Filmová Angelika Ariela Zeitouna

Odpovědět   Stránka 3 z 5  [ 247 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
Miška
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 pro 2013, 11:22
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 17
4poziom.slask.pl
Registrován: 13 lis 2013, 21:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ale Lanvin má jazvu na pravom líci !


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 pro 2013, 11:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Miška píše:
Ale Lanvin má jazvu na pravom líci !
Kdyby byl zrovna tohle největší relaps nového remaku, byl by pro mě Zeitoug Pánbůh :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Majka371
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 pro 2013, 19:13
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 44
Registrován: 18 srp 2008, 15:03
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ja sa celkom teším na nové spracovanie - darmo je ... kniha je iba jedna, každý ju číta ináč a ináč aj chápe. Neverím, že by niekto dokázal zrežírovať film podľa všetkých predstáv nás, čitateľov. Film si pozriem rada, aspoň sa tu budeme vedieť "vyrozprávať" :-). K obsadeniu iba toľko, je mi ľúto, že sa Vám Lanvin nie veľmi páči, je celkom charizmatický, akurát by bol vekom vhodenjší do Nového sveta :-) Ale ak svoju rolu zvládne, možno bude fakt OK -). O predstaviteľke Angeliky sa veľmi vyjadrovať nechcem, lebo sa mi nepáči jej "novovekosť". Z ukážok, ktoré ste tu "prilepili", sa mi ale jej prejav vo filme celkom páči. Som však veľký optimista, nechám sa prekvapiť. Budeme mať nad čím premýšľať a porovnávať...


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 pro 2013, 19:42
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Neviete niekto, čo je s premierou filmu??? prečo ju odložili a či a kedy bude?


Nahoru
Profil Citovat
Miška
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 pro 2013, 23:32
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 17
Registrován: 13 lis 2013, 21:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A ešte má aj bradu :shock: :shock:


Nahoru
Profil Citovat
Miška
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 pro 2013, 23:39
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 17
Registrován: 13 lis 2013, 21:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Abulienka píše:
Neviete niekto, čo je s premierou filmu??? prečo ju odložili a či a kedy bude?
Tak bude určite, asi niekedy vo februári u nás


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 pro 2013, 20:13
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahojte, tu je článok o filmoch v roku 2014. Je tam spomenutá aj Angelika.

http://kultura.idnes.cz/filmy-2014-ctg- ... lmvideo_ts


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 led 2014, 18:14
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mám tu jednoduchý preklad rozhovoru s Anne Golon na tému nový film, ktorý mi poskytla jedna moja kamarátka z Francúzska:
"Žene, s ktorou sa stretávame, sa uľavilo. Šesťdesiat rokov nato, ako stvorila Angeliku, je Anne Golon konečne šťastná, páči sa jej nová filmová adaptácia. Počas skúšobného premietania "sa to ľuďom páčilo, na konci vzlykali, take môžem zomrieť šťastná". Pani Golon má 92 rokov a je troche nahluchlá, ale stále plná energie. Začala písať ďalšiu knihu (časť), bude sa odohrávať v Novom Svete, počas obdobia zrušenia Nantského ediktu. "Celý príbeh mám už v halve, musím ho už len napísať." Je tomu už dvadsaťsedem rokov, čo vyšiel posledný diel a fanúšikovia snívajú o ďalšom. Anne Golon je druhá najpopulárnejšia spisovateľka Francúzska. "Predpokladá sa, že som miliardárka," ale v deväťdesiatych rokoch bola na dne, v roku 1986 dostávala za svoje knihy veľmi málo peňazí, napriek tomu, že vo svete sa predali milióny výtlačkov (vyzerá to tak, že ju okradol jej editor). Konečne v roku 2005 jej editor vrátil peniaze, súhlasila stretnúť sa s režisérom a Ariel ju "dobyl" svojou vášňou.
Na pôvodný film má Anne Golon veľmi zlé spomienky. Hercom bolo zakázané rozprávať sa s ňou počas nakrúcania. Nesúhlasila s tým, čo napísal scénarista, skončila so spoluprácou a nebola ani pozvaná na premiéru. Robert Hossein mal vždy zlú náladu, ale Joffrey je predsa veselá povaha! A Michele Mercier nikdy nepochopila postavu Angeliky. Anne Golon sa teraz veľmi páčia Nora a Gerard. Gerard je slobodná duša, ako Joffrey. A Nora má Angelikinu energiu. Je to ako znovuzrodenie a zadosťučinenie za všetky tie zlé recenzie, ktoré mala v osemdesiatych rokoch, kedy ju nepovažovali za seriózneho autora.
"Ľudia hovorili, že Angelika je pobehlica, ale ona vo veku 45 rokov spala iba s ôsmymi mužmi, čo je oveľa menší počet, ako dnešné dvadsaťpäťročné dievčatá."

Ďalej tu mám názor od inej kamošky z Francúzska, pýtala som sa jej, aké sú reakcie na nový film. Odpísala mi, že ona síce film nevidela a knihu nečítala, ale videla v TV, že recenzenti nie sú veľmi nadšení: Joffrey prišiel o svoju hravosť a záhadnosť, Angelika sa nebúri, a vedľajšie postavy takmer vôbec neexistujú. Ďalej písala, že Lanvina (napriek tomu, že je o viac ako 20 rokov starší ako Hossein, keď hral v "Angelike") vybrali zrejme preto, lebo je vo Francúzsku slávny.

Takže, dámy, je to na nás, čo si vyberieme. Asi treba naozaj vidieť a potom súdiť.
:)


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 led 2014, 23:24
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ja osobne veľmi pekne ďakujem za akúsi tvoju súkromnú recenziu,som vďačná za akúkoľvek zmienku o novom filme, lebo je o ňom veľmi málo informácií, ako keby sa ani žiadny nekonal :)
neviem sa už dočkať a určite si svoj názor spravím sama. veľmi sa naň teším.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 led 2014, 11:13
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Také děkuji Kristínko.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 led 2014, 18:29
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No, když nad tím tak přemýšlím, příjde mi, že logicky by Angelika stejně měla skončit v Americe (i když bych si přála opak).
Ve Francii vládne silný král, i když by se s ním Joffrey usmířil, stejně by nemohl žít jako jeho poddaný, navíc král zruší edikt Nantský čili se jeho názory ohledně hugenotů budou rozcházet jak s Joffreyem tak s Angelikou. Přesto ale mezi obdobím kdy končí poslední knížka a zrušením ediktu je ještě několik let ne? Takže v té době by se Angelika přece jen mohla na nějakou dobu do Francie vrátit?

(ano vím že tyhle úvahy do téhle diskuze moc nepatří, kdyžtak to přesuňte, ale nemohla jsem si pomoct to sem nenapsat :wink: )


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 led 2014, 10:06
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Jestli cituješ důvěryhodný zdroj, tak v něm AG prozradila něco, na co tolik čekáme: "...bude sa odohrávať v Novom Svete, počas obdobia zrušenia Nantského ediktu..." (ale osobně jsem spíš doufala, že se bude odehrávat ve Francii).
mám to z jedného časopisu, link nemám, len obrázok, ktorý mi poslala tá moja kamarátka, a nedá sa tam všetko prečítať. Môžem ho skúsiť sem zavesiť. Ona mi to preložila do angličtiny a keďže nie je v tomto jazyku stopercentná, je možné, že niečo je preložené veľmi voľne :? Konkrétne tá veta znela: "it will take place in the new world around the « reformation of edit de Nantes ..." Tiež som si myslela, že Angelika skončí v Európe a trochu ma to mrzí...


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 led 2014, 11:06
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Precious píše:
jeanne píše:
Jestli cituješ důvěryhodný zdroj, tak v něm AG prozradila něco, na co tolik čekáme: "...bude sa odohrávať v Novom Svete, počas obdobia zrušenia Nantského ediktu..." (ale osobně jsem spíš doufala, že se bude odehrávat ve Francii).
mám to z jedného časopisu, link nemám, len obrázok, ktorý mi poslala tá moja kamarátka, a nedá sa tam všetko prečítať. Môžem ho skúsiť sem zavesiť. Ona mi to preložila do angličtiny a keďže nie je v tomto jazyku stopercentná, je možné, že niečo je preložené veľmi voľne :? Konkrétne tá veta znela: "it will take place in the new world around the « reformation of edit de Nantes ..." Tiež som si myslela, že Angelika skončí v Európe a trochu ma to mrzí...

Mě ne :) . Dovedu si Angeliku představit, jak přijede ke dvoru jako nějaká superstar :wink: nebo Kleopatra se svým triumfálním přijezdem do Říma , ale už si nedovedu představit, že by tam zůstala. Co hledat v Evropě? Co hledat u dvora? Po mystice Kanady by mi připadalo všechno ploché a povrchní. Její duše by tam akorát trpěla.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 led 2014, 19:14
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania, to si napísala veľmi pekne, tiež mám z toho taký pocit. Triumfálny návrat do Paríža - som tu, žijem, som stále krásna a hlavne - som slobodná a preto sa vraciam do svojej zasľúbenej zeme.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2014, 09:24
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Ale zpátky k filmu, viděly jste oficiální anotaci?

Sedmnáctiletá Angelika je proti své vůli provdána za bohatého toulouského hraběte Joffreye de Peyrac, který je nejen o dvanáct let starší než ona, ale má také pověst čaroděje. Svým šarmem a inteligencí si brzy získá Angeličino srdce a zdá se, že jejich šťastný život nemůže nic ohrozit. Jednoho dne je ale Peyrac uvržen do Bastily a upálen na hranici za údajné čarodějnictví. Angelika se uchýlí s dětmi na Dvůr zázraků a s pomocí banditů plánuje pomstu všem, kteří změnili její pohádku ve zlý sen.

Než aby ten problematický věk přešli, explicitně uvádějí, že mu je 29 let (jak přesvědčivé s 64letým představitelem) ;)

Haha, přesně Jeanne! To mně při čtení té anotace také napadlo :?

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2014, 09:34
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Abulienka píše:
Tania, to si napísala veľmi pekne, tiež mám z toho taký pocit. Triumfálny návrat do Paríža - som tu, žijem, som stále krásna a hlavne - som slobodná a preto sa vraciam do svojej zasľúbenej zeme.
A po sobě zanechá jen bolestnou vzpomínku... tam někde za mořem je ráj, protože je v něm ona. Ta, která se umí smát, nebo se "jen" usmívat s tajemným úsměvem Mony Lisy, která už ví, že od života dostala vrchovatě dobrého i zlého. A že už byla vším, čím být mohla. Cesta vpřed už pro ní vede jen jedna.

- což je můj osobní pohled na to, proč jí Anne nechá v Kanadě :wink:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 úno 2014, 13:07
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 


Nahoru
Profil Citovat
Květa
Předmět příspěvku: Nový film Angelika - hrůza!
Napsal: 15 úno 2014, 20:18
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2012, 15:24
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Včera jsem viděla novou Angelika (Valentýnské promítání v Cinema City) a je to děs! :-(( Představiteli Peyraca je 64, charismatickej sice je, ale co naplat, je to prostě starej pán. To postupný zamilování Angeliky do Peyraca je buďto moc zkrácený anebo prostě špatně zahraný, podstatný ale je, že jim to člověk vůbec nevěří. Ono Peyracovi se ta zamilovanost vlastně také nedá moc věřit a má tam tak málo prostoru, že mi vlastně ani nezačal být sympatický, natož abych si ho oblíbila. Angelika je velmi dobrá, není tak hezká jako M.M., ale mám pocit, že je i možná lepší herečka, když dojde na martýrium po Peyracově zatčení. Herci, co hraje Nicolase, je 47 let, králi 50 let a nejhorší je, že ani jeden z nich není ani trochu hezkej. Je možný, že ve Francii jsou to populární herci a francouzským divákům se to bude líbit, ale pro mě to prostě bylo velké zklamání. Občas se tam objeví i pěkná dějová divočina - jako že Filip položí na stůl před otce pistoli, aby se zastřelil a ten to udělá (měly ho k tomu dohnat výčitky svědomí za to, co provedl Angelice). Podívat se na to rozhodněte běžte - bez toho by se asi fanoušek Angeliky neobešel, a uvidíte samy. Třeba se to někoho z vás přece jen získá...


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 úno 2014, 22:09
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ajaj, potvrzuješ nám, co jsme všechny tušily, ale raději si to nechtěly moc připustit.. :?
Jen mi vrtá hlavou, proč ten film AG tak vychvalovala..


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 úno 2014, 20:40
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 


Nahoru
Profil Citovat
malagelo
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 úno 2014, 23:12
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 17
Registrován: 25 zář 2007, 10:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mám z toho bohužel stejný dojem. Angelika docela jde, je mladá a pěkná. Nejhezčí je Filip, chudák Nicolas a Desgrez.
Jsem zvědavá co na to povíte. Nebudu nic prozrazovat, počkám až to uvidí vás víc, ale zajímalo by mě, kdyby se náhodou točil druhý díl, čím Angelika donutí Filipa aby si ji vzal......


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 úno 2014, 18:46
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 úno 2014, 21:38
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
haha, zrovinka teď jsem to sem chtěla dát :D
zajímavý rozhovor, paní Švormová má zdravý názor na nového "Peyraka" :D :D jinak je fajn, že se tam i když krátce, mihlo okénko s autorkou knih, i malá osvěta je lepší než žádná...


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 úno 2014, 18:53
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 26 úno 2014, 16:14
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku: zase ďalšia recenzia...
Napsal: 27 úno 2014, 17:35
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: zase ďalšia recenzia...
Napsal: 27 úno 2014, 18:06
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Monika-Janka píše:
To je zvláštní, ty slovenské recenze jsou k filmu mnohem laskavější :) To už je asi naše česká povaha, že co můžeme potopit, s gustem potopíme.


Nahoru
Profil Citovat
Majka371
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 úno 2014, 22:12
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 44
Registrován: 18 srp 2008, 15:03
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Práve som sa vrátila z kina :-) Zaujímavé spracovanie ... kto by očakával romantickú strhujúcu verziu Angeliky, ten bude sklamaný. S romantikou tento film má pramálo čo spoločné. Páčilo sa mi prostredie kde film natáčali, ľudia už menej. Málo pekných šľachticov, strašne veľa bedárov. Predstaviteľka Angeliky sa mi vôbec nepáčila výzorom, ani výkonom, starý gróf už trošku viac. Čo stojí za zmienku, tí čitatelia kníh, ktorí videli aj pôvodné filmové spracovanie, si určite nájdu scény, ktoré zaujímavo vykreslia konanie Filipa vo veci "zmiznutia" jedu a kompromitujúcich listov, jeho postoj ku konaniu vlastného otca a k Angelike samotnej. To sa mi napríklad veľmi páčilo. Ale aj tak nad knihou nezvíťazí asi žiaden film.


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku: rozhovor s režisérom Arielom Zeitounom
Napsal: 03 bře 2014, 16:23
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 
http://kultura.sme.sk/c/7118898/zabudni ... znali.html

prístupna je len časť rozhovoru. Keby chcel niekto zvyšok, nech mi napíše na kralovicova.monika @ gmail.com, potom pošlem.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 bře 2014, 17:50
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Film se mi líbil v tom, jak byl natočený, že ho pojali úplně jinak. Proto si DVD koupím, kvůli té atmosféře a Phillipovi.

Co se mi nelíbilo - Joffrey. Zde je Joffrey prostě starý pán. Nemá v sobě nic ďábeského, natožpak nějakou energii. Dovedete si ho představit jako Rescatora?

Nelíbila se mi Angelika - není tak úchvatně krásná, ale budiž - s tím bych se i vyrovnala. Nelíbí se mi její arogantní chování, není v ní nic tajemného, nic ženského. Je to taková princezna bojovnice (konstatoval manžel), prostě Xena. Vypadá, jako by muže k ničemu nepotřebovala. K první noci se rozhodla div ne silou vůle, nikoliv touhou. Ona není tou, kterou touží muži ochraňovat a svést. Ona si bere je. - Ha, to by spíš sedělo na Ambroisine. A i ty černě obarvené vlasy tomuto výrazu více odpovídají.

Michelka aspoň byla proměnlivá. Její Angelika procházela nějakým vývojem. Ne vždy mi seděla, to je pravda, ale tahleta nová - je prostě domina.

Nejvíc a bezkonkurenčně se mi líbil Phillip - kdyby on byl tím Joffreyem a ona byla více ženská dopadlo by to lépe.

Jinak tam opravdu není moc na co koukat. A Desgreze - miláček Desgreze? Já nevím. Způsob, jakým ho pojali není špatný. Počkám si, až (jestli vůbec) z něj udělají toho policajta - třeba bude mít čistější vzezření a vyklube se z něj i někdo pohlednější (no, to asi nejde). Prostě nevím. Mně všechno přehlušila ta domina a nevýrazný Joffrey.

Celkově si myslím, že by film mohl lidi přitáhnout ke knížkám, protože ukázal Paříž špinavou, reálnější. Tohle nebyla princeznovská Angelika, ale to nebyla ani u Borderieho - jen čistější - pravda.

U nás je film vhodný pro děti od 12 let. Což je podle mně, vzhledem ke scéně první noci, nedostatečné. 15 let bych dala jako minimum (ok, pro někoho 14).
Přesto na film přišla babička s desetiletou vnučkou a pak se rozčilovala, že jí musí zakrývat oči a co to za hnus natočili. Já osobně bych na Angeliku dítě nebrala. Tohle není chyba tvůrců, ale té babičky.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 bře 2014, 21:47
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 


Nahoru
Profil Citovat
Monika-Janka
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 bře 2014, 17:36
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 213
Registrován: 01 říj 2010, 19:10
Kontaktovat uživatele: SZ
 


Nahoru
Profil Citovat
Elaine
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 bře 2014, 21:55
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 99
Registrován: 08 úno 2014, 14:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj, právě jsem se vrátila z kina. Dlouho jsem se odhodlávala, jen co je pravda, přeci jen, dabing není něčím, co bych vyhledávala. Inu, zklamaná jsem rozhodně nebyla, leč některé momenty zůstaly nepochopeny.

Bezpochyby nejlepší mi přišel Filip. Je to jediná postava, která má šarm, potenciál a city. Respektive byl jediný, komu jsem je i věřila.

Joffrey se mi líbil. Lanvin není ošklivý herec. Jenže není to ani člověk plný síly, člověk odhodlaný rvát se s osudem. Spíš je to takový děduško, který už dobojoval. A to je podle mě hrozná škoda. Nevěřím mu z,nalost Číny, nevěřím mu jeho znalosti a nevěřím mu ani jeho bohatství. Nepřesvědčil mě ani o dvorské lásce a úctě k ženám. (Takové orgie?! Prosím ne! Vždyť v nahotě není žádné kouzlo...)

Angelika je kapitola sama pro sebe. Kromě toho, že mi přišla svůdná asi jako žehlící prkno, vyjma momentu, kdy šla za Joffreyem do Bastilly... a chvíle, kdy má na sobě rudé šaty. Jenže v ty chvíle je jenom hezká, nemá v sobě žádnou jiskru, která by nutila davy, aby se rozestoupily, jiskru, která by brala mužům řeč. Přišla mi spíš jako malá hnědá myška. A přesto hrozně neživočišná. I když ve stínu Margot žádný div.

Desgreze jsem si nějak takhle představovala. I přesto, že by mohl být aspoň o dvacet let mladší, je pro mě stále světlým paprskem ve stínech Paříže. Působí přesvědčivě, jako jeden z mála.

Nikolas Rošťák je jiný, než jsem ho čekala. Hrozně mě zarazila jeho ochota ponechat Filipovi život i Angeliku. Takový žhavý uhlík vypadnuvší z krbu, který může spáchat ještě pěknou neplechu. To, že v Monteloupu nestál ani za zlámanou grešli, raději rychle přejdu.

A teď již ty dvě věci, které jsem vůbec nepochopila:
1. Jak mohlo Angelice projít, že si vůbec vzala kalhoty? Vždyť by ji inhed zavřeli pro pomatení smyslů a vůbec, pobouřila by veškeré okolí daleko víc, než Joffrey svými chemickými reakcemi!
2. Proč si stříhala a barvila vlasy? Vždyť to odporuje veškerému zdravému rozumu, navíc se pak stejně ukáže králi.

Samozřejmě, těším se, až (a jestli) se mi do ruky dostane původní znění. Kvůli němu a kvůli Filipovi se na film ráda podívám ještě někdy znovu. Ostatně i kvůli interiérům, Margot, nádvoří a hře světel. Jen ty hlavní postavy budou rušivým elementem představení.


Tanio, také bych asi dítě na film nebrala. Ale každý si z postelové scény odnese něco jiného. Pro mě bylo překvapivé zjištění, že má Nora křivé zuby...


Nahoru
Profil Citovat
Maira
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 bře 2014, 19:21
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 183
Registrován: 17 srp 2010, 14:19
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Včera som bola v kine - pre mňa úplná katastrofa. Z Angeliky urobili počernú cigánočku, rebelku bez príčiny (takú tú pubertiacku, čo ona nikdy nebola), pochybujem, že si ktokoľvek kto film pripravoval prečítal aspoň tú prvú časť. Angelika, tá jej skutočná podstata, vôbec nebola filmom vystihnutá. Filmová herečka je pekná, ale jej chôdza je otrasná, zhrbená, nemá v sebe žiadnu vznešenosť. Keď bola scéna s jej komornou Margot, tak tá tam vyzerala minimálne tak dobre ako ona. To je to, čo Michele rozhodne mala - vznešenosť, nadhľad, odvahu (nie hlúpe rebelanstvo). Jedine, čo tam bolo trošku dobré je to, že vlastne herečka nebola príliš namaľovaná, čo je na tú dobu normálne. Ináč absolútne nič. Obsadenie postáv, strih, réžia, obsahové spracovanie. Nič. Mne sa nepáčil ani Filip, veď ten mal byť blonďák. A to prepracovanie témy s jedom bolo veľmi slabé. Lepšie bolo nechať knižnú verziu. Bolo mi z toho trápne. Bude lepšie, ak už títo ľudia o Angelike nič točiť nebudú, lebo ju úplne zhovadia. Škoda týchto nádherných a skvelých kníh. Mne je ľúto autorky, s týmto asi nepočítala. Neverím, že sa jej to môže páčiť. A ak hovorí iné, možno sa jej to oplatí...


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 10 bře 2014, 17:20
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Za severočeskou sekci hlásím, že jsme s Dauphine vyrazily na Angeliku společně.
Shodly jsme se, že v nás film nevyvolal téměř žádné emoce. Co se výtek týká, nebudu se opakovat, většina tu už zazněla. Osobně mě mrzelo to, že pokud se Nadia spolupodílela na scénáři, jakto, že tam zazní jen dva úryvky z knihy?
A chápu, že pro scénáristy nebylo jednoduché zhustit složitý děj, ale proč si teda v tom případě přimýšleli takové nesmysly, jako bratra ženatého s černoškou, za kterým se Angelika skoro vydá??
Paradoxně se mi nejvíc líbila scéna, kde A. s J. očekávají krále a zazní tam původní filmová hudba Michela Magne.
Zamýšlely jsme se, pro jakou cílovou skupinu je film určen - pro ty, kdo znají původní film asi ne, pro milovníky knižní verze taky ne a dorůstající generace? Pro ty je Lanvin příliš starý, aby z něj byl idol.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 bře 2014, 15:10
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Chystala som sa na film tento víkend, ale zistila som, že ho už nehrajú! Po dvoch týždňoch ho stiahli, zrejme bola biedna návštevnosť :-( Je mi ľúto, dievčatá, zapojím sa do diskusie, až keď výjde DVD ...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 dub 2014, 09:36
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Este len vyslo uz ho aj zlacnili, necudujem sa

http://www.amazon.fr/dp/B00HX3IA36?tag= ... e-Marquise

Na Francuzkom by mali byt aspon francuzke titulky pre nepocujucich, alebo?

Ale pockam ci DVD vyjde v Nemecku. ;-)
potom bude viazej jazykov


Nahoru
Profil Citovat
Jitka
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 dub 2014, 09:02
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2014, 11:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Učinila jsem dotaz u společnoci AQS, a.s. Home Entertainment Division MAGIC BOX a DVD vyjde začátkem července. Udělala jsem si už předobjednávku na www.film-game.cz, kde tvrdí, že vyjde 16. 7.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Novy film
Napsal: 23 dub 2014, 11:55
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Kvoli tomu novemu filmu som sa extra vybrala do Bratislavy, lebo v tu v Rakusku sa do kin nedostal. Musim povedat ze vyber hercov na hlavnych hrdinov nebol az taky zly, az na ten Joffreyov vek, ale toho co im vkladal do ust dialogy a vymyslal "duchaplne" sceny by som vlastnorucne zastrelila!
Toto mali byt vyroky vtipneho, inteligentneho a vo vsetkom nadpriemerneho Joffreya? A jemnej, nevyslovne zenskej avsak vtipnej a inteligentnej Angeliky ktoru opisala pani Golonova? Vidno ze ten reziser, necital tie knihy ako sa sam priznal iba ich prelistoval. A kedze ak niekto do niecoho nejde celym srdcom, nemoze ani ocakavat ze sa dozije uspechu Teda ho vobec nelutujem ze zozal taky neuspech. Netreba sviniam hadzat perly, a kniha pani AG je perla medzi historickymi romanmi.
Stavim sa z si mozno aj poplakala. :(

Toto je moj skromny nazor
Rada by som pocula aj ine, i ked je mozno celkom protichodne od toho mojho. ;-) :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: Novy film
Napsal: 23 dub 2014, 13:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
Kvoli tomu novemu filmu som sa extra vybrala do Bratislavy, lebo v tu v Rakusku sa do kin nedostal. Musim povedat ze vyber hercov na hlavnych hrdinov nebol az taky zly, az na ten Joffreyov vek, ale toho co im vkladal do ust dialogy a vymyslal "duchaplne" sceny by som vlastnorucne zastrelila!
Toto mali byt vyroky vtipneho, inteligentneho a vo vsetkom nadpriemerneho Joffreya? A jemnej, nevyslovne zenskej avsak vtipnej a inteligentnej Angeliky ktoru opisala pani Golonova? Vidno ze ten reziser, necital tie knihy ako sa sam priznal iba ich prelistoval. A kedze ak niekto do niecoho nejde celym srdcom, nemoze ani ocakavat ze sa dozije uspechu Teda ho vobec nelutujem ze zozal taky neuspech. Netreba sviniam hadzat perly, a kniha pani AG je perla medzi historickymi romanmi.
Stavim sa z si mozno aj poplakala. :(

Toto je moj skromny nazor
Rada by som pocula aj ine, i ked je mozno celkom protichodne od toho mojho. ;-) :mrgreen:

Souhlasím.
Kdo to nečetl (několikrát a stále dokola), ale jen prolistoval, by to opravdu točit neměl. Nemá vůbec tušení o čem to je.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 dub 2014, 23:24
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
premiera v nemecku bude az koncom maja. No to som teda zvedava ze ako to Nemci prijmu. u nich kedysi podobne ako v byvalom ceskoslovensku, ludia stali na listky v dlhociznych radoch ked prisla Angelika Bernarda Borderie do kin.

Kinostart: Angélique
29. Mai 2014 in Deutschland


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku:
Napsal: 27 dub 2014, 23:14
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
nový film som zatiaľ nevidela, ak aj áno, zrejme sa budem musieť pozerať na film inak, ako podľa knižnej predlohy pani AG, skôr sa odosobniť a vnímať to ako samostatný príbeh o láske, nepripomínať si, čo som čítala v knihách, pretože podľa tohto videa http://www.youtube.com/watch?v=gsrvsLplb9w to nevyzerá až tak zle, ale je to podfarbené hudbou, bez dialógov, tak to vnímam inak... :roll:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Novy film
Napsal: 27 dub 2014, 23:30
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
[quote="moirra"]Kvoli tomu novemu filmu som sa extra vybrala do Bratislavy, lebo v tu v Rakusku sa do kin nedostal. Musim povedat ze vyber hercov na hlavnych hrdinov nebol az taky zly, az na ten Joffreyov vek, ale toho co im vkladal do ust dialogy a vymyslal "duchaplne" sceny by som vlastnorucne zastrelila!
Toto mali byt vyroky vtipneho, inteligentneho a vo vsetkom nadpriemerneho Joffreya? A jemnej, nevyslovne zenskej avsak vtipnej a inteligentnej Angeliky ktoru opisala pani Golonova? Vidno ze ten reziser, necital tie knihy ako sa sam priznal iba ich prelistoval. A kedze ak niekto do niecoho nejde celym srdcom, nemoze ani ocakavat ze sa dozije uspechu Teda ho vobec nelutujem ze zozal taky neuspech. Netreba sviniam hadzat perly, a kniha pani AG je perla medzi historickymi romanmi.


musím uznať, že Gerard Lanvin má charizmu, :wink: , to sa nedá odoprieť, ale vekovo by mi tak pasoval do Nového sveta, popri mladej Angelike to nesedí na 12- ročný vekový rozdiel.... v podstate ani Nora Arnezeder nemá škaredú tváričku a je celkom pôvabná...
až to bude k "zehnání" na DVD tak sa ho pokúsim zohnať, v každom smere som zvedavá na toto "veľdielo" :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 09:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ved prave! Nora je vskutku povabna ale bohuzial ako herecka okrem gulania ocami moc toho zahrat nevie (co vsak moze byt aj chyba rezisera a mizerneho scenara), Lanvin ma nepochybne charizmu a je aj dobry herec a bol by toho toho Peyraca uhral aj stym vekovym rozdielom, keby mu boli pripravili sceny a dialogy ktore by mu to boli umoznili.
Pre cloveka ktory nikdy necital tu knihu ani nevidel predosly film, musi byt nepochopitelne co na tom Zetoinovom Joffreyovi malo byt pritazlive. pretoze duchaplny urcite nebol.
Uz som velmi zvedava, co na ten film povedia Nemci kde bude premiera koncom maja.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Kritiky v Nemecku
Napsal: 29 dub 2014, 10:48
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ale som sa dneska rozculila! Divala som sa na Nemecku Kinostranku kde je kritika aj trailer.

Tuto:
http://www.kino.de/kinofilm/angelique/149292

Nuz ten debil/ta debilka tu pise ze knihy Anne Golonovej su horsie sladaky ako tie od Rosamunde Pilcher!!!!! A nadovazok ze dokonca Pilcherovej romany su proti Golonovej ako vedecke prace! V skutocnosti je to presne naopak, Pilcherovu dobre poznam

Idem im tam napisat a servitku si teda pred usta davat nebudem.

To co pise Pilcherka by som ja ak by som chcela pisat pre peniaze mohla chrlit na kila ako na beziacom pase.

dalsia hovadina co tam napisali je zevraj Landvina vybrali preto lebo proti Hosseinovi vyzera velmi mladistvo!!!

Ake drogy autor toho clanku berie???

PS: Uz som tam napisala
PS2: Kritici su ako banky: Nic neprodukuju a snazia sa manipulovat, ovladat a aj zarabat na tych co nieco produkuju.
PS3: Autor kritiky Golonovu jednoznacne necital, mozno ze ani Pilcherku nie!


Nahoru
Profil Citovat
Jitka
Předmět příspěvku: soundtrack
Napsal: 29 dub 2014, 11:01
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2014, 11:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mimo jiné soundtrack k novému filmu je již na Spotify. Je celkem pěkný - zvyknete si. Nahráli Filharmonici města Prahy.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 kvě 2014, 21:09
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pekne Video k novemu filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=gsrvsLplb9w

;-)


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 kvě 2014, 22:28
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Nádhera, je z toho vidět, že fanoušci josu ti, kdo tomu nejlíp rozumí. Hned mám chuť podívat se na film, ale bude mu chybět to, co se tam podaří doplnit právě fanouškům, kteří nejlépe "vědí".
keď som pred časom toto video objavila, bola som milo prekvapená, ako je to pekne zostrihané , ako si Angelika prezerá Peyracove knihy, ako sú spolu v dole, podtrhnuté úžasnou hudbou - tak som si hovorila, že stojí za pozretie,

už dá sa pozireť aj http://www.youtube.com/watch?v=czYHxZshICQ


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 kvě 2014, 23:55
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
film som si pozrela:

ak sa na film pozerám ako na samostatný nový príbeh lásky medzi dvoma ľuďmi s veľkým vekovým rozdielom (lebo nech sa snažím akokoľvek, a Lanvin má charizmu a na 60tnika zachovalé telo, prešedivelá brada a parochňa mi nedovolia ani pri najlepšej fantázii z neho urobiť 30 ročného muža), ktorá sa tragicky skončila pre intrigy tak to beriem,

ak sa na to mám pozrieť ako spracovanie románu AG tak sa s tým neviem stotožniť a darmo hľadám podobu s románom s veľkým R,
Joffrey, nadpriemerne inteligentný, na svoju dobu veľmi vzdelaný, výnimočný muž - ako dovolí, aby sa mu po zámku v jeho knižnici plnej "kacírskych" kníh premával arcibiskup? :shock: aby si do svojho dolu priviedol celý dvor na čele s kráľom ? :roll: a hlavne som mala pocit, akoby mal zo svojej ženy strach, nie ona z neho... v scéne, keď Angelika príde za ním a pohladí ho po tvári, on sa mimovoľne odtiahne, akoby sa bál? alebo si nebol istý?? :roll:
scéna zo školy lásky?? :twisted: však sa to podobalo na orgie a na hony ďaleko od podstaty školy lásky, ktorú v románe popisuje pani AG
nepôsobil na mňa dojmom, žeby sa odlišoval od iných, to čo ho robilo výnimočným,
Angelika - vtipná so zmyslom pre humor, jemne ironická, vo filme mi skôr pripadala ako panovačná a pokiaľ mala podľa scenára vyjadrovať svoje pocity očami, tak to zvládla dokonale, pretože s nimi neustále gúlila... predstaviteľka je nepochybne pôvabná, ale sa mi nehodila na túto rolu, chýbalo jej to vnútorné "čosi"

čo mala znamenať v strede filmu hudba z pôvodného filmu s MM a RH som nepochopila :roll: :twisted:

jediné, čo vystihol režisér je Angelika slobodná voľba rozhodnúť sa, že príde za manželom sama,
keď vyzlečie sivé šaty a oblečie si červené, tým vyjadrila, že začína prijímať manžela do svojho života a srdca,
a symbolika ako sa ich krásne chvíle končia keď sa zdvihne vietor a pricvála kráľ, presne vystihnuté, ako im to šťastie zničil

ak režisér nezačne čítať knihy a nezmení scenár v ostatných dieloch tak by bolo lepšie, aby do budúcna radšej nič nenatočil... :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 kvě 2014, 21:04
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
film som si pozrela:

ak sa na film pozerám ako na samostatný nový príbeh lásky medzi dvoma ľuďmi s veľkým vekovým rozdielom (lebo nech sa snažím akokoľvek, a Lanvin má charizmu a na 60tnika zachovalé telo, prešedivelá brada a parochňa mi nedovolia ani pri najlepšej fantázii z neho urobiť 30 ročného muža), ktorá sa tragicky skončila pre intrigy tak to beriem,

ak sa na to mám pozrieť ako spracovanie románu AG tak sa s tým neviem stotožniť a darmo hľadám podobu s románom s veľkým R,
Joffrey, nadpriemerne inteligentný, na svoju dobu veľmi vzdelaný, výnimočný muž

scéna zo školy lásky?? :twisted: však sa to podobalo na orgie a na hony ďaleko od podstaty školy lásky, ktorú v románe popisuje pani AG
nepôsobil na mňa dojmom, žeby sa odlišoval od iných, to čo ho robilo výnimočným,

jediné, čo vystihol režisér je Angelika slobodná voľba rozhodnúť sa, že príde za manželom sama,
keď vyzlečie sivé šaty a oblečie si červené, tým vyjadrila, že začína prijímať manžela do svojho života a srdca,
a symbolika ako sa ich krásne chvíle končia keď sa zdvihne vietor a pricvála kráľ, presne vystihnuté, ako im to šťastie zničil

ak režisér nezačne čítať knihy a nezmení scenár v ostatných dieloch tak by bolo lepšie, aby do budúcna radšej nič nenatočil... :twisted:
Suhlasim zo vsetkym horeuvedenym.

Gerardovi Lanvinovi, hoci je charizmaticky, a hral naozaj velmi dobre (bohuzial podla nie moc dobreho scenaru) sa ten film bohuzial nepodarilo zachranit. Ani tej povabnej mladej dame tym ze sa vyzliekla do naha.

Presne to chybalo v scenari: Aby Joffrey ako v knihe prevysoval (nie len fyzickou vyskou ale aj inym, presne ako v knihe) vsetkych ostatnych muzov. Taky ustrachany, nerozhodny Peyrac, ako ho vyrobil ten hlupy scenar a dialogy, nemal takmer nic z toho tak trochu diabolskeho ,tajomneho, nadpriemerne inteligentneho, vtipneho, ironickeho Peyraca, z uzasnych knih o pani AG.
Neisty chudacik co sa neustale Angeliky vypytuje ci ho miluje?
(navine nieje Lanvin ale scenar! )

A pardon! ta primitivne vykreslena skola lasky sa tak hodi akurat do tureckej telenovely, kde ma nejaky pripeceny novozbohatlik podnikatel Mustafa svoj vlastny harem! (a vnom samozrejme blbe ale krasne zeny pozbierane z vychodnej europy

45 rocny vekovy rozdiel namiesto 13 rocneho..nuz..neviem :roll: :roll: To je Lollita film!


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 3 z 5  [ 247 příspěvků ]
Zpět na „Filmy a muzikály Angelika“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 4 5 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host
cron