Robert Hossein

Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 69 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: Re: Joffrey de Peyrac
Napsal: 10 zář 2022, 22:52
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše: *  15 črc 2022, 08:59
Zuzanka62 píše: *  24 čer 2022, 23:46
Mám následující dotaz, četla jsem, ze představitel JP RH nechtěl mít hrb ale já si nepamatuji, ze by v knize psala AG o hrbu, prosím o vysvětlení🤓 dekuji
Zuzanko, na webu je oddíl, který se věnuje filmové Angelice. Ta jsou i citáty R. Hosseina, jak se zděsil postavy Joffreye, když si prolistoval kapitoly knihy.
V knize Joffrey žádný hrb neměl. :disagreement:
R.H. asi knihu nečetl pozorně.
Tak to Hossein nikdy nerozprával, ako to píšu českí a slovenskí novinári. Asi už zasa neičo iba hodili do googlu a do prekladača. :roll: Spomenul to vo viacerých rozhovoroch pre francúzske média ako to s tou úlohou Peyraca vtedy bolo, a vždy hovoril to isté:

Takže: Vtedy ke´d ho oslovili ešte knihy Angelika samozrejme nečítal. (Prečo by aj čítal, keď ani len netušil že sa niečo také ide natáčať a že oslovia jeho. Bol aj dosť vyťažený herec, a musel skôr načítavať tony scénarov a zrejme mu na beletriu moc času nezostávalo.)
Do filmu ho ako prvý začal prehovárať Cosne, producent z filmu ODPOČINEK VÁLEČNÍKA, v ktorom hral Hossein predtým s Bardotkou. Bol to práve tento kto mu narozprával že sa jedná o postavu bohatého, inteligentného ale krivého, znetvoreného a hrbatého grófa.
Boh vie odkiaľ Cosne tie informácie mal. Očividne knihu ani sám nečítal, alebo preskakoval a nečítal pozorne a pridal Joffreovi ešte aj hrb ktorý v knihe v skutočnosti mal Fritz Hauer. Možno knihu otvoril práve na strane kde Joffrey, Fritz a Kouassi-Ba predvádzajú kapelovanie zlata pred sudcami.
Ešte dobre že Hosseinovi nepovedal že Peyrac bol ešte aj Maur :maur: :slzici:
To celé muselo vzniknúť štýlom "tichá pošta" alias "jedna babka povedala", ako aj tá fáma že to o tom hrbe je to Hosseinov výmysel.

No Hossein aj tak, po dlhom prehováraní, napokon privolil že Peyraca hrať bude, pretože Francisovi Cosneovi podpísal dopredu zmluvu že s ním natočí viacero filmov a tento naňho tlačil. Dal si však okamžite podmienku že si toho Peyraca trochu upraví, aby nebol až taký odpudzujúci, plus zásadne odmietol vymašličkované oblečenie v štýle Borderieho mušketierov a tiež parochňu (a vtedy ešte celkom určite ani len netušil že aj knižný Joffrey na kráľovskej svadbe Angelike vravel že musí svoje oblečeni prispôsobiť svojmu zjavu, aby nepôsobil smiešne a tiež nenosil parochňu).
Bernarda Borderieho priviedol na myšlienku natočiť film o Angelike jeho otec, filmový producent Raymond Borderie (všimnime si aké majú otec aj syn štýlové krsné mená) ktorý očividne Angeliku čítal. Ktovie, možno ju poznal ani nie z knihy, ale z novín kde vychádzala na pokračovanie.

Hossein to neskoršie okomentoval tak, že to nebolo prvý krát kedy tvrdošijne odmietal hrať nejakú postavu vo filme ktorá mu napokon padla ako uliata. Že to tak bolo takmer zo všetkými postavami v ktorých si ho ľudia napokon najlepšie zapamätali.

(kompilácia z rôznych francúzskych zdrojov)

Ešte tu k tomu máme toto:

https://www.angelique.cz/robert-hossein.php

Hossein teda nakoniec privolil a podpísal že bude hrať Peyraca v Angelike pričom ale vyjednával že sám rozhodne o výbere svojho kostýmu, o spôsobe akým bude krívať a akú bude mať jazvu.
Citát: Parisien


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Joffrey de Peyrac
Napsal: 11 zář 2022, 08:26
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak téma hrbu, který měl mít filmový Joffrey, se objevilo už i v časopisech někdy těsně po 89. roce. To byly asi různé překlady starších článků zahraničních časopisů a asi nebyly kvalitní. Vzpomínám si, že byl tehdy dlouhý rozhovor s R. Hosseinem v časopise "Mladý svět".
Tam jsem myslím poprvé četla o tom, že měl mít Joffrey hrb.

Doplňuji odkaz na webu:
https://angelique.cz/postava-hrabe-de-peyrac.php

Jestli Robert Hossein četl celou knihu?
Tak z těchto ukázek soudím, že knihu asi začal číst, ale nedočetl. Byl to asi styl takového rychločtení, spíše prolistování.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Joffrey de Peyrac
Napsal: 11 zář 2022, 17:11
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Či Hossein čítal celé knihy netuším, ale možno k tomu ešte niečo nájdem v niektorej knihe o ňom čo už mám v zbierke.
Jedno je isté, v momente keď ho prehovárali aby úlohu Peyraca vzal, vôbec knihy Angelika nepoznal a to s tým hrbom mu povedal producent Angeliky Francis Cosne.

Mercierka knihy naopak určite čítala, lebo o tom rozprávala v interview a tiež pózovala s knihami Angelika, niekde mám pár fotografií.

A inak super Mimi! :ok: Vďaka tomu že si tu pripomenula ten druhý článok ma napadlo sa pozrieť či sa náhodou nedá zohnať tá kniha od Henry-Jeana Servata "tajomstvá natáčania" a mala som šťastie že sa zjavil jeden jediný exemplár za 2 € - tak som to objednala. Uvidíme čo tam o natáčaní Angeliky bude. :la-polak-fun:

V čase keď Jeanne písala tie články sa informácie zháňali naozaj ťažko - v dnešnej dobe už je toho na internete hodne.

Tá spomínaná kniha vyzerá takto, a sú tam veci zo zákulisia natáčaní nielen o Merciérke a Hosseinovi ale aj o iných hviezdach toho času.

[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 11 pro 2022, 16:26
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  24 úno 2022, 19:13
Dnes sa roztrhlo vreco s knihami o a do Roberta Hosseina pod 2 € tak som si nejaké objednala.

jedinú čo som zatiaľ nezohnala za rozumnú cenu je táto s príznačným názvom "Krivý diabol" alias Kulhavý ďábel :twisted:
čo nieje iba pripomienkou jeho role ako Joffreya de Peyrac ale aj celkom iste aj na román od Le Sageho z rovnakým názvom.

Predslov k tej knihe napísali Belmondo a Merciérka, tak by to mohlo byť celkom zaujímavé čítanie. :D

Keď budem knihy mať, tak zasa pridám zaujímavosti čo sa v nich dočítam, podobne ako som pridala citáty...

Robert Hossein : le diable boîteux - Henry-Jean Servat (ten istý autor ako kniha o Mercieérke ? :damned: )

[ img ]
Zuzanka62 píše: *  07 pro 2022, 23:34

P.s. Mám dvě knihy o RH ve francouzštině, zajímalo by kolegyně uveřejnit jejich zde jejich obsah?
Všem přeji krásný a klidný adventní čas🤓
Zuzanka ako vidíš na prvej strane v tomto vlákne som už neičo z kníh pridávala - ja mám tiež kúpené nejaké knihy o ňom.

Dávala som sem aj zoznam jeho citátov z jednej z kníh.

Ja osobne sa budem tešiť ak sem niečo doplníš a pridáš :wink:


Aj ja prajem všetkým krásny adventný čas. 🎄🎄🎄✨✨


Nahoru
Profil Citovat
Sob
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 12 pro 2022, 15:54
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 pro 2020, 21:44
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Robert Hossein vydal svou autobiografii nazvanou Vlk pohlazený Bohem. Česky vyšla v roce 2018.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 12 pro 2022, 16:13
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Sob píše: *  12 pro 2022, 15:54
Robert Hossein vydal svou autobiografii nazvanou Vlk pohlazený Bohem. Česky vyšla v roce 2018.
Výpisky citátov čo som pridávala na prvej strane tohto vlákna sú myslím práve z tebou spomínanej knihy. :wink:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 21 pro 2022, 21:41
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Zuzanko, ale i další zájemkyně.

Na tv5mondeplus.com je možné vidět film s Robertem Hosseinem a Estellou Blain. Takže Joffrey a madame de Montespan v moderní době.
Je to krimi z roku 1959. Je možné nastavit mimo francouzského jazyka i další a také titulky.
Film se jmenuje Des femmes disparessent.
Chystám se brzy shlédnout.

Na stejné stanici je i film o Fouquetovi, který doporučovala Moirra. Ten jsem viděla a probíraly jsme ho při online setkání 18.12.
Doporučuji ho vidět. Soudní proces připomíná Angeliku. Vystupují zde skutečné postavy, které známe také I z Angeliky.


Nahoru
Profil Citovat
Zuzanka62
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 01 led 2023, 20:02
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 356
Registrován: 07 říj 2021, 20:37
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mimo, moc děkuji.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 12 led 2023, 11:41
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Francúzkom Canal Plus je oddelenie pre každého herca - filmy sa dajú buď stiahnuť alebo kúpiť - avšak ešte som nezisťovala ako je to medzinárodne, pretože Canal+ existuje aj v iných krajinách a možno Rakušan nemôže užívať Francúzsku ponuku - treba to otestovať. :P

Tuto Hossinové Filmy - Angelika tam samozrejme nechýba - u väčšiny filmov sú trailery vo veľkom rozlíšení.

VOIR LA BANDE ANNONCE: ukážka traileru :wink:

https://www.canalplus.com/personne/robert-hossein/1132

PS: celkom určite tam nájdeme aj iných hercov z Angeliky.

Okrem Angeliky sa mi Robert Hossein najviac páči vo filmoch Láska na polštáři kde hraje po boku Bigitet Bardot (Odpočinek válečníka - Le Repos du guerrier)

https://www.canalplus.com/cinema/le-rep ... 3593_40099

https://www.csfd.cz/film/27331-laska-na ... i/prehled/

[ img ]

a v komédii Madame Sans Gêne zo Sofiou Loren, avšak priznávam že mnohé z filmov v tom prehľade filmom z Hosseinom na canal Plus som ešte nevidela. V tom filme sú obaja doslova božskí, a Sofia je dokonalá Poalčka - tá scéna kde prichádza ku dvoru je ako vystrihnutá z fikcie kde Angelikyna priateľka z dvora zázrakov prichádza do Versailles a snaží sa chovať ako dáma ale všetko sa jej nejak pomotá :lol:

Toto je ako Joffreyov nevlastný brat a Polačka :lol:

[ img ]

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
Zuzanka62
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 12 led 2023, 23:48
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 356
Registrován: 07 říj 2021, 20:37
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mila Moiro, dekuji za info, pokusím se nainstalovat, shodou okolnosti jsem viděla oba filmy. Madam Saint Gene se mi moc líbil, narážky a styl humoru je moje parketu. Jen RH tam hraje druhé housle Sofie je daleko výraznější. Co se tyče filmu od Vadima, nevím co si mám o něm myslet. Musím ho ještě jednou vidět a pak o tom prodiskutujeme. Jenom je tam par scen jenž mi lehce připomínají Angeliku.
Jen tak mimochodem, divadla jsem se na Radůz a Mahulena. Tříska je tam stylizovaný do RH v Angelice.
Shání několik jeho filmu. Napr Zakázány kněží, caviar rouge, dob jüan 73 Vlastně všechny jeho filmy v němčině. Je zajímavé, ze nikde nejsou.
Pozdrav z Prahy❤️


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 29 led 2023, 15:50
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dne večer ve 20 hod na čt 2 opět dávají Provaz a kolt s M.M. a R.H.
Angelika a Joffrey na divokém západě.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 29 led 2023, 16:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše: *  29 led 2023, 15:50
Dne večer ve 20 hod na čt 2 opět dávají Provaz a kolt s M.M. a R.H.
Angelika a Joffrey na divokém západě.
vďaka za tip, Mimi! Videla si tento film? Stojí za to pozrieť si ho?

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 29 led 2023, 18:08
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious, podívej se na csfd. Tam má film 63 %. Hodnocení je od odpadu po 5 hvězdiček. Je tam i dost fotek.
Já moc westerny nemusím. Film jsem viděla dokonce dvakrát. Je to podle mě lepší průměr. Je docela dobré vidět Michèle, jak stahuje králíka. To mi připomíná, jak tyhle činnosti dělala v Americe v díle Angelika a Nový Svět. Hosseina si zase můžeme představit jako Joffreye v Americe. Oblečení sice té době neodpovídá, ale to je detail.


Nahoru
Profil Citovat
Lole
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 30 srp 2023, 14:36
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 133
Registrován: 31 bře 2023, 09:29
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Zdravím, já se přiznám že jsme antifanoušek Hosseina nebo minimálně nepatřím mezi ty které jej obdivují, ale někde tady na webu jsem našla informaci, že se s paní Golon dohodovali o pojetí postavy. Máme nějaký vzor v tom, jak on tu postavu vnímal a jak jí zobrazoval? A teda tohle už je hodně moje, ale vysvětlil někdy proč z dané postavy hrabě vzal veškerou zajímavost a sklony k ironii sarkasmu. Já vždy když na něj koukám, tak je to prostě běžný hrdina, které mu se dělo bezpráví, ale jako by v jeho pojetí chyběla ta část, kterou hrabě tak jako by úmyslně druhé provokoval. Takové to lehké rebelství. Chybí mi to, co bylo řečeno myslím v první díle. Možná budu parafrázovat blbě ale znělo to: "Když existují dva způsobu jak danu věc udělat, tak vy vymyslíte třetí." Nejlépe to podle mě ukazuje ta část v knize kdy Joffrey podstatě Angeliku málem dožene k tomu, aby mu byla nevěrná se sebou samým a ještě mám pocit, že se tím hrozně baví. Mě by zajímalo jak herec nad tím přemýšlel a proč tuhle za mě nejzajímavější část postavy úplně vypustil.

Nicméně když pominu to že za mě zobrazil hraběte de Peyrac blbě tak to že byl ikonou 60 let mu asi upřít nemohu a ani nechci. :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 26 říj 2023, 16:07
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Lole píše: *  30 srp 2023, 14:36
někde tady na webu jsem našla informaci, že se s paní Golon dohodovali o pojetí postavy. Máme nějaký vzor v tom, jak on tu postavu vnímal a jak jí zobrazoval?....

A teda tohle už je hodně moje, ale vysvětlil někdy proč z dané postavy hrabě vzal veškerou zajímavost a sklony k ironii sarkasmu......
1. Celkom hore tu vo vlákne je toho dosť čo osvetľuje ak osa k tomu celému Hossein staval plus tuto máme tiež nejaké veci:
https://angelique.cz/robert-hossein.php

2. Herec si bohužiaľ zriedka kedy má možnosť upraviť dialógy a tobôž nie dopredu pripravený scénar ... herec sa snaží čo najlepšie zahrať to čo dostane a čo najlepšie interpretovať texty ktoré sú mu vkladané do úst.

Borderié natočil viac či menej jednu rozprávku an motívy knih pani AG.

Myslím že hlavné je že medzi hercami ktorý boli obaja pekní bolo dobrá chémia. :love:


Robert Hossein jako Joffrey de Peyrac

Hossein dostával i další zajímavé divadelní role a postupně přešel i do světa filmů, které také sám začal režírovat. Jeho herecká kariéra je však spjata především s filmovou Angelikou, kde si zahrál hraběte de Peyraca. Představitelku Angeliky Michèle Mercier, kterou se prý Hossein pokoušel svádět. Herečka ale jeho kouzlu nepodlehla, protože byla vdaná a věrná.
Další ženy mu ale neodolaly. A některé z nich byly hodně mladé.

Lolita syndrom

Robert Hossein měl slabost pro mladé ženy V roce 1955 herec začal randit s tehdy teprve sedmnáctiletou Marinou Vlady, kterou si později vzal za ženu. Společně na svět přivedli dva syny, jejich vztah ale po necelých pěti letech krachl. O tři roky později se dal dohromady s dcerou bývalého francouzského ministra Caroline Eliacheff, které bylo pouhých 14 let. Caroline doma sice řekla, že jde studovat do Anglie, ve skutečnosti ale šla žít s Hosseinem, kterého si taky vzala. Jeho přátelé se mu ale smáli a Robert skončil tak, že pomáhal kamarádům své ženy s domácími úkoly. Jejich manželství jim sice vydrželo jen necelé dva roky, ovšem v době, kdy se rozváděli, se jim narodil společný syn.

Poté, co Hossein dotočil Angeliku, přestěhoval se do Paříže a zasnoubil se s Michele Watrin. Robert se těšil na další svatbu, té se ale nedočkal, protože Michele ve svých čtyřiadvaceti letech zahynula při autonehodě – navíc přímo před jeho očima. Potřetí se oženil až později se svou současnou ženou Candice Patou.

Robert Hossein zažil zjevení

Když měl Robert čtyřicet let, tak byl pokřtěn v římskokatolické církvi. A v roce 1971 v Itálii dokonce zažil mariánské zjevení. Nejspíš i proto v roce 2007 uvedl hru Neboj se, která pojednává o životě papeže Jana Pavla II. Herec má také zvláštní oddanost ke svaté Terezii z Lisieux.

Zdroj: https://www.extra.cz/osudove-okamziky-h ... il-zjeveni

[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
Sob
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 26 říj 2023, 16:36
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 pro 2020, 21:44
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To jsem netušila, že Robert Hossein zažil mariánské zjevení, ale jeho divadelní hry inspirované křasťanstvím znám. V Lurdech uvedl divadelní hru, která ukazuje život Ježiše z pohledu jeho matky


Nahoru
Profil Citovat
Lole
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 02 lis 2023, 20:12
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 133
Registrován: 31 bře 2023, 09:29
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jako je to pravda s tím, že herec si to neurčuju a ona opravdu nemůže za to že tu vizuální představu Hraběte pro mě nepředstavuje. Asi ani ty filmy za to nemůžou jen sem k nim nikdy necítila nostalgii. I když on je svým způsobem hezky A Michel vlastně taky. Ale pro mě ty filmy byli něco trapnýho na co se kouká máma s tetou. A ted jsou takovou trochu retro pohádkou. Já když čtu knihy, tak teda asi neexistuje postava, kterou bych předavovala podle nějakého spracování Angeliky, což má své kouzlo.

Nicméně mě zaujala informace, že původní francouzský muzikál Les Miserables režíroval v Paříži on. Jestli znáte celosvětový muzikál, tak doporučuji pustit si francouzský muzikál. Některé písně jsou přepracované, ale ten je to dost základ toho. Jako život musel mít určitě velmi zajímavý a s tím mariánským zjevení víme nějaký podrobnosti?


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 04 lis 2023, 19:37
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Lole píše: *  02 lis 2023, 20:12
Jako život musel mít určitě velmi zajímavý a s tím mariánským zjevení víme nějaký podrobnosti?
Zatiaľ som našla iba toľkoto, s čoho mi celkom nevyplýva že to znamenie videl na vlastné oči:

Dôvodom, prečo Robert Hossein v súčasnosti pripravuje toľko predstavení s náboženskou tematikou, je to, že svoju vieru náhle objavil v San Damiano, malej dedinke v Lombardii, kde sa 16. októbra 1964 údajne prvýkrát zjavila Panna Mária.
Tou "vizionárkou" bola päťdesiatštyriročná roľníčka, prezývaná "Mamma Rosa", ktorá zomrela v roku 1981. Povedala, že Panna Mária ju požiadala, aby zo svojej záhrady urobila miesto modlitby a pozvala čo najviac ľudí, aby sa tam prišli modliť. A každý mesiac z Paríža odchádzajú francúzske vlaky a autobusy, aby tam strávili tri dni. ***
Robert Hossein nebol jedným z týchto "organizovaných výletov". Ale keď bol v Taliansku, v regióne Piacenza, rozhodol sa ísť do San Damiano. Odvtedy má vždy v peňaženke fotografiu tejto dediny, ktorú urobil amatér v roku 1971. Fotografiu, na ktorej je vidieť zvláštne skreslenie slnka, ako sa zdá, že prekonáva to, čo veriaci zo San Damiana bez váhania označujú za zjavenie Panny Márie, vtedy preskúmali technici z francúzskeho Leizu a potvrdili, že neobsahuje žiadne falzifikáty.
Robert Hossein bol odvtedy "znovu pokrstený" a tvrdí, že intenzívne žije svoju vieru.


Na základe článku Emmanuela Pezeho
Prevzaté z Recueil Marial 1985 od brata Alberta Pflegera, Patrí k expertom, ktorí sa zaoberajú mariánskymi zjaveniami

*** no to je celkom fajn bussines


Nahoru
Profil Citovat
Sob
Předmět příspěvku: Re: Robert Hossein
Napsal: 05 lis 2023, 20:39
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 pro 2020, 21:44
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moiro, Děkuji nové informace . Divadelní hra Žena jménem Maria , kterou Robert Hossein režíroval měla premiéru v Lurdech v roce 2013.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 69 příspěvků ]
Zpět na „Filmy a muzikály Angelika“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Seznam [Bot] a 3 hosti