš.
A popravdě, už opravdu začínám mít problém ve své paměti rozlišovat, co bylo původně v kánonu a co jsi psala Ty. Všechno se mi to propojilo pouze do jediného nádherného příběhu jednoho podivného páru, který svou výjimečností zanechal nesmazatelné stopy na čtenářově duši. :wink: :wink:
Fantina, dakujem! :oops: :D

Nuz pre spravodlivost treba dodat, ze pani AG mala tu scenu vymyslenu tak DOKONALE, ze sa nedalo
ani vo fikcii vynechat jej nadherne vyroky z kanonu ako napriklad....

Preco sa neusmievate? Nemozem Tak dlho som cakal na tuto chvilu az mi teraz bolest zviera srdce....

UZ! zasepkala...

Chudatko moje ranene....

Neyvykrikla iba zrenicky sa jej neobycajne rozsirili...

Mas este krajsie telo ako som si predstavoval. Vravel z neskryvanym obdivom

Tulila sa k nemu a hned zasa odtahovala, zmätena ziadostivostou vlastneho tela.

A teraz ma podrzte:

Takmer ani nevedela o tom ze ju vyzliekol a ulozil na ODPOCIVADLO....

Joffrey si to snou prvy krat rozdal na terase???? :twisted: :shock: :shock:
Alebo je to chyba v preklade????.... :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 6 z 9  [ 436 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 14 5 6 7 8 9 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů
cron