errnie

Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 80 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Autor Zpráva
ada1987
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 04 lis 2014, 15:44
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 375
4poziom.slask.pl
Registrován: 11 srp 2014, 15:18
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
naša hrdinka Angelika de Peyrac, inšpirovala som sa predlohou MM, pretože jej tvár je skutočne dokonalá, symetrická a keďže som asi "stará škola", neviem nájsť niekoho kto by ju vyjadril lepšie ako ona , len som ju trochu zlepšila, upravila trochu vlasy a nedala umelé mihalnice á la 60te roky
waw! ja by som si prsty polámala, take niečo by som nenakreslila.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 04 lis 2014, 15:53
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach, Errnie, opět nádherná práce! Angelika se ti moc povedla, má úžasné oči a... no prostě celý obličej. ;) Líbí se mi ta směsice sex appealu a oduševnělosti, je na ní prostě vidět, že má ráda život, lidi, ráda pomáhá druhým...

I já teda souhlasím s tím, co řekla Moirra, MM je na Angeliku ideální, přesto, že bych si některé současné modelky dokázala na Angeliku představit, chybí jim to vnitřní kouzlo, ta ladnost pohybu, charisma atd. nejsou to prostě šlechtičny :). Zároveň MM bohužel symbolizuje film, a víme jak já to s ním mám... takže si jedno a druhé důsledně odděluji. :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Elaine
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 04 lis 2014, 17:09
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 99
Registrován: 08 úno 2014, 14:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Je vážně nádherná! ♥♥♥

Také souhlasím, že MM je ideální. Ale nějak se nedivím té absenci vnitřního kouzla a charisma u modelek. Přijde mi, že se tyhle věci tak nějak "blbě učí", navíc když se k "ničemu nehodí". Není to problém jenom Angeliky, ale všech věcí se šlechtičnami všeobecně. Schválně, srovnejte si třeba Tři oříšky pro Popelku (klasika, vím, ale tak klidně něco z té doby) s jakoukoliv pohádkou cca 6 let zpátky nebo novější. Ty nové holky stojí za zlámanou grešli (a že by šly za nějakým ťululumem na kraj světa...). Ale to jsem zas odbočila


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 04 lis 2014, 17:16
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Errnie, fakt paráda. Pro mě je teda M.M. taky Angelika, ale hlavně ta filmová. Takže si také odděluji film a knihy. Když čtu knihy, tak se mi nespojují filmoví představitelé a knižní hrdinové. Pro mě mají takovou trochu neurčitou podobu. Já nevím, jak to přesně vyjádřit.
Tahle Angelika sice vychází z podoby M.M., ale má něco navíc, co mi právě ve filmech chybělo. Ten vnitřní život a cit.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 04 lis 2014, 17:17
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Ach, Errnie, opět nádherná práce! Angelika se ti moc povedla, má úžasné oči a... no prostě celý obličej. ;) Líbí se mi ta směsice sex appealu a oduševnělosti, je na ní prostě vidět, že má ráda život, lidi, ráda pomáhá druhým...

I já teda souhlasím s tím, co řekla Moirra, MM je na Angeliku ideální, přesto, že bych si některé současné modelky dokázala na Angeliku představit, chybí jim to vnitřní kouzlo, ta ladnost pohybu, charisma atd. nejsou to prostě šlechtičny :). Zároveň MM bohužel symbolizuje film, a víme jak já to s ním mám... takže si jedno a druhé důsledně odděluji. :roll:
Ja som si sama sebe urobila predcasny vianocny darcek a objednala som si 3 DVD. Jedno z nich je Lady Hamilton.
Michele Mercier je v tom filme rozkosna. :mrgreen:

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=1k0XTsvFKaE


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 04 lis 2014, 21:06
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Strašně zvláštní, už roky se pokoušíme přiblížit se k podobě Angeliky a už jsem vzdala možnost, že se to někdy povede... jasně, krásných buchet jsou mraky, ale nemají to NĚCO. A tenhle portrét to trochu má. A jak jsem na něj koukala a přemýšlela, vytanula mi na mysli herečka Linda Rybová - podle mně to NĚCO v sobě taky má. Nemusí to nutně znamenat, že je to stoprocentní podoba, ale aspoň stopa?

http://foto.osobnosti.cz/linda-rybova-14764

https://www.youtube.com/watch?v=c-3IRhULD_o


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 04 lis 2014, 21:31
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Hmm, možná trochu, ale Linda Rybová nemá takový ten femme fatale sex appeal. Je to křehoučká květinka...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 04 lis 2014, 21:53
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Presne. Je sice peknucka, jemnucka ale urcite to nieje oslnujuca femme fatale,
zo zvodnymi krivkami a kralovskym drzanim tela a ladnymi pohybmi
(pozrela som si par klipov) ktora by ihned omracila svojim zjavom ked vstupi do miestnosti.

Ale zda sa mi ze ani to moje o DVD ckach a to ostatne nepatri do rubriky Ctenarske
vytvory ale Casting snov na Angeliku , lebo jedina co tu nieco naozaj vytvorila je Errnie ;-)


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 05 lis 2014, 19:14
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ďakujem vám dievčatá :oops: :oops:
jeanne píše:
Tahle Angelika mi připadá docela starší, do jaké doby jsi ji vlastně zařadila?
ďakujem, ja by som ju "datovala" do Nového sveta, nejak mi stále zostáva v hlave tá posledná "prítomnosť", čiže ako pricestovali do Nového sveta, už zrelá žena....

myslíš moirra vyfarbiť a zdokonaliť jej zelené zreničky? už ma to napadlo, že to dokreslím a skúsim ako to bude
a skúsim zmenšiť jej kútiky, fantina... ono to na originál maľbe vynikne úplne inak, zrejme tým fotením... no skúsim to....

dasha píše:
Strašně zvláštní, už roky se pokoušíme přiblížit se k podobě Angeliky a už jsem vzdala možnost, že se to někdy povede... jasně, krásných buchet jsou mraky, ale nemají to NĚCO. A tenhle portrét to trochu má. A jak jsem na něj koukala a přemýšlela, vytanula mi na mysli herečka Linda Rybová - podle mně to NĚCO v sobě taky má. Nemusí to nutně znamenat, že je to stoprocentní podoba, ale aspoň stopa?
presne to, to NIEČO ... to čo má v sebe len málo ľudí, možno trochu odbočím od témy, možno ani nie, ale keď si vezme dve sestry, princeznú Madeline a princeznú Victoriu of Sweden , tá prvo spomenutá je naozaj krásna žena, Victoria nie je doslovne krásna, má predsadenú, špicatú bradu, nerovnomerné obočie a predsa má zvláštne vyžarovanie, to niečo... ausstrahlung.... že mi v mnohých prípadoch príde ďaleko krajšia ako jej sestra..

nájsť nejakú predlohu na Angeliku je veľmi ťažké, je jedinečná a predstavuje femme fatale, večnú ženu, takže sa v nej sústreduje všetko to krásne, čo robí ženu ženou ...


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 18 kvě 2015, 19:51
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
pre moirru, na tvoju a moju zodpovednosť :D :mrgreen: :mrgreen: , pridávam de Peyraca z pôvodného filmu, Hossein s dlhými vlasmi, a jazvou (dúfam, óóóóó veľký jazvológ :scar: , že jazva je ok, boli to výrazne bledé tiahnúce sa jazvy cez celé líce (aspoň tak bol popisovaný v 7. dieli) trochu som sa pohrala s myšlienkou, nechať narásť Hosseinovi vlasy aby sa podobal na knižnú predlohu
PS ale mne osobne sa s dlhými vlasmi nepáči, možno iný typ vlasov, ale on má okrúhlu tvár, tam mi to moc typovo nesedí s dlhými vlasmi,
v každom smere som zvedavá na vaše reakcie a pripomienky :?: :idea:
[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 18 kvě 2015, 20:56
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ha ha jasne že táto experimentálna štúdia vznikla na moju zodpovednosť, Dauphine už ani toho Hosseina z krátkymi nemusela,
a či prežije tohoto z dlhými vlasmi, :slzici: je otázné....

je to naozaj výborná experimentálna štúdia... :ok: :ok:
ibaže prečo má také strašne riedke vlasy? došla ti ceruzka? :twisted:

ináč prácička je to výborná, si proste profi :applaus: a Ó veľký jazvológ :turban: sa nielen že z chuti zasmial (nejaký mu príde ten dlhovlasý Hossein smiešny, ale možno len nabral dnes príliš veľa slnka ☼)

ale aj ocenil snahu o autentičnosť jazvy, i keď on ako večne nespokojný odborník na jazvológiu si ju samozrejme predstavuje trošilinučko inak :mrgreen: :twisted: ale už je to jeho predstave veľmi blízko....

ja viem ja viem, už tu máme večne nespokojné maskologické oddelenie, večne cvičiace oddelenie telesnej výchovy, večne špekulujúce oddelenei filozofie...atď, atď...
proste nám nikdy nebude nič dosť dokonalé :disagreement: ha ha :lol:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 18 kvě 2015, 21:06
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
je to naozaj výborná experimentálna štúdia... :ok: :ok:
ibaže prečo má také strašne riedke vlasy? došla ti ceruzka? :twisted:

ináč prácička je to výborná, si proste profi :applaus: a Ó veľký jazvológ :turban: sa nielen že z chuti zasmial (nejaký mu príde ten dlhovlasý Hossein smiešny, ale možno len nabral dnes príliš veľa slnka ☼)

ale aj ocenil snahu o autentičnosť jazvy, i keď on ako večne nespokojný odborník na jazvológiu si ju samozrejme predstavuje trošilinučko inak :mrgreen: :twisted: ale už je to jeho predstave veľmi blízko....
ďakujem :oops:
áno, došla mi ceruzka :mrgreen: :mrgreen: ... musím zabehnúť do Müllera
skôr som tie vlasy poňala ako skicu , ale možno možno ich dorobím..žeby??? :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 18 kvě 2015, 21:14
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
skôr som tie vlasy poňala ako skicu , ale možno možno ich dorobím..žeby??? :lol:
No keď už si si dal takú námahu mala by si ich dorobiť, asi to ináč vyznie.... veď podľa knihy ich mal Peyrac také husté
že si ich Angelika pomýlila z parochňou :agree:

ale tohoto tu nechaj a pridaj dorobeného, nech vydíme ten rozdiel ;)


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 18 kvě 2015, 22:10
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Dauphine už ani toho Hosseina z krátkymi nemusela, a či prežije tohoto z dlhými vlasmi, :slzici: je otázné....
:
:lol: :lol: :lol: no Dauphine, měla co dělat aby to ustála :D :D :D sama jsem si už dávno zdesgrezovala v "Malování" že Hosseinovi dlouhé vlasy nejdou (pravda, byla to spíš rituální pomsta než objektivní pokus :twisted: :twisted: ). Dlouhé vlasy sice ctí kánon, ale rozhodně nečiní Hosseina v mých očích přijatelnějším, haha, naopak bych ho klidně ještě sepsula, že se drze snaží napodobovat ušlechtilý vzhled nejdokonalejšího pana Rescatora. :mrgreen: :mrgreen:

Ale musím ti Errnie, opět složit poklonu jak krásně maluješ, to je naprostá paráda, obdivuju tvůj talent. A moc se mi líbí ta jizva, řekla bych, že je zatím nejlepší. Jsem zvědavá na vlasový upgrade.


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 19 kvě 2015, 09:43
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Dlouhé vlasy sice ctí kánon, ale rozhodně nečiní Hosseina v mých očích přijatelnějším, haha, naopak bych ho klidně ještě sepsula, že se drze snaží napodobovat ušlechtilý vzhled nejdokonalejšího pana Rescatora. :mrgreen: :mrgreen:

Ale musím ti Errnie, opět složit poklonu jak krásně maluješ, to je naprostá paráda, obdivuju tvůj talent. A moc se mi líbí ta jizva, řekla bych, že je zatím nejlepší. Jsem zvědavá na vlasový upgrade.
ďakujem, dauphine :oops:

v podstate chápem Hosseina, prečo trval na "svojom" grófovi :mrgreen: , lebo by vôbec nebol taký zaujímavý pre svoje faninky
[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 19 kvě 2015, 10:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
v podstate chápem Hosseina, prečo trval na "svojom" grófovi :mrgreen: , lebo by vôbec nebol taký zaujímavý pre svoje faninky
souhlasím! Můžeme být rády, že měl dostatek sebereflexe aby sám sobě nenasazoval paruky, mohlo to dopadnout i hůř. :twisted: :twisted: Mimochodem tady máme vlastně důkaz že Hossein se na Peyraka nikdy nehodil :D už jen proto že mu nesluší dlouhé vlasy a nikdy neuměl nasadit spalující, ironický pohled.
Ale ty nově domalované vlasy ho hodně zlepšily! :ok:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 19 kvě 2015, 19:28
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Errnie, opravdu moc pěkná práce. Krásné maluješ. :ok: :D

Mně by ve filmu Hossein takhle vyhovoval. Ano, nebyl by to ten hezoun s jizvičkou. Tyhle jizvy jsou perfektní. A ty vlasy by ho dělaly zajímavějším. Víc by mi zapadal do doby baroka. Alespoň pro mě. :applaus:
No, já ale nejsem jeho fanynka, prostě by to byl více Joffrey a ne jen Hossein. :agree:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 24 kvě 2015, 09:27
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ďakujem mimi :D Hossein bol na tú dobu veľký fešák (ako v tom čase nájsť niekoho ideálneho na Peyraca vo Francúzku, neviem, nejak som nenašla vhodného kandidáta) a mal úplne úžasný profil ;)


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 24 kvě 2015, 09:34
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mladučká Angelika (predlohou bola a stále zatiaľ zostáva Michele Mercier ) akurátik (na moirrinu výslovnú žiadosť ) dostala zelené oči :eyes:

[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 24 kvě 2015, 10:43
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
ďakujem mimi :D Hossein bol na tú dobu veľký fešák (ako v tom čase nájsť niekoho ideálneho na Peyraca vo Francúzku, neviem, nejak som nenašla vhodného kandidáta) a mal úplne úžasný profil ;)
Errnie, s tím profilem souhlasím. Už jsem si říkala, jak by z profilu vypadal s dlouhými vlasy. :agree: :?:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 24 kvě 2015, 16:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Errnie, opět pěkná práce! Líbí se mi zejména ty rty.

Ale nezapomeň na toho Rescatora. :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 24 kvě 2015, 17:30
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:

Ale nezapomeň na toho Rescatora. :twisted: :twisted: :twisted:
Ano, ano prosím :prayer: nezabudni na pána Rescatora. :mask:

A ďakujem ♥ za krásnu Angeliku so zelenými očami. :eyes:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 24 kvě 2015, 21:31
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ďakujem, posnažím sa dievčatá, ale myslíte, že je jednoduché nakresliť pána Rescatora????? hmmmm :mask: :oops: :oops: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 31 kvě 2015, 18:38
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
profilový Joffrey - predloha bol samozrejme Hossein, keďže sme usúdili, že má pekný mužný profil, trochu úprav som tam pridala, obočie, ostrejšia brada.. a dlhé vlasy

[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 31 kvě 2015, 18:42
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
trochu iný pohľad na grófa, tu vidno okrúhlejšiu tvár, predloha Hossein, len s dlhými vlasmi :twisted:

[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 31 kvě 2015, 20:24
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nádherné štúdie, Errnie. :ok: Ach aké je to super vedieť tak kresliť ako ty. :ach:

Na tej prvej by som Hosseina vôbec nespoznala. Zrejme má aj trochu iný nos.

Na tej druhej má lepšie vlasy ako tie predošlé, i keď ja si ich predstavujem ešte hustejšie. Nie je až taký hrozný v dlhých
vlasoch, ale tie krátke, ako si nechal vo filme, mu predsa len seknú lepšie.

Už sa neviem dočkať Rescatora. :mask: :ach: Nepostneme sem tú prvú štúdiu čo si kreslila na minizraze?


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 31 kvě 2015, 21:07
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ďakujem moirra, :oops: ... vieš ako sa hovorí, ten umí to a ten zas tohle..... ja keby som mala tvoj písací talent :ach: , ach...

myslím, že tá prvá štúdia nie je to pravé orechové, pre mňa to je pirát, ale Rescator nie, teda ak by sme to dali ako recesiu a humor, tak možno :twisted: , ale zatiaľ to nie je podľa môjho gusta ;)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 31 kvě 2015, 21:38
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Přidávám se k Moirre. Moc pěkné. Ten profil je prostě perfektní. A Hossein s dlouhými vlasy je podle mě zajímavý. Má něco do sebe. :applaus: :applaus:
Ještě přidávám pochvalu i za Angeliku. Paráda. :ok: :ok:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 01 čer 2015, 10:30
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Errnie, kreslíš krásně... :ok: pro mě ale nikdy nebude Hosseinova tvář tváří Joffreyovou, což není pro nikoho novinka. :mrgreen: Co se týče jeho profilu, ten za "joffreyovský" považuju, ale pouze ten obrys, nikoliv pak zbytek tváře z profilu. :idea: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: errnie
Napsal: 01 čer 2015, 13:08
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ďakujem :oops: :P mimi, dauphine
dauphine - ja viem, veď to aj beriem s rezervou :prayer: :mrgreen: , ale musíš uznať, že v tom čase filmovania nemohli vybrať lepšieho herca, lebo lepšieho nemali... :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 80 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské výtvory“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host
cron