AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie

Odpovědět   Stránka 2 z 3  [ 145 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 »
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 18 bře 2024, 19:10
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
PenelopaW píše: *  01 bře 2024, 21:50

Pro pobavení přidávám ještě jeden pokus o malbu toho, co vytvořil Gontran. Zde by to bylo dokonalé, kdyby Umělá inteligence nepřimalovala Florimondovi a Cantorovi... náušnice!
no Slečna Rescatorová odstranila na I-Pade naušnice a zozelenila Cantorovi oči - tak som s povolením Dashy zdieľala na FB.


keď si pozriem štatistiky kto to zdieľal a likoval tak Dasha potěšila pol sveta - od Japonska a Ruska cez kompletnú Europu až po latinsku ameriku ma to velký úspech po celom svete - a Francúzky a Talianky sú špeciálne nadšené - podla hesla nikto nie je doma prorokom České a Slovenske faninky čo chodia na FB tomu asi moc nerozumejú - a ja by som povedala že takto by sme mohli předložit jasnu predstavu ako by mali protagonisti podľa fanúšikov vyzerať ak by sa natáčal ten seriál 😃

PS: Zasa sa vo mne prebudil o veľký jízvológ :turban: teraz by to chcelo Florimonda spravit dva krát tak starým a zjazviť ho a mame Joffreya - len tie jazvy to asi AI nedá to by musela skúsit Dauphine na tom Ipade

PS2: neskoršie by sme mohli zdielať aj nejakého Desgreza, nech podobne preletí sveto ma poteší Angelikoložky okolo celého globusu

Přílohy
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 19 bře 2024, 14:58
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  18 bře 2024, 19:10
Slečna Rescatorová odstranila na I-Pade naušnice a zozelenila Cantorovi oči
Jde v té aplikaci editovat i oblečení? V díle Angelika se bouří je poměrně přesný popis obrazu a toho, jak chlapci stojí, co mají na sobě apod., což se zatím nepodařilo Umělé inteligenci dle zadání uspokojivě nakreslit.

Dotaz druhý: Šlo by podobným způsobem ztenčit a zkrátit Filipovi knírek a zesvětlit obočí, aby si Precious přišla na své? :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 19 bře 2024, 15:29
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Na to ti samozrejeme môže odpovedať iba slečna Rescatorová. Ja s Ipadom nemám žiadne skúsenosti. :la-polak-fun:

Ale ako KI naozaj silný program na retušovanie obrázkov aj fotografií pre Windows, ( slečna rescatorová fičí na APLE) možem vrelo odporúčať GIMP ako alternatívu zdarma oproti výbornému ale aj poriadne drahému PHOTOSHOPU.

Kde sú tie časy keď úbohá Polačka boal sama AI a vyrábala krvopotne takéto veci s obyčajným programom PAINT (súčasť windowsu, nový je PAINT 3D, ja mám rada ten klasický, obidva sa dajú na nete stiahnuť zdarma)

Tuto moje staručičké výtvory, na ktorých vidno že som to strihala krvopotne ručne, je to celé odzobané :lol: :

Abigail a Angelika na lodi

PS: mne sa s Filipov najviac páči ten posledný, iba by fakt mohol mať tenšie fúziky. Vlasy či parochne sa AI na Filipovi vôbec nevydarili. S porovnaní s Dashinými výtvormi, vyzerá ako keby si an hlavu nasadil parochňu od Arabely alebo od Janžurky. :damned:

PS2: Ja viem že prehľad je v nemčine, ale google vám stránku preloží: tu sú najlepšie photo editing software zdarma:

Alternatívy k Photoshopu zdarma: https://www.chip.de/news/Gratis-Photosh ... 77222.html

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 19 bře 2024, 17:47
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
PenelopaW píše: *  19 bře 2024, 14:58

Jde v té aplikaci editovat i oblečení? V díle Angelika se bouří je poměrně přesný popis obrazu a toho, jak chlapci stojí, co mají na sobě apod., což se zatím nepodařilo Umělé inteligenci dle zadání uspokojivě nakreslit.

Dotaz druhý: Šlo by podobným způsobem ztenčit a zkrátit Filipovi knírek a zesvětlit obočí, aby si Precious přišla na své? :)
Ta appka není photoshop, pokud bych chtěla něco na obrázku vymazat, tak se tam vytvoří "dírka", jako při skutečném gumování. Je to v podstatě něco jako velmi sofistikovaná verze programu "Malování" na Windows, akorát to kreslím elektronickou tužkou.

Takže jediné co jde, je zkopírovat si odstín barvy, která na tom konkétním místě je, a tou pak zakreslit to, co tam je navíc (třeba ty náušnice).
Tím chci říct, že oblečení / pozadí atd. by se muselo celé komplet překreslit, to se upravit nedá. Obočí by šlo lehce dotónovat do světlejší barvy, určitě ne vyloženě překreslit. Knírek by se ztenčit dal, ale obávám se, že by ty úpravy byly vidět. Ony jsou vidět i na tom obrázku od Gontrana, jen nejsou v popředí, takže to není na první pohled patrné.


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 20 bře 2024, 08:50
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahá! Já vůbec nemám představu, jak ten program funguje a co to umí. S malováním mám zkušenosti ještě teď, to je můj neoblíbenější program ve Windows! :D Pokud ta aplikace umí de facto to, co umí i Malování, tak jsi fakt hodně dobrá! Když mrknu na ty Peyrakovy outfity, je to úžasná a precizní práce :applaus: .


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 20 bře 2024, 09:34
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ha-Ha :D ja trubka som si myslela že slečna Rescatorová má na I-Pade nejaký super sofistikovaný program. :damned:
To som teda úplne paf že dokáže na obyčajnom malovaní (to je ten mnou spomínaný Paint) robiť také precízne obrázky.

Aby aj ostatné mali ideu ako precízne to naša umelkyňa maľuje, nahrala som dva outfity na FLICKR. Mám ho platený, takže keby niekto s vás chcel na fórum zdielať niečo v obrovskom rozlíšení, nech neváha sa ma spýtať, ja to tam môžem nahrať a sem sa môže zdielať obrázok v rôznej individuálnej veľkosti alebo link.

Rozkliknite si tie detaily, na celej obrazovke sú úžasné. :ach:

https://www.flickr.com/photos/90236063@ ... 0315555675

Ja môžem iba vysoko doporučiť ten GIMP čo je zdarma, al človek sa musí do toho zaučiť. Ja už som kedysi s tým robiť vedela, ale musím sa zaučiť do novej verzie. Inak staršia verzia Photoshopu, ktorá je už tiež hodne dobrá, je na nete tiež zdarma na stiahnutie.


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 20 bře 2024, 12:01
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To jste hodné dámy, ale neporozuměly jsme si. :D Procreate rozhodně není na úrovni Malování, jen na jeho principu, ale kvalitou spíš jak photoshop. Tak dobrá opravdu nejsem, abych zvládla kreslit outfity v Malování nedej bože ještě kdyby to bylo myší. :shock:

Takže drobné touch-ups to zvládne, ale komplet úpravu jako photoshop.


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 20 bře 2024, 19:49
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Co tento?
Precious, kdybys chtěla mám těch AI Filipů celou složku. Klidně zašlu, můžeš si vybrat, jdou docela pěkní. Ale tenhle je podle mě nejlepší!

[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 20 bře 2024, 21:29
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No ten Filip je celkom dobrý - Filip v ružovom bol aj niekde v knihe, či nie? :roll:
Je to zrejme jeden z mála chlapov ktorý mohol nosiť aj bábätkovské farby, bez toho aby v tom vyzeral smiešne.

Aha, tak slečna Rescatorová má plný I-Pad Filipov? :shock:

A Polačka by sa nenašla ? :prayer:

Ja si ju predstavujem ako kríženkyňu Rosalby Neri a Sofie Lorenovej vo filme neskrotná Katarína alias

Madame Sans-Gêne - tu je vlákno castingu:

https://angelique.cz/phpBB321/viewtopic ... 631#p33631

keď som sa dívala čo to sleča rescatorová používa za program narazila som na túto stránku:

https://www.drawplanet.cz/stitek/postup-2/


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 26 bře 2024, 16:06
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1528
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
nooooo, tak tento posledný Filip, fíha! :applaus: :applaus: :applaus: To by už aj mohlo byť! :ach: Mierne pohŕdavo prižmúrené oči, fúziky (bez brady), dokonalé, skoro až dievčenské črty, parochňa tak akurát. No toto!

Prosím, zatiaľ mi neposielaj žiadne ďalšie AI výtvory Filipa, toto urobila Penelopa, a potom som ich už nevedela rozoznať :D Môžeš dávkovať tak dva-tri za týždeň. Ďakujem :D

Penelopa, ďakujem, že na mňa myslíš! :ach:

A áno, tento Gontranov portrét už beriem! Prosím pokračujte ďalej, dievčatá, je to nádherné! :prayer:

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 27 bře 2024, 11:55
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  20 bře 2024, 21:29
No ten Filip je celkom dobrý - Filip v ružovom bol aj niekde v knihe, či nie? :roll:
Ano byl - růžový oblek se stříbrnou výšivkou. Měl ho na představení Molierovy hry při které trápil Angeliku, protože si na něj stěžovala králi.

Jsem ráda, že se vám Filip líbí, ony všechny ty AI obrázky budou vždycky působit trochu uměle. I když jsem dávala do zadání "natural looking" nebo "no faceapp" tak stejně většinou vyskočí portrét ve stylu hollywoodských herců. :D Zejména u ženských portrétů je to fakt hrůza, buď vypadají jako ruské porcelánové panenky, nebo jako někdo, kdo má za sbou mnoho chirurgických zákroků a výplní, což mi nepřijde úplně fér... :roll:

Ale chvilku jsem si s tím pak ještě hrála a mám tu adepty na Colina a Desgréze. Desgréze mi nepřísluší hodnotit, od toho jsou tu jiní... U Colina jsem vybrala verzi s turbanem (kterou si mimochodem vymyslel AI, v zadání turban nebyl), protože jinak měl ty vlasy jako californský surfař.

[ img ]
[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 27 bře 2024, 14:24
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Desgrez: Hranatá brada, oči, vlasy, oblečení... super. Ale na "mého" Desgreze má moc krátký nos a je příliš pěkný :).

Colin: Vypadá trochu jako Ježíš, ale vůbec není špatný! :) Líbí se mi i ty drobné vrásky v koutku oka. Jen mi tedy chybí chlupatá hruď, ale uznávám, že jsem zatížená na chlupáče a ovlivněná filmem :).


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 28 bře 2024, 20:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1528
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
obaja sú na môj vkus až príliš pekní, ale na vytvorenie predstavy je to fajn. Vedela by AI vytvoriť aj tuctového, obyčajného muža? Ja by som si napríklad rada pozrela aj Berna či Frontenaca, no a samozrejme Villedavraya!

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 29 bře 2024, 13:59
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Môžem povedať že Colin a aj Desgrez sa vcelku vydarili. Penelopa zasa raz pobavila že reklamuje hlavne dĺžku nosa. :slzici:
Precious píše: *  28 bře 2024, 20:02
Ja by som si napríklad rada pozrela aj Berna či Frontenaca, no a samozrejme Villedavraya!
Berna by som si pozrela rada aj ja a miláčka Villedavraya tak či tak. Toho by si mala spraviť Dasha, to je jej miláček a určite má o ňom nejakú predstavu. najlepší by bol v tom jeho kvetovom kabátci.

Ja by som samozrejme chcela Andijosa a Polačku. Inak tí filmoví predstavitelia sa mi celkom páčili. A tiež by bolo fajn mať nášho Kouassi-Ba, ktorý bol roky rokúce Peyracovi po boku. :maur:

čo sa týka Frontenaca - myslíš kanadského guvernéra, alebo, tak to je skutočná historická osobnosť a obrázky som dávala do tohto vlákna:

Tuto je vosková figurína a na konci vlákna sú celkom schopné obrázky:

https://angelique.cz/phpBB321/viewtopic ... 093#p18093

Čo sa týka arcibiskupa Fontenaca - Arcibiskupa tak toto nám už Dauphine kedysi dávno nakreslila, ale bolo by fajn mať AI portrét, keďže je to fiktívna postava.

máme vlákno kde je tá kresba ale na môj vkus v príliš malom rozlíšení

https://angelique.cz/phpBB321/viewtopic.php?f=3&t=534

vlastne všetci tu spomínaní majú vlákna v postavách :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 29 bře 2024, 15:46
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No to je právě to, přijde mi, že AI neumí vygenerovat "normální lidi" ale všichni jsou na bázi pohledných modelů/ek. Do této kategorie nám zapadá jen Filip. :)
Dlouhý nos a chlupatou hruď sama od sebe nekreslí, možná jsem to mohla napsat do zadání, ale obávám se, že by to možná neuchopila tak, jak chceme.

Ani nevím, jaký měli třeba takový Berne, Fontenac nebo Polačka obličej. Jak to popsat? Pokud se cítíte inspirovány, zkuste to, třeba vám vyleze něco schopného. :agree:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 29 bře 2024, 16:30
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1528
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
myslela som guvernéra Frontenaca, ale keď si ma usmernila, že ho už máme, uspokojím sa s Villedavrayom :D

Kopu postáv by som chcela vidieť, fakt! Keby niekto urobil arcibiskupa, mal by to byť pekný chlap s hladkou tvárou a prenikavými modrými očami, "štyridsiatnik v najlepších rokoch". Ale uspokojím sa s hocikým, trebárs aj s krásnym a protivným Noelom Tardieuom de La Vaudiére, ktorý namiesto toho, aby sa zabával a užíval si život so svojou peknou ženou, neustále myslel na to, ako môže v zimnom Quebecu prepuknúť požiar :mrgreen:

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 29 bře 2024, 19:02
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dobře, tak jsem ještě pár zkusila, ale případně mě opravte, příliš si ty popisy nepamatuju a nechce se mi to teď hledat.

Toulouský arcibiskup:
Umím si někoho takového představit, jak se rozhořčuje nad plýtváním na svatební hostině a má za synovce Germontaze :D
U toho druhého obrázku se mi líbí, že mu AI udělala katedrálu zaplněnou ovečkami. :agree:

[ img ]
[ img ]

Villedavray:
Moc se mi nedařili, tohle je asi jediný trochu normální výsledek, ale nemůžu říct, že bych byla stoprocentně spokojená... Kolik mu vlastně bylo? A byl blond?
[ img ]

Tady ještě jeden obrázek z toulouské zahrady, určitě bychom mohly polemizovat, co je tam špatně, ale myslím, že tu atmosféru to docela vystihuje i když je to kýč. :D (na jizvy jsem rezignovala, ty AI nechápe)
[ img ]

Berne a Andijos dopadli dost špatně, tak zas třeba příště...


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 29 bře 2024, 20:22
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ten druhý arcibiskup je hodně dobrý!!!

Villedavraye si představuji jako na Dashiných kartách. Zkusím dohledat obrázek

Jak píšeš, dokázala bych na portrétu dvojice najít mouchy, ale atmosféru má. Líbí se mi, že on je snědý, ona světlá (byť Angelika měla tuším dle popisu zlatavou pleť), i ten jeho zachmuřený výraz.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 30 bře 2024, 19:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1528
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
wow! Nádhera! Aj mne sa viac páči ten druhý arcibiskup, aj keď vyzerá staršie ako ten prvý. :ok: :ok: :ok:

Villedavray a jeho popis a vek... Podľa mňa neznámy. Jediné, čo si pamätám je, že bol nízky, "malý markíz" a marí sa mi, že bol celkom dobre živený. O jeho charaktere a správaní povedal Joffrey niečo v tom zmysle, že je to mix Fouqueta, Lauzuna a ešte niekoho (už si nespomínam :shock: ). Bol citlivý - ako sám seba ohodnotil - a neustále dobre naladený ("život je krásny!"). Napriek svojmu niekedy detinskému správaniu nebol vôbec hlúpy. Ale to už zachádzam do vecí, ktoré nám vytvoriť jeho portrét veľmi nepomôžu. Penelopa, som zvedavá na tú kartu! :prayer:

A manželia de Peyrac v Toulouse? Za mňa absolútna bomba! :ach: Isteže je to sladké a romantické, a dalo by sa na tom niečo vylepšiť, ale mne sa to neskutočne páči! Asi zatiaľ najlepšie vyobrazenie tohto páru, čo som videla. Normálne som v pokušení dať si to niekde ako wallpaper. :D Konrast medzi tmavým mužom a svetlejšou ženou je zreteľný, aj vekový rozdiel vidno, ale najviac som hotová z Angeliky, niečo úžasné!!! Je krásna, ale aj nevinná, vyžaruje mladosť a vyzerá veľmi šťastná. Väčšina Angelík na všetkých plagátoch a obaloch kníh je buď zmyselná alebo sa tvári dramaticky, prípadne oboje dokopy (a väčšinou je teda vážna). Takýto "portrét", ktorý sála šťastím, som fakt nevidela. :ok:

(Keby si takto spravila A a Filipa, a použila túto Angeliku a Filipa v ružovom, to by som sa asi zbesnela :ach: )

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 30 bře 2024, 22:31
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Villedavray :-)

Přílohy
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 31 bře 2024, 15:01
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, myslím že posledné výtvory sa celkom vydarili. Filip v ružovom je dosť dobrý. Aj Arcibiskup, hlavne ten druhý je skvelý. :ok:

Villedavray v kvetovanom kabátci tiež :applaus: A Dasha našla tiež skvelý model hi-hi. :ok:
Inak má samozrejme svoje vlákno a u mňa sa zjavuje v kráľovstve Francúzskom lebo šiel z Joffreyom do Francie.

https://angelique.cz/phpBB321/viewtopic.php?f=3&t=527

No a čo sa týka "gýčovania", ja som ako male decko, mne sa také super romantické obrázky ako z rozprávkovej knihy páčia.
Tá atmosféra tam naozaj sedí. :ach: Musíš vyrobiť niečo aj s fialkami.
Ale viem že Joffrey bol zaťažený aj na ruže, okrem tej čo ju Angelika našla vo váze pri posteli po svadobnej noci sa ruže spomínajú že sa vinuli na terasu letohrádku a tiež myslím že na terase Angelikinej izby boli nejaké. A stavím sa že ich bolo hodne aj v záhradách. No a samozrejme romantický moment keď Rescator vraví Angelike: U mňa sú ruže. Tam budete spať....

PS: Akurátik že veľký jízvolog :turban: terza dostal samozrejme chuť Joffreya na obrázku zjízviť. :swordplay: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 31 bře 2024, 16:26
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious píše: *  30 bře 2024, 19:02
Väčšina Angelík na všetkých plagátoch a obaloch kníh je buď zmyselná alebo sa tvári dramaticky, prípadne oboje dokopy (a väčšinou je teda vážna). Takýto "portrét", ktorý sála šťastím, som fakt nevidela. :ok:
Souhlasím, taky nerozumím tomu, proč všude na obálkách musí být ty vášnivé scény, které ve výsledku působí směšně a lacině. A přitom je tolik krásných možností, jak vyobrazit zamilovaný pár, ach, ale to zatím většina ilustrátorů obálek nepochopila...
----------
Tady pokus o "páva s pávicí" v kočáře:

Tenhle se mi líbí asi nejvíc, Filip vypadá jako Filip a Angelika má výraz jako kdyby zoufale čekala, co Filip na její vydírání odpoví.
[ img ]

Tady se mi Filip tak nelíbí (AI je nevím proč přesvědčena, že by Filip měl mít strniště, ale to je normální, z Joffreye zas dělá mušketýra), ale myslím, že má dobře odevzdaně-nazlobený výraz. Zato Angelika se mi tu líbí moc, je taková vznešená, odhodlaná ke všemu. Evokuje mi to jízdu v napjaté atmosféře, poté co "uzavřeli dohodu".
[ img ]

Pár ve Versailles jsem zkoušela, ale nebyl uspokojivý a ani scéna s náhrdelníkem Bellierů. Tak třeba jindy...


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 31 bře 2024, 22:08
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ten první pár v kočáře je dokonalý! S čím pracuješ, že se Ti daří mít v různých obrázcích stejné tváře??

Dámy, tady ještě vzniknou ilustrace do našeho vlastního Integrále!

P.S.: Nevím, zda si pamatujete, Dasha v rámci kostýmního kroužku vytvořila na Barbie Angeliku právě ty paví šaty.


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 01 dub 2024, 09:51
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
PenelopaW píše: *  31 bře 2024, 22:08
Ten první pár v kočáře je dokonalý! S čím pracuješ, že se Ti daří mít v různých obrázcích stejné tváře??
Stejný popis postavy a pak mnoho mnoho verzí, až některá výjde. U těhle složitějších zadání je to tak jedna ze sta. :roll: Třeba arcibiskup byl jednodušší, tam nejsou takové nároky.
A pak Filip je konvenční krasavec, řekla bych že pro AI je jednodušší ho "pochopit" než nějaký komplikovanější zevnějšek. :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 01 dub 2024, 11:37
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
PenelopaW píše: *  31 bře 2024, 22:08
Ten první pár v kočáře je dokonalý! S čím pracuješ, že se Ti daří mít v různých obrázcích stejné tváře??

Dámy, tady ještě vzniknou ilustrace do našeho vlastního Integrále!

P.S.: Nevím, zda si pamatujete, Dasha v rámci kostýmního kroužku vytvořila na Barbie Angeliku právě ty paví šaty.
Aj ja si myslím že ten prvý pár v tom koči je dokonalý. Mne sa tu pomaly ale iste plní teanegerský sen na ilustrovanú Angeliku. :prayer:

na tie šaty si samozrejme dobre pamätám, pokiaľ sa nemýlim premiéru mali u teba v Liberci. Máme ich v kostýmnom krúžku. Keďže v origináli sú bažant a bažantica - Dasha má tie farby správne.

Písala som o tom vo Filipovom vlákne. https://angelique.cz/phpBB321/viewtopic ... 598#p20598

Tu je Dashin výtvor z kostýmního krúžku:

https://angelique.cz/zabava_kostymy/das ... ika4-3.jpg

https://angelique.cz/zabava_kostymy/das ... ika4-4.jpg

Link na Kostýmový krúžok:

https://angelique.cz/zabava-saty-podle-angeliky.php

Prebudil sa vo mne starý dobrý jízvológ a tak som neodolala a skvelý romantický obrázok od slečny Rescatorovej som zjízvila. :la-polak-fun: na tom druhom by mal mať privreté viečko. Hoci som si snažila namiešať farby, svetlými mi to nešlo, tak som použila tmavé. Ešte by som si želala aby som mohla dať AI povel aby ostrihala Angelike tie príšerné nechty. :P

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 01 dub 2024, 16:57
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Když to je taková ta Hosseinovská rozšklebená rudá jizva, žádný starý šrám :).
Souhlasím, že ty dlouhé nehty jsou fuj :).


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 01 dub 2024, 21:03
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
PenelopaW píše: *  01 dub 2024, 16:57
Když to je taková ta Hosseinovská rozšklebená rudá jizva, žádný starý šrám :).
Súhlasím, máš pravdu, ale bohužiaľ to nešlo vyformovať žiadnou bledou, skúšala som všetky možné aj nemožné odtiene .... :?
pričom samozrejme kreslenie nepatrí zrovna k mojim talentom

FACIT: komu sa nepáči nech si ho zjazví sám :P


Nahoru
Profil Citovat
Tereza
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 01 dub 2024, 21:40
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 1387
Registrován: 29 črc 2014, 21:17
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  01 dub 2024, 21:03
FACIT: komu sa nepáči nech si ho zjazví sám :P
Kdybych věděla jak, tak mu přidám.... :D

Ale vážně milá děvčata a milá umělá inteligence - krásná práce!

Filip s Angelikou v kočáře jsou rovněž skvělí. Na tom prvním obrázku mi Angelika připomíná jednu se sester Šafránkových - jen se nemohu rozhodnout, jestli víc Libušku nebo Mirku.


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 12:43
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To je tak, když skončíte 4. týden doma s nemocným dítětem, máte služební notebook a nudíte se...

Žádost o ruku v kočáře

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 14:14
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jistě nemusím vysvětlovat, jaká scéna je zobrazena níže.

Při zadání, že dáma má být na posteli nahá (a dle popisu v knize - znalci vědí :mrgreen: ), AI odmítla kreslit, protože nahotinky jsou proti jejímu kodexu. A tak je oblečená... I když na tom druhém obrázku je tak šikovně zakrytá policajtovou hlavou, že čtenář může s přivřeným okem tvrdit, že je to podle kánonu :).

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 14:44
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pokus o jednu svatební...

Joffrey to tak úplně není, ale mohl by to být pěkný Florimond :).

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 17:50
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No ako vidím Táni vyrábaš si vlastnú Comixovú Angeliku. :applaus: Scéna s Desgrezom a spiacou Angelikou je úplné super. Tleskám :applaus:
A máš pravdu na tom druhom obrázku si človek môže veselo predstavovať že tam leží nahá a má iba čosi ako tenkú prikrývku prehodenú cez nohy. Aj ten Desgrez sa mi páči viacej ako ten prvý. Aj to ohno zo závesom tam sedí, normálne si predstavujem ten výhľad na rieku. Bol to výhľad na rieku, nie? :roll:
Mala by si to aj s citátom pridať do Desgreza. :prayer:

To ostatné - no tak tralala. Ako vravela slečna Rescatorová - človek musí navyrábať množstvá aby sa nejakých pár naozaj vydarilo.

Angeliku ani Joffreya si tak nepredstavujem, ale Francúzky povedali aj na výtvor od slečny Rescatorovej že Angelika by ešte ako tak ušla ale Joffrey tak určite nevyzerá. (no majú pravdu, na Okcitánca moc nevyzerá, skôr na amerického herca, na ktorých je AI očividne zaťažená rovnako ako na tie naušnice)

Som zvedavá či sa nejaká Francúzka odhodlá vyrobiť AI Joffreya podľa vlastných predstáv, bola by som fakt zvedavá ako si ho predstavujú.
Vraj by tí dvaja však boli dokonalí ako hlavní predstavitelia románu od Júlie Benzoni Catherine & Arnaud de Montslavy :tongue: Jedna tam vravela že presne tak si tých dvoch predstavovala keď čítala knihu. Nuž ano, Arnauld bol tipický hezoun, myslím že Benzoni v tom románe vyrobila čosi ako čiernovlasého Filipa.


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 18:14
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  02 dub 2024, 17:50
No ako vidím Táni vyrábaš si vlastnú Comixovú Angeliku. :applaus:
Zadávala jsem i další požadavky, ale něco mi neprošlo "filtrem vhodnosti" (chtěla jsem vytvořit Angeliku a Philonidu de Parajonc v zahradách), a pak se AI zahltila a nebyla s to vygenerovat nic. Uložila jsem si zadání, tak uvidíme, co vytvoří zítra.
moirra píše: *  02 dub 2024, 17:50
Scéna s Desgrezom a spiacou Angelikou je úplné super. Tleskám :applaus: (...) Bol to výhľad na rieku, nie? :roll:
Byl :agree: :

Z pokoje, kam sluha Angeliku zavedl, vyzařoval týž měšťácký blahobyt. Ale mladá žena vrhla jen letmý pohled na široké lůžko, jehož nebesa nesly kroucené sloupy, a na pracovní stůl, kde stály psací potřeby z pozlaceného bronzu. Neptala se na okolnosti, které advokátovi dovolily zařídit si tohle skromné pohodlí. (...) Otevřené okno vedlo na Seinu. Zalétal sem hluk vesel a když se všechny lodi nakupily v průplavu pod mostem, voda se z nich řinula jako vodopád. Jemné podzimní slunce se třpytilo na pečlivě naleštěných černobílých dlaždicích. (…) Na dlaždičkách tančila růžová koule zapadajícího slunce.
moirra píše: *  02 dub 2024, 17:50
Mala by si to aj s citátom pridať do Desgreza. :prayer:
Já bych skoro navrhovala udělat tomu samotnou sekci - vždy s příslušným citátem - přímo na stránkách ve čtenářských výtvorech :).
moirra píše: *  02 dub 2024, 17:50
Angeliku ani Joffreya si tak nepredstavujem, ale Francúzky povedali aj na výtvor od slečny Rescatorovej že Angelika by ešte ako tak ušla ale Joffrey tak určite nevyzerá.
Výslovně jsem zadávala, že chci realistické obrázky, ale pořád to byla nějaká stylizace. Angelika s těma obříma očima vypadá jako z nějakého komiksu manga, a když už vypadá obstojně, tak jí Umělá Inteligence zkazí účes nebo oblečení... Joffrey na druhém a třetím obrázku sice nejsou "mým" Joffreyem (ve smyslu, jak ho vidí můj vnitřní zrak), ale nejsou tak úplně špatní.

Zkoušela jsem vytvářet Polačku, ale výsledky byly spíše k smíchu. Po upřesnění dotazů se Bing zasekl a už mi nic nevytvořil.


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 18:33
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak schválně! Kdo je na obrázku níže?

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 19:44
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A už poslední výtvory dnešního dne... Pokus o Polačku. Podotýkám, že tohle jsou ty ZDAŘILEJŠÍ verze. Na obou spodních obrázcích vypadá poněkud vyšinutě - ta poslední by klidně mohla být i Ambroisine :mrgreen: .

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 20:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
K tomu chlapčekovi:

Nuž Raymon Roger to nebude, lebo ten mal čierne oči po Joffreyovi a Ryšavé vlasy ako Raymon-Roger Trencavel.
Charles Henri tiež nie, ten mal modré oči. Tak zostáva jedine malý CANTOR. Vozík ťahaný dogami... to bude on. :ach:
Ale čo sa stalo z jeho očami na obrázku číslo 2 ? :shock:

-------------------------------------------------------------------------

Veľmi oceňujem tvoju snahu, ale ani jedna nieje Polačka ako si ju predstavujem ja.

No ta prvá môže byť tá mulatka z Kráľovských dcér. (v Quebecu) Poprípade tá mulatka čo ju kráľ a kráľovná navštevovali v kláštore a šepkalo sa že to je to čierne dievča čo sa jej narodilo s čokolády.

Polačka si definitívne vyprosuje aby mala ústa ako káčer Donald. (Obrázky 2 a 3)
Naštastie v 17tom storočí plastiky neexistovali. Aj keď v tejto móde majú teraz výhodu mulatky a čierne ženy lebo tie majú také ústa prirodzene. Aj ke´d najbližšie je snáď moejje predstave číslo 3.

Mne osobne sa páčia ústa aké majú Francúzi a Francúzky, ktorí majú tak trochu prirodzene našpúlenú hornú peru. Ako mi povedal milý hostitelia zo St. Germain: "une bouche à baiser" nemecky "Küssmund" obávam sa že v Slovenčine na to tiež nemáme jednoslovný výraz. Takže ústa na líbaní alias ústa na bozkávanie

Inak ani jedna nevyzerá Francúzky: Polačka bola z Auvergne. Podľa črt tváre:
1. Mulatka alebo Bohemianka alias Rómka ale skôr to prvé 2. Angličanka 3. Slovenka či Češka 4. Američanka

Inak oceňujem aké honosné šaty "Polačka" dostala. Hi-HI Môže hneď na audienciu do Versailles. :slzici: A ja viem ež raz ta ms Angelikou pôjde. :potapec:

Tá posledná je definitívne Ambroisine. :ok:


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 21:39
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  02 dub 2024, 20:18
Ale čo sa stalo z jeho očami na obrázku číslo 2 ? :shock:
Šňupnul si koření na Arrakisu... a zapřáhl do svého vozíku pekelné psy. Všimla sis těch divných uší obou dog? AI se asi nemohla rozhodnout, jestli nakreslit uši povislé nebo špičaté, a tak vytvořila tuhle divnost. Podle zadání je to ale jediný chlapeček, který opravdu v tom kočárku sedí. Poslední obrázek by byl pěkný, kdyby zapřažení psi neseděli uvnitř vozíku i s Cantorem :). To už je výstřednost i na zbohatlici Paní Čokoládu.
moirra píše:
Veľmi oceňujem tvoju snahu, ale ani jedna nieje Polačka ako si ju predstavujem ja.
Já tedy snahu Umělé inteligence moc ocenit nemohu :). Za mě se dostatečně nesnažila :). A to, jak jsem psala výše, byly ty lepší výtvory..


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 02 dub 2024, 23:05
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
PenelopaW píše: *  02 dub 2024, 21:39
moirra píše: *  02 dub 2024, 20:18
Ale čo sa stalo z jeho očami na obrázku číslo 2 ? :shock:
Šňupnul si koření na Arrakisu... a zapřáhl do svého vozíku pekelné psy. Všimla sis těch divných uší obou dog? AI se asi nemohla rozhodnout, jestli nakreslit uši povislé nebo špičaté, a tak vytvořila tuhle divnost. Podle zadání je to ale jediný chlapeček, který opravdu v tom kočárku sedí. Poslední obrázek by byl pěkný, kdyby zapřažení psi neseděli uvnitř vozíku i s Cantorem :). To už je výstřednost i na zbohatlici Paní Čokoládu.
haha ano som to pozerala narýchlo až teraz som sa poriadne pobavila. Na obrázku číslo 2 ma šokovali oči (a la bábika Chuckie) tak veľmi že som si nevšimal tie uši - ano bol by to bez týchto nedostatkov dobrý obrázok.

A v trojke je veselé že vo vozíku sedia aj psy. A kto ich ťahá? Angelika? žijem v dekadentnej západnej zemi kde ľudia kočíkujú psy vo veľkom - minule som chcela mrknúť do kočíka že akú vnučku či vnuka to babička kočíkuje, a tam pes! :dog:
čiže by ma to vôbec neprakvapilo ani keby dogy sedeli a Cantor ťahal vozík :slzici:


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 03 dub 2024, 08:23
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Souhlasím, ty první obrázky jsou jak do komiksu, nechtěla bys k nim Penelopo přidat nějaké bubliny s textem? Nevadilo by mi mít angelikologický komiks... :P
A chápu, že AI odmítla vytvořit nahou Angeliku v pozici hvězdice, ale i zak se obrázek vyvedl! :D

Toulouská svatba je roztomilá, zejména mě ale pobavila ta katedrála za novomanželi, že by nám AG zatajila, že se Peyracovi nakonec nechali oddat v katedrále v Jablonném v Podještědí? :shock: :D


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 03 dub 2024, 09:32
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ms_Rescator píše: *  03 dub 2024, 08:23
že by nám AG zatajila, že se Peyracovi nakonec nechali oddat v katedrále v Jablonném v Podještědí? :shock: :D
Že jo! Podle mě je to taky sv. Mikuláš! :D Přitom zadání bylo dost jasné: katedrála sv. Štěpána v Toulouse :).


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 03 dub 2024, 12:04
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Poměrně snadné zadání a výsledky spíše k pousmání. Navzdory výslovnému požadavku ŽÁDNÝ KLOBOUK NA HLAVĚ, AI, která úslužně řekla, že chápe a obrázky upraví, nacpala klobouk do všech výstupů. Zdá se, že tu máme zátěž nejen na mužské náušnice, ale i na ženské pirátské klobouky s pštrosími pery.

Docela děsivé je, když se podíváte na masku, která zakrývá jinou část obličeje, ale přesto v jejím otvoru mrká zelené lidské oko...

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 03 dub 2024, 12:27
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A tady jsem si málem poprskala monitor...

Výslovně jsem uváděla, že pes má zachraňovat ženu, ale AI to udělala přesně naopak, a tak Angelika zachraňuje z hořícího domu Sorbonnu :slzici: .

Na prvním obrázku se holky objímají a dodávají si sílu.
Druhý obrázek je top mezi všemi fantasmagorickými výsledky - Angelika se zřejmě zalekla Sorbonniny velikosti a váhy a úkolu, kterému při záchraně musí čelit.
Na třetím obrázku už věrné Sorbonně není pomoci...
A čtvrtý mě baví tím, že Angelika toho obřího baskervilla tahá na zádech :D.

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 03 dub 2024, 12:31
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ale abych jen nehaněla - pominu-li velikost psa, toto je docela zdařilé.

Co se velikosti týče, pokud by Sorbonne reálně měla takovéto rozměry, chápu, že se ji na Dvoře zázraků tak báli. Kdyby Vás aportoval takovýto pejsek, možná byste to ani nepřežili... Což mě vede k úvaze, že pokud Desgrez chodil po Paříži s takovýmhle psem z pekel, musel být poměrně nepřehlédnutelnou a známou figurou :).

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 03 dub 2024, 12:49
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Poslední dneska... Desgrez čekající na Brinvilliersku v Angeličině kavárně.

Začnu tím nejhorším - policista má na tváři... masku :).
Ten druhý, kdyby byl blond, by za mě klidně mohl být Filip, který - jak víme - kavárnu coby módní podnik navštěvoval také.
Poslední není úplně zlý, co říkáte?

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 03 dub 2024, 15:48
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  01 dub 2024, 21:03
FACIT: komu sa nepáči nech si ho zjazví sám :P
Při pokusu zjizvit prostřednictvím designeru to dopadlo tak, že AI zjizvila i nebohého Florimonda a z celé rodiny udělala Addamsovy.

Vyhodila jsem požadavek na jizvy a vyjel mi docela hezký portrét Peyrakových s prvním dítětem.

Poslední je za mě nejlepší, i když je komiksový. Kdo ví, jak na to, ten jistě dokáže hraběti změnit barvu očí a nějaký ten šrám mu přidat ;).


ALE UŽ FAKT DNESKA KONČÍM!!! :mrgreen:

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 04 dub 2024, 14:59
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3297
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ms_Rescator píše: *  31 bře 2024, 16:26
Pár ve Versailles jsem zkoušela, ale nebyl uspokojivý a ani scéna s náhrdelníkem Bellierů. Tak třeba jindy...
Zcela spokojená nejsem, ale určitou atmosféru to má.

Přílohy
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]
[ attachment ]


Nahoru
Profil Citovat
Lole
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 04 dub 2024, 22:03
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 150
Registrován: 31 bře 2023, 09:29
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak tohle jsem skvělý obrázky od AI. Některé velmi super. Oceňuje Angeliku dle Tima Burtona pro švihlost, ale některé jsou dobré výsledky. Fakt jsi šikovná co s tím umíš spravit.
Jinak z té poslední Angeliky a Jofreye oceňuji především třetí výtvor.
Polačka se mi velmi líbí jen mě překvapují ty honosné šaty ale tak co. :)


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 05 dub 2024, 12:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1528
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše: *  02 dub 2024, 17:50

Angeliku ani Joffreya si tak nepredstavujem, ale Francúzky povedali aj na výtvor od slečny Rescatorovej že Angelika by ešte ako tak ušla ale Joffrey tak určite nevyzerá. (no majú pravdu, na Okcitánca moc nevyzerá, skôr na amerického herca, na ktorých je AI očividne zaťažená rovnako ako na tie naušnice)

Som zvedavá či sa nejaká Francúzka odhodlá vyrobiť AI Joffreya podľa vlastných predstáv, bola by som fakt zvedavá ako si ho predstavujú.
Vraj by tí dvaja však boli dokonalí ako hlavní predstavitelia románu od Júlie Benzoni Catherine & Arnaud de Montslavy :tongue: Jedna tam vravela že presne tak si tých dvoch predstavovala keď čítala knihu. Nuž ano, Arnauld bol tipický hezoun, myslím že Benzoni v tom románe vyrobila čosi ako čiernovlasého Filipa.
Arnaud de Montsalvy bol určite krásavec a nepopieram, že má s Filipom veľa spoločného, ale určite nebol sadista :disagreement: A žeby sa tento Joffrey podobal na Arnauda? Hm, nech mu tá dáma skúsi spraviť účes z 20. rokov 15. storočia a "obliecť" mu brnenie, uvidíme, posúdime :D Ináč Arnaud je Poliačkin krajan ;)
PenelopaW píše: *  02 dub 2024, 12:43
To je tak, když skončíte 4. týden doma s nemocným dítětem, máte služební notebook a nudíte se...

Žádost o ruku v kočáře
na tomto prvom obrázku mi Angelika pripadá, ako keby vyšla z filmového spracovania knihy "Pýcha a predsudok" v hlavnej úlohe s Kierou Knightley. Ten istý účes, tie isté šaty. Filip má myslím tiež odev nie úplne zo 17. storočia. Mám pokračovať a kaziť ti zábavu? :mrgreen: Ale všetky tvoje Angeliky sa mi páčia, Desgrezovia sú príliš pekní (ale AI to očividne inak nevie) a Filip sa mi najviac páči na druhom obrázku z tejto série, niečím mi tam pripomína mladého Delona.

Villedavray môže byť, ale asi by som mu ubrala roky. Mám z neho pocit - možno je to len jeho životným elánom - že je trochu mladší.

Ms_Rescator píše: *  31 bře 2024, 16:26

Tady pokus o "páva s pávicí" v kočáře:

Tenhle se mi líbí asi nejvíc, Filip vypadá jako Filip a Angelika má výraz jako kdyby zoufale čekala, co Filip na její vydírání odpoví.


Tady se mi Filip tak nelíbí (AI je nevím proč přesvědčena, že by Filip měl mít strniště, ale to je normální, z Joffreye zas dělá mušketýra)
veľmi pekné, ďakujem! :ach: Viem, že som už s tým asi otravná, ale to strnisko mi naozaj prekáža - lebo mi bráni vychutnať si Filipa, akým naozaj bol. Je zaujímavé, že pri tvojom Joffreyovi v ružovej záhrade som si až teraz všimla, že má tiež strnisko :D

Stále ostávam fanúšikom tvojho vyobrazenia Filipa v ružovom, je to jeden z mála portrétov, kde ja nahladko oholený a nemá také ostré črty. Je mi jasné, že čím vyrysovanejšia sánka, tým väčší dojem mužnosti, ale mne sa skôr zdá, že knižný Filip mal skoro až žensky krásne črty a len jeho oči ho odlišovali od opačného pohlavia.
PenelopaW píše: *  04 dub 2024, 14:59
Ms_Rescator píše: *  31 bře 2024, 16:26
Pár ve Versailles jsem zkoušela, ale nebyl uspokojivý a ani scéna s náhrdelníkem Bellierů. Tak třeba jindy...
Zcela spokojená nejsem, ale určitou atmosféru to má.
áno, áno, atmosféra určite! :applaus: Za Filipa len toľko, že tentokrát sa AI asi inšpirovala filmovým Pánom prsteňov.
Lole píše: *  04 dub 2024, 22:03
Tak tohle jsem skvělý obrázky od AI. Některé velmi super. Oceňuje Angeliku dle Tima Burtona pro švihlost, ale některé jsou dobré výsledky. Fakt jsi šikovná co s tím umíš spravit.
Jinak z té poslední Angeliky a Jofreye oceňuji především třetí výtvor.
Polačka se mi velmi líbí jen mě překvapují ty honosné šaty ale tak co. :)
súhlasím so všetkým, čo si povedala, Lole. Hlavne ten Joffrey zo "série svadobného dňa" mi niečím evokuje kánon.

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 06 dub 2024, 20:19
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6959
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
PenelopaW píše: *  03 dub 2024, 12:27
A tady jsem si málem poprskala monitor...
Výslovně jsem uváděla, že pes má zachraňovat ženu, ale AI to udělala přesně naopak, a tak Angelika zachraňuje z hořícího domu Sorbonnu :slzici: .
(...)
A čtvrtý mě baví tím, že Angelika toho obřího baskervilla tahá na zádech :D.
no coment :slzici: :slzici: :slzici:

Tie obrázky ako Filip utešuje Angeliku sú celkom dobré - keď to berieme ako nový komiks. :ok: Má to tú atmosféru. V podstate nám možeš vyrobiť pokračovanei komixov.


Nahoru
Profil Citovat
Ms_Rescator
Předmět příspěvku: Re: AI - Výtvory za pomoci umelej inteligencie
Napsal: 06 dub 2024, 23:06
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18 led 2024, 22:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ty dva obrázky mladé rodinky de Peyrac pod těmi zjizvenými se mi moc líbí. Jsou přesně do manga komiksu! A Joffrey tam má super vlasy! Konečně pořádně bohaté dramatické vlasy! :ach:

Desgrez s rouškou je taky super! :mrgreen: Podobná díla mi též vyskakují když se snažím o maskovaného piráta.
---------

"Máte na ženu příliš tvrdou povahu. Není dobře živit v sobě nenávist. Vy tedy nenecháváte za sebou žádnou lítost, žádnou vzpomínku, žádnou milovanou bytost?"
(...) "Odvážím si všechno, co je mi drahé," řekla a přitiskla si Honorinu k srdci. "Můj jediný poklad."


[ img ]

Zjištění které z toho plyne je, že i prudérní čepec musel Angelice slušet. Samozřejmě na obrázku má vlasy vidět, jinak to AI neumí, ale když je měla schované pod čepcem, mnohem víc vynikly její rysy, její zelené oči a vlastně i šíje. Takže je jasné, že i tak nedala těm chlapům spát.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 3  [ 145 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské výtvory“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti