Královna Marie-Thérèse

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 8 příspěvků ]
Autor Zpráva
Tania
Předmět příspěvku: Královna Marie-Thérèse
Napsal: 18 úno 2008, 20:21
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
4poziom.slask.pl
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Myslím, že stejně bychom se měly věnovat královně. Vím, že nebyla chytrá a ještě měla hodně špatnou pozici, ale je to postava, která je všude vidět a která, rozhodně měla city. Na což král s radostí zapomínal.

Neznám asi žádnou herečku (napadla mě Bára Hrzánová, která není zrovna hezká, ale je to výborná herečka.
Možná se zdá, že tam královna nebude mít zrovna velkou roli, možná proto to chce herečku, která by se s tím uměla poprat - a hlavně, nesnažit se dělat z postavy víc, než opravdu je. Myslím, že to každá nedokáže.

http://www.fdb.cz/lidi-fotogalerie/1949 ... d_img=6056


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 úno 2008, 20:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To je zajímavý a originální tip. Vida, co všechno máme doma:-) V Hrdém Budžesovi byla nepřekonatelná :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 úno 2008, 20:31
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
To jsem bohužel neviděla. Já opravdu na české filmy moc nejsem. výjimku tvoří Troška (ano, já vím, pohádky...) a teď všechno, co je s Mádlem. To fakt můžu. Já beru filmy hlavně tak, že se u nich pobavím - a to, tyhle splňují :lol:

Ale Báru Hrzánovou uznávám. Není to sice "můj" typ herečky, ale nemůžu popřít, že je prostě úžasná.
A roli královny bude brát, takovou jakou opravdu je - ne, nějakou podřadnou rolí, byť jí královna ve skutečnosti hrála, ale jako záchranu celého filmu. Protože postava královny je opravdu důležitá, bez ní to opravdu nejde. Možná natrefíme na herečku, která by to zvládla stejně, nevím, uvidíme....


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Re: Královna Marie-Thérèse
Napsal: 28 úno 2008, 10:14
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
Myslím, že stejně bychom se měly věnovat královně. Vím, že nebyla chytrá a ještě měla hodně špatnou pozici, ale je to postava, která je všude vidět a která, rozhodně měla city. Na což král s radostí zapomínal.

Neznám asi žádnou herečku (napadla mě Bára Hrzánová, která není zrovna hezká, ale je to výborná herečka.
Možná se zdá, že tam královna nebude mít zrovna velkou roli, možná proto to chce herečku, která by se s tím uměla poprat - a hlavně, nesnažit se dělat z postavy víc, než opravdu je. Myslím, že to každá nedokáže.

http://www.fdb.cz/lidi-fotogalerie/1949 ... d_img=6056
tá by sa mi aj celkom hodila. Ono nie je sranda nájsť herečku, ktorá bude vyzerať ako potomok stáročného kríženia vo vlastnej rodine, čiže krásna by rozhodne nemala byť a to ostatné bude otázkou hereckého umenia.


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 úno 2008, 10:49
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Skvělý tip .....ta se mi do té role líbí :o


Nahoru
Profil Citovat
Diomedea
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 led 2009, 12:31
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 39
Registrován: 02 led 2009, 17:01
Kontaktovat uživatele: SZ
 
absolutne nesuhlásím! neda sa povedat ze by kralovna mala byt krasna ako z ruže kvet ale ved ked si brala ludovita mala 16 a neboa vobec skareda prave naopak mala pekne plave vlasy bledu plet a podla Joffreya aj pekne prsia ved
Golonovci pisali na zaklade historickych faktov tak nemozeme z ubohej tichej Marie Terezie teraz spravit nejaku skratu ze strach pozriet
a inak k tomu krizeniu prave Maria-terezia bola vynimkou jej matka totiz nebola z rodu Habsburgovcov ale Bourbonovcov bola to sestra Ludovita XIII Izabela a prave to bol dovod preco bola vcelku vporiadku narozdiel od posledneho Karola II. ktory ale nebol jej vlastnym bratom ale jej otec FilipIV sa znovu ozenil so snubenicou pre svojho syna ktory nahle zomrel a napodiv bola znovu z rodu Habsburgovcov - preto bol taky impotentny retard.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _Spain.jpg


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 led 2009, 21:58
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Hm, taky nesouhlasim....pri svatbe to byla drobna blondynka s modryma ocima (proste typicka spanelka :oops: ) a az casem ji popisuji jako nehezkou, se spatnou pleti, udajne zpusobenou castym pitim cokolady. Rekla bych ze tady budem potrebovat herecky dve


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 led 2009, 10:14
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Diomedea píše:
absolutne nesuhlásím! neda sa povedat ze by kralovna mala byt krasna ako z ruže kvet ale ved ked si brala ludovita mala 16 a neboa vobec skareda prave naopak mala pekne plave vlasy bledu plet a podla Joffreya aj pekne prsia ved
Golonovci pisali na zaklade historickych faktov tak nemozeme z ubohej tichej Marie Terezie teraz spravit nejaku skratu ze strach pozriet
a inak k tomu krizeniu prave Maria-terezia bola vynimkou jej matka totiz nebola z rodu Habsburgovcov ale Bourbonovcov bola to sestra Ludovita XIII Izabela a prave to bol dovod preco bola vcelku vporiadku narozdiel od posledneho Karola II. ktory ale nebol jej vlastnym bratom ale jej otec FilipIV sa znovu ozenil so snubenicou pre svojho syna ktory nahle zomrel a napodiv bola znovu z rodu Habsburgovcov - preto bol taky impotentny retard.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _Spain.jpg
hm, myslím, že Mária Terézia bola narodená v r. 1638, takže pri svadbe 16 nemala ani náhodou ... :o

A k tomu kríženiu: pozri si rodkomene aj ďalej, ako rodičov, uvidíš, že Habsburgovci rakúski a španielski sa sobášili medzi sebou už hooodne dlho, takže matkina krv to nemohla nejak zachrániť. Mimochodom, Mária Medicejská, manželka Henricha IV., stará matka Márie Terézie aj Ľudovíta a teda matka už Tebou spomínanej Izabely, bola tiež naboly Habsburgová... a to ani neuvádzam, ako museli vyzerať Ľudovítove a Máriine deti, keďže boli DVOJnásobní bratranec a sesternica... :roll: Ono to ani ináč nešlo, tých európskych panovníckych dvorov nebolo až tak veľa, plus musíme pamätať na spojenectvá a politiku.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 8 příspěvků ]
Zpět na „Casting filmu snů“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam [Bot] a 5 hostů